Forbidden Desire

2023-01-18
2023-01-18
9788383204222
Różnica wieku Humor Hate-Love Romans i erotyka Przemoc Mafia Małżeństwo

"... miłość i sraczka przychodzą znienacka."

"... miłość i sraczka przychodzą znienacka."

Starszy brat z szemranymi interesami to samo w sobie wróży dla Ellie coś niespodziewanego, jednak w momencie, w którym wychodzi za mąż za Artura Williamsa – przyjaciela brata, wtedy wszystko zaczyna na nią spadać. Niebezpieczeństwo. Musi odłożyć swoje marzenia na bok i stać się żoną jednego z najsłynniejszych projektantów, aby być bezpieczną. Ale czy to starczy?

To pierwsza książka Agnieszki, po którą zdecydowałam się sięgnąć i naprawdę mnie zaskoczyła. Motywy różnicy wieku, relacji strangers to lovers i aranżowanego małżeństwa, zawarte w tym tomie skradły moje serce.
Jest to jednotomówka, która opowiada o nastoletniej Ellie, która pod przymusem brata bierze ślub ze starszym od siebie Arturem, by zapewnić sobie bezpieczeństwo od tego, w co wplątał się jej brat. Artur ustanawia między nimi wiele granic, co niekoniecznie podoba się dziewczynie. Po jakimś czasie zaczynają się do siebie przekonywać, a młoda bohaterka ma gdzieś zasadę braku kontaktu fizycznego. Cudowni w tej książce okazują się również rodzice Artura, którzy przyjmują dziewczynę, jakby od zawsze należała do rodziny. Ale Ellie, tak samo, jak jej rodzina kocha wpadać w kłopoty…

W pewnym momencie dotyka ich tragedia - jaką jest niewyjaśniona śmierć brata Ellie, który wcześniej zniknął bez śladu, co źle wpływa na dziewczynę. Natomiast w dalszej części sytuacja się wyjaśnia i pojawiają się nowe sprawy, a na jaw wychodzą inne brudy.

Główni bohaterowie według mnie są wykreowani we wspaniały sposób.
Upartość, ciągła chęć stawiania na swoim, zadziorność oraz poczucie od niej charakterystycznego języka dla nastolatków dziewczyny, zdecydowanie wyróżniają się na tle mężczyzny, który jest spokojny, ułożony, poważny oraz również jego upór.
Mimo tylu różnic znalazły się również elementy, które ich łączyły, głównie to miłość do mody i projektowania, ale też ich charaktery - przeciwne, ale jednak się przyciągały.

Po przeczytaniu tej książki byłam naprawdę pod wielkim wrażeniem i wiedziałam, że po pióro tej autorki zacznę sięgać regularnie.

To...

Książka napisana bardzo wyraziście. Bohaterowie co chwile nas zaskakują , każdy najmniejszy moment oddaje nam różne uczucia. Cała powieść okazuje nam jak los potrafi dać w kość, a mimo tego da się znaleźć pozytywy wszystkiego. Polecam każdemu kto lubi trochę dreszczyku I trochę scen pikantnych.

Świetna książka. Lekko się czyta, nawet człowiek nie wie kiedy a tu koniec. Wciąga od pierwszego rozdziału. Historia dynamiczna, można się pośmiać a czasem popłakać. Na koniec ma się ochotę kogoś zastrzelić.

Bardzo lubię motyw różnicy wieku jaki można znaleźć w tej książce, ale według mnie został on opisany w bardzo zły sposób.

Nie potrafiłam spojrzeć na Ellie jak na dojrzałą kobietę, a w moich oczach była ona dorastającą nastolatką w rękach dużo strasznego mężczyzny, który wodził ją za nos i manipulował na każdym kroku.

Cała książka była dosyć nudna, wszystko co było najciekawsze wydarzyło się już w pierwszych rozdziałach, a reszta książki nie była niczym ciekawym.

Niektóre dialogi strasznie mnie żenowały, a cała książka wydaje się być nierealna.
Cały motyw hate-love nie ma tutaj sensu i w żaden sposób nie czułam, aby bohaterzy na samym początku się nienawidzili, oprócz małych, pojedynczych potyczek słownych.

Jednak mimo wszystko podobał mi się styl pisania autorki, ponieważ nie był on ciężki i skompilowany, a prosty i lekki. Pomysł na fabułę był naprawdę świetny, ale wykonanie niestety dość słabe.

Cała książka była dosyć nudna, wszystko co było...

Oboje zostają zmuszeni do ślubu. 🕊️💍 Ona przez brata który ma problemy i chce zapewnić siostrze bezpieczeństwo. 💀On przez współpracownika który wybrał go na idealnego kandydata na męża.🤵🏽 Czy im się podoba czy nie zostają małżeństwem. 💞 Są skazani na siebie mimo różnicy wieku i odmiennych charakterów.🫣 Dodatkowo dochodzi kategoryczny zakaz zbliżania się do siebie. Czy to małżeństwo ma przyszłość? Czy wszystko co zaplanowane pójdzie zgodnie z planem?Tego wszystkiego dowiecie się w tej książce. Wspaniały romans z nutką kryminału 🖤❤️ Moje pierwsze spotkanie z autorką jak najbardziej na plus 🥰

Myślałam że az tak pikantnie nie będzie jednak się myliłam
Autorka widać wzorowała się na książkach Blanki Lipińskiej jeśli chodzi o sceny erotyczne jak równiez same postacie np: mamy dziewczyne pół Włoszkę i mamy bogatego faceta z obstawą.
Niektóre dialogi żenujące i dziwny styl pisania

Myślałam że az tak pikantnie nie będzie jednak się myliłam
Niektóre dialogi żenujące i dziwny styl pisania

Książka z humorem, ale również wątki kryminalne. Szybko się czyta, polecam całym ❤️

Nie mogłam się oderwać od tej książki. Gorący i namiętny romans pełen pikantnych scen - w końcu!
Artur tutaj to taki trochę Grey, bardzo podobała mi się jego postać! Och jak ja lubię takich zdecydowanych facetów.
Książka która wciąga, przyprawia o dreszcze i ciarki. Jest lekka i zabawna, bardzo podobały mi te wszystkie przepychanki słowne między Ellie a Arturem. Polubiłam oboje bohaterów, ich relacje i te iskry między nimi.

Czuje się zachęcona o sięgam po inne książki autorki.

• Romans

Agnieszka Brückner Forbidden Desire Zobacz więcej