Romans według Hanki Koc

Anka Tomczyk Wydawnictwo: Ridero literatura obyczajowa, romans
Ridero
2022-11-22
2022-11-22

"Romans według Hanki Koc" Anki Tomczyk, to kolejna powieść młodej polskiej pisarki. Pozycja ta nie jest typowym romansem jakich wiele przelewa się po półkach księgarń.
To książka o kilku płaszczyznach, historia bohaterki zawieszona pomiędzy dwoma romansami rozgrywającymi się w różnych okolicznościach, w różnym czasie. Mamy tu romans męża bohaterki, który inspiruje ją do rozważań o jej związkach, obecnym i tym dawnym. Fabuła, historia bohaterki wplecionej w dwa, rozgrywające się na różnych płaszczyznach romanse skutkują grą uczuć nie tylko bohaterki ale i czytelnika. Nie ma tutaj super dziewczyny, laleczki uwodzącej wszystkich w koło nażelowanych facetów, nie ma infantylnych dialogów i scen. Jest lekkie dobre pióro , które sprawia że książka wciąga, pobudza emocje, nie pozostawia obojętnym.
Mimo, ż ktoś mógłby zaszufladkować tą pozycję jako literatura kobieca, książka ta jest nie tylko dla kobiet.

Kolejna, pełna emocji powieść Anki Tomczyk, która zachwyca lekkością pióra oraz wyjątkową wrażliwością. Romans według Hanki Koc, a może raczej romans według kochanki to wzruszająca, choć i niepozbawiona humoru opowieść o skomplikowanych relacjach międzyludzkich, o lęku przed samotnością, a przede wszystkim o uczuciach kobiety, która będąc kiedyś czyjąś kochanką, po latach musi zmierzyć się ze zdradą własnego męża. Niebanalna historia i niebanalny sposób narracji, która wciąga i nie pozostawia obojętnym.

Dodaj cytat z książki Romans według Hanki Koc