MODLITEWNIK DLA KOBIET

religia
Stacja 7
2022-01-01
2022-01-01
wiara osobiste doświadczenie zachwyt Bóg szczerość kobiecość piękno poszukiwanie

lepszego modlitewnika dla kobiet nie dalo sie zrobic

lepszego modlitewnika dla kobiet nie dalo sie zrobic

My kobiety pełnimy masę ról w całym swoim życiu. Jesteśmy siostrami, żonami, matkami, przyjaciółkami itp. Każda z nas jest inna i niepowtarzalna. Każda ma inne cele, marzenia i inaczej patrzy na świat. Łączy nas jedno: chęć kochania i bycia kochaną. Jest Ktoś kto kocha nas zawsze i bezwarunkowo.
Modlitewnik został napisany przez ponad 100 różnych kobiet. Rozważania w nim zawarte to doświadczenia i wnioski autorek. Ta pozycja umocni nasze serca i wskaże drogę, gdy staniemy na jakimś rozdrożu życiowym.
Książka składa się z przewodniego hasła na każdy dzień, krótkiego rozważania a także modlitwy i zadania do wykonania danego dnia.
Poruszane są w nim tematy i zagadnienia o których istocie często zapominamy: czy zbyt często nie zapominamy, aby się nie wywyższać? Czy poświęcamy czas dziadkom i czy czerpiemy z ich mądrości? Czy pamiętamy jak ważny jest czas spędzony z bliskimi? Czy dzielimy się problemami z przyjaciółmi? Bo we dwoje kłopoty niesie się lżej a porównywanie się do kogoś innego nas tylko wyniszcza. Do tego cierpliwość to wspaniała cecha, której mi zdecydowanie brakuje. Nie ma sensu denerwować się na rzeczy, na które nie mamy wpływu. Ten Ktoś nie zostawi nas nigdy w potrzebie.
Modlitewnik da nam każdego dnia chwilę na oddech, czas dla siebie i zastanowienie się czy przez pęd tego świata nie zapominamy o najważniejszych aspektach życia.
Bardzo polecam.

Modlitewnik został napisany przez ponad 100 różnych kobiet. Rozważania w nim...

Powtarzam się, ale uważam, że to idealny prezent na Dzień Mamy.

Zbliża się dzień, w którym to my, mamy, będziemy miały co świętować. I myślę, że ten modlitewnik to cudowny pomysł na prezent dla każdej kobiety, która chce zapraszać Boga do swojej codzienności.

Niezależnie od wieku.
To piękna, inspirująca lektura zarówno dla mamy, która dopiero chwilę temu nią została, jak i takiej, która ma już starsze dzieci czy nawet dorosłe. Dlaczego?

Przede wszystkim ten modlitewnik jest pięknie wydany. Znajdziemy w nim rozważania, modlitwy i zadania na 365 dni - co daje nam rok spędzony na pogłębianiu wiary. Przy czym są to strony napisane przez przeróżne kobiety, o przeróżnych zawodach i zainteresowaniach, kobiety, które możemy spotkać w naszej codzienności… ale łączy je jedno - miłość do Boga.

Na każdy dzień mamy do przeczytania jedną-dwie strony, więc też nie jest to wymagająca lektura, która zajmuje bardzo dużo czasu (a wiadomo, że teraz każdy tłumaczy się jego brakiem😉),a możemy z różnymi myślami spędzać każdy dzień… 🙏🏻

To inspirująca i przyjemna lektura, z którą warto spędzać czas. Polecam z całego serca!

Powtarzam się, ale uważam, że to idealny prezent na Dzień Mamy.

Niezależnie od wieku.

Ta książka powstała przy współpracy ponad stu kobiet. Kobiet zwyczajnych, takich jak ja i Ty. Pokazują, że można żyć inaczej. Na przekór światowym trendom. Że można w XXI wieku pozostać kobietą z wartościami, mówiącą "własnym" głosem, iść przez codzienność z Bogiem.
Każda z nich jest inna ale łączy je jedno. Pragnienie Boga. Pragnienie życia w pełni. Pragnienie aby przeżyć życie żyjąc. Każda z nich ma swoje problemy, trudności z którymi musi się zmagać ale wiedzą, że nie są w tym same, ufają, że to wszystko ma sens. I takim zaufaniem próbują nas zarazić.

Jestem pełna podziwu dla tych kobiet ,które otworzyły swoje serce, aby podzielić się z nami swoją wiarą, doświadczeniem Bożej obecności. Nie jest to zwyczajny modlitewnik jakich wiele. Każda strona to świadectwo rozpoczynające się inspirującym cytatem, to zachęta do tego żeby choć na chwilę zatrzymać się i pozwolić sercu wrócić na właściwe tory.

Modlitewnik dla Kobiet wydany przez @stacja7pl to Modlitewnik dla wszystkich Kobiet, chcących pogłębić swoją wiarę I zastanowić się nad życiem. Wszak napisany on został przez ponad 100 Kobiet, które z pewnością podzieliły się swoimi przemyśleniami z głębi swojego serca. Rozważania na każdy dzień roku zawierają również modlitwę oraz zadanie, które ma pomóc nam oswoić się danym tematem. Oczywiście wiara w Boga jest kwestią nadrzędną.
Jestem pewna, że te tematy dotkną waszego serca.
🌺
Reasumując, Modlitewnik dla kobiet to wartościowa pozycja, którą powinna posiadać każda z nas.
Również może być fajnym prezentem na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

• Skarby
  • Piękno