Okładka książki Judas K. C. Hiddenstorm
Okładka książki Judas
K. C. Hiddenstorm Wydawnictwo: Editio Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio Red
Editio
2023-02-14
2023-02-14
erotyka Romans Erotyk

Słaba, nudna, toporna. Całe szczęście - krótka. Nic się nie dzieje. Nie polecam.

Niebezpieczny romans o niebezpiecznych ludziach i niebezpiecznej miłości.

Uwaga: istnieje niebezpieczeństwo, że się nie oderwiesz się od czytania!

Layne Morgan swoje małżeństwo opierała na toksycznej miłości i ognistym pożądaniu. Jej mąż, choć jednym skinieniem mógł zniszczyć wielu wysoko postawionych ludzi... zdecydował, że zniszczy własną żonę.

Gdy Layne zostaje porwana, dla jej męża jest to sytuacja bardzo na rękę - problem ze zbyt ciekawską żoną sam się rozwiązał.

I tu się zaskoczył - bo Layne okazała się bardziej niebezpieczna niż on sam.

Lecz kim jest jej porywacz i czego chce?

•••

Historia, która wciąga, elektryzuje, rozgrzewa.
Naprawdę można się zatracić i pochłonąć ją w jeden czy dwa wieczory. Zmienna narracja nie pozwala czytelnikowi na nudę a zgrabnie prowadzona akcja sprawia, że ani trochę się nie dłuży.

Niestety pomimo tych plusów, książka ma ten sam minus co wiele podobnych pozycji.
Przewidywalność. Zero zaskoczenia. Ale choć wiadomo jak się wszystko skończy to i tak się chce czytać dla samego czytania i emocji.

Przykre jest jednak to, że autorka nie wysiliła się na żaden plot twist czy choćby moment napięcia.

Największym plusem książki niezmiennie jednak jest jej naprawdę wysoka temperatura, tak więc na rozgrzanie wolnego wieczora idealna!

Niebezpieczny romans o niebezpiecznych ludziach i niebezpiecznej miłości.

Uwaga: istnieje niebezpieczeństwo, że się nie oderwiesz się od czytania!

Gdy Layne zostaje...

Judas

Layne Morgan jest prawniczką, która zdecydowała się wyjść za mąż za Vincenta.
Vincent Morgan jest jej mężem, ma swoją firmę. Jaką? 🤔 Czym się zajmuje? 🤔 Kobieta pewnego dnia zdała sobie sprawę z tego, nie wyszła za mąż z miłości a z pożądania. Dlaczego się tak stało? 🤔
Szokiem dla kobiety jest to, jak odkrywa, że jej mąż pod przykrywką swojej firmy, która prowadzi, handluje kokainą, a na wszystkich dokumentach widnieją podpisy Layne. Co zrobi kobieta? 🤔 Jak się zachowała? 🤔
Ona już od dawnego czasu podejrzewała, że przez swojego ukochanego mąż będzie mieć kłopoty. Widać intuicja jej nie myliła.

Pani prawnik postanawia porozmawiać ze swoim mężem. Zabiera wszystkie dokumenty i jedzie do niego, ale ma pecha, bo trafia na wielki korek. Kobieta jest tak zdeterminowana, że postanawia porzucić auto i iść dalej piechotą. Niestety, w ciemnym zaułku traci przytomność, zostaje czymś odurzona i budzi się dopiero w piwnicy. Kto za tym stoi? 🤔 Czy to jej mąż? 🤔 A może to ochroniarz Vincenta? 🤔
Na te pytania oczywiście znajdziecie jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

Książki Kariny biorę w ciemno i czytam je w ekspresowym tempie. Autorka pisze bardzo dobrze, pióro jej jest lekkie. Historia, którą opisała tym razem, jest świetna, wciąga od pierwszej strony.
Ja jestem sroką okładkową i zawsze patrzę na okładkę, a nie na opis. Tym razem znowu kupiła mnie ta klata 😻🤣.
Pamiętajmy zawsze, że każdy z nas jest inny i co innego lubi.

Polecam Wam ogromnie tę pozycję, jak i inne od autorki 😊.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa, barterowa 🙂

Judas

Layne Morgan jest prawniczką, która zdecydowała się wyjść za mąż za Vincenta.

„To, o czym myśleliśmy, że chcemy, nie zawsze jest tym, czego rzeczywiście potrzebujemy.”

"Judas" to kolejna książka spod pióra @karina_hiddenstorm , którą miałam przyjemność przeczytać.
Uwielbiam styl autorki i z każdą kolejną historia nie mogę się doczekać kolejnych.

Tym razem poznajemy historię Layne Morgan - silnej i bardzo charakterek pani prawnik, która pewnego dnia dowiaduje się l, że jak mąż - Vincent, pod przykrywką legalnej firmy handluje kokaina, a wszystkie papiery podpisane są imieniem i nazwiskiem Layne.
Kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce- zabiera dokumenty. Podczas drogi utyka w korku i postanawia iść pieszo. Niestety w pewnym momencie traci przytomność i budzi się w zatęchłej piwnicy.
Czy mąż przejrzał jej zamiary? Czy może za porwaniem stoi ktoś inny?

Tego dowiecie się sięgając po książkę 😏

Po raz kolejny autorka serwuje nam historię pełną zwrotów akcji, porządania, namiętności i nibezpieczeństw. Ciekawy pomysł na fabułę w połączeniu z nietuzinkowymi bohaterami daje nam lekturę idealną na wieczór.
Uwielbiam książki, gdzie główna bohaterka nie jest bezmuzgową lalunia, tylko wie czego chce i jak tego dokonać. Layne jest właśnie takim typem bohaterki. Jej cięty język dodał całości nutę charyzmy.
Nie sposób nie wspomnieć tu też o naszym bohaterze - Judasie. Jest on członkiem gangu motocyklowego, i już samo to czyni go bardzo atrakcyjnym 😏 Wypisz wymaluj bad boy, kto takich nie kocha?

Relacja między tą dwójką jest powolna, lecz nie zabrakło tu też momentów gdzie tętno przyspiesza .

Całość czytało mi się bardzo szybko i przyjemnie. Choć historia może być trochę przewidywalna, nie przeszkadzało mi to jednak i czas spędzony podczas czytania oceniam na plus .

Czekam na kolejne historie autorstwa @karina_hiddenstorm
z niecierpliwością, a wam polecam poznać "Judasa" i wyrobić sobie własną opinię 😉

Layne - pewna siebie i dążąca do celu kobieta, żona gangstera, ktory wplątał ją w nielegalne interesy aby kryć samego siebie. Przez te zagranie kobieta chce i dąży do tego aby za wszelką cenę zniszczyć męża
Judas - przedstawiciel grupy przestępczej, również pragnie zemsty na mezu Layne.

Historia bardzo szybko się rozwija przez co szybko się czyta, momentami zabawna ale moim zdaniem też bardzo przewidywalna przez co za szybko się kończy a mogłaby być fabuła trochę bardziej rozwinięta.

Książka "Judas" jest moim zdaniem typowym romansem mafijnym, w którym są poruszone tematy takie jak nielegalne interesy, duże pieniądze, porwanie, chęć zemsty i pożądanie, jednak tutaj mamy również przedstawione jak łatwo można pomylić pożądanie z miłością.

Sam styl pisania autorki jest przyjemny, a wszystko co czytałam było dla mnie jasne i zrozumiałe. Podobało mi się wykreowanie postaci przez autorkę, są barwni i ciekawi na swój sposób. Layne - główna bohaterka jest pewną siebie kobietą, która nie ustępuję dopóki nie dostanie tego czego chce. W tym przypadku od kąd dowiaduje się, że mąż wplątał ją w swoje nielegalne interesy, na których widnieje jej podpis, pragnie zemsty na swoim byłym partnerze. Natomiast Judas - główny bohater jest bardzo tajemniczy już od samego początku. Jednak coś ich łączy, on również pragnie zemsty na jej mężu, co przyczynia się do zawarcia pewnej umowy między nimi.

Cała historia bardzo szybko się rozwija, jest lekka, chwilami zabawna, poprostu dobra. Niestety mi nie przypadła do gustu, bo była dla mnie za bardzo przewidywalna i wszystko działo się odrobinę za szybko. Sam pomysł na fabułę był ciekawy, jednak moim zdaniem za mało rozwinięty.

Była to moja pierwsza styczność z twórczością danej autorki i polubiłam się z jej stylem pisania. Mimo, że książka "Judas" okazała się nie do końca dla mnie, to napewno sięgne po inne książki tej autorki 😊

"Judas" K.C. Hiddenstorm to moim zdaniem bardzo dobry romans mafijny z lekkim wątkiem MC.

Layne i Judas są głównymi bohaterami powieści. Ona ma męża gangstera i odkrywa pewne nieścisłości w jego interesach. On został oszukany przez jej męża i postanawia, że się odegra. Porywa kobietę, która na początku myśli, że to kolejna chora gra jej męża.

Co przekonuje Layne, że się pomyliła?

Bardzo lubię pióro autorki i po jej książki sięgam bardzo chętnie. Uwielbiam ten mroczny styl, w jakim autorka pisze swoje powieści. A w tej tego nie brakowało.

Ta powieść bardzo mi się spodobała. Powiedziałabym, że zemsta i wyrównanie rachunków gra w tej historii ogromną rolę. Niebezpieczeństwo i pożądanie miesza się z chęcią zemsty i fikcyjną relacją.

Na samym początku, tak naprawdę, nic nie jest pewne. Bohaterowie oszczędnie opowiadają, o tym, co odkryli, czy czym się kierują. Moim zdaniem jest to ciekawy zabieg.

Mnie bardzo szybko czytało się tę książkę. Żałuję bardzo, że jest tak mało stron. Chciałbym jeszcze bardziej poznać historię tych dwoje bohaterów.

Bardzo spodobała mi się postać Leyne. Silna kobieta z charakterami i ciętym językiem. Nie okazująca emocji i strachu. Umiejąca poradzić sobie z każdą przeszkodą. Właśnie tym zyskała moją sympatię. A to jak doprowadziła pewne sprawy do końca zasługuje na owacje na stojąco.

Judas również zdobył moją sympatię. Mam słabości do takich postaci. No a ten jeszcze był bardzo bezwzględny i jeździł na motorze....

Bardzo polecam ❤️ Emocje, adrenalina i walka o wszystko, to znajdziecie w tej powieści, która pochłodnie was na kilka godzin 🥰

Co przekonuje Layne, że się...

"Judas" autorstwa K. C. Kiddenstorm jest to erotyk zawierający pełno zwrotów akcji i namiętności. Layne Morgan jest prawniczką, a jej mąż Vincent jest związany z mafią co ukrywał przed żoną. Mężczyzna bardzo pogrążył swoją żoną, gdyż na wszystkich obciążających dokumentach jego firmy mimo wszystko widnieją podpisy Layne. Kobieta postanawia utrzeć nosa mężowi, lecz to nie jest jej dane, ponieważ zostaje porwana dla okupu. Porywacz jest przystojnym zielonookim motocyklistą, pragnącym zemścić się na Vincentym.
Czy chęć zemsty Layne i Judasa na mężczyźnie będzie w stanie ich połączyć?
Czy im się uda pogrążyć handlarza kokainy?
Jest to moje bodajże pierwsze spotkanie z tym autorstwem i zdecydowanie nie ostatnim.
Akcja powieści toczy się w zastraszającym tempie i jest pełno elementów zaskoczenia. Książkę pochłonęłam w mgnieniu oka. Serdecznie polecam i zachęcam do śledzenia tej twórczości.
#judas #erotyk #editiored #editioredwydawnictwo #kckiddenstorm #karinakiddenstorm #motocyklista #prawniczka @editio.red @karina_hiddenstorm

Layne jest z pozoru szczęśliwą mężatką. Pożądanie w jej małżeństwie z pewnością nie zgasło mimo upływu lat, jednak coś dzieje się w nim nie tak, skoro mąż kobiety, Vincent, prowadzi tajemnicze interesy pod jej nazwiskiem. Gdy Layne zamierza zrobić z tym porządek, dochodzi do jej porwania. Sądząc, że za wszystkim stoi jej mąż, kobieta nie ma zamiaru łatwo ulec porywaczom. Wszystko wskazuje jednak na to, że porywacz, Judas, wcale nie działa na zlecenie Vincenta, a wręcz przeciwko niemu. Czy postawiona pod ścianą kobieta ujdzie z życiem?

To książka, przy której nie można się nudzić, czyta się ją niezwykle szybko, co nie będzie nowością dla tych, którzy poznali już pióro autorki. Akcja pędzi i nie zwalnia, zaskakuje zwrotami odkrywając nam tajemnice z małżeństwa Layne oraz wprowadza nas w życie gorących motocyklistów. Znajdziecie tu rozwinięty wątek sensacyjny, który sprawia, że czytając tę pozycję, macie wrażenie jakbyście śledzili akcję filmu sensacyjnego – który trzyma w napięciu. Plan, który kobieta ma do zrealizowania jest iście niecny, ale nie ma nic gorszego od zdradzonej kobiety.

Kreacja bohaterów jest ciekawa, zwłaszcza głównej bohaterki, która nie tylko walczy ciętym językiem, ale potrafi przywalić nie jednemu silniejszemu od niej facetowi. Nie ma zamiaru poddać się bez walki i zrobi wszystko by ocalić swoje życie i dać nauczkę sprawcom całego zamieszania.

Motyw romansu, który tak lubię, jest tu przyjemnie rozwinięty a gorące sceny podkręcają atmosferę. Relacja głównych bohaterów rozwija się powoli, stopniowo zbliżają się do siebie a nic tak nie łączy jak wspólny wróg, prawda?

Może historia nie jest porywająca, to mimo wszystko przeczytałam ją w jedno popołudnie. Lubię lekkie i wciągające lektury i ta z pewnością do nich należy. Szkoda, że nie został rozwinięty bardziej wątek klubu MC, ale może ja tak to odbieram, bo uwielbiam romanse w tym klimacie. Niemniej, pozycja umili wieczór w pochmurne popołudnie.

Layne Margan to szanowana Pani prawnik, która nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jej mąż to Vincent Morgan. Mężczyzna jest związany z mafią, o czym kobieta do tej pory nie miała pojęcia. Okazuje się jednak, że Vincent był na tyle przebiegły, iż wplątał ją w swoje nielegalne interesy. Na wszystkich obciążających dokumentach widnieje podpis... Layne. Kobieta postanawia się na nim zemścić i zrobić wszystko, aby go pogrążyć. Wkrótce Layne zostaje porwana i myśli, że jest to sprawka Vincenta. Okazuje się jednak, że została porwana dla okupu, a przystojny zielonooki Judas może pomóc jej rozprawić się z mężem.

Bardzo lubię twórczość Kariny Hiddenstorm. Autorka pisze lekko i przyjemnie, a do tego jej powieści mają zawsze w sobie to coś, co sprawia, że trafiają prosto do mojego serca. Czy tak było i tym razem? Po części tak, chociaż nie ukrywam, że "Judas" nie zostanie moją ulubioną powieścią autorki. Wszystko to dlatego, że książka była trochę przewidywalna. Do końca miałam nadzieję na jakieś bum. Do końca miałam nadzieję, że to wszystko potoczy się trochę inaczej. No niestety, brakowało mi tutaj elementu zaskoczenia. Czegoś, co sprawi, że historia byłaby nieprzewidywalna. Ja praktycznie od początku zdawałam sobie sprawę, jak wszystko się potoczy i to jest dla mnie spory minus tej powieści.

Natomiast wielkie ukłony ode mnie za bohaterów tej książki, a już szczególnie za postać Layne. Bardzo lubię takie babki z krwi i kości, co to lubią postawić na swoim i nie dadzą sobą pomiatać. Taka właśnie jest Layne i dzięki temu bardzo ją polubiłam. Mam już dość szarych myszek, które wszystkiego się boją, więc to była świetna odszkocznia. Bohaterowie męscy również są świetni, a szczególnie tajemniczy Judas. Nie zabrało mi tutaj również emocji, gdyż te są na wysokim poziomie. Autorka pisze w taki sposób, że po prostu odczuwamy to, co bohaterowie i dla mnie to jest po prostu świetne.

"Judas" to dobra książka, ale z pewnością nie zostanie moją ulubioną tej autorki. Jak dla mnie była troszkę za bardzo przewidywalna, ale za to miała świetną główną bohaterkę. Mimo wszystko polecam, bo miło spędziłam przy niej czas.

• Współprace barterowe
  • NIE CZYTAM