Czekoladowa wojna

Okładka książki Czekoladowa wojna
Robert Cormier Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Czekoladowa wojna (tom 1) Seria: Kameleon literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Czekoladowa wojna (tom 1)
Kameleon
The Chocolate War
Zysk i S-ka
2000-01-01
2000-01-01
Łukasz Christian Srokowski
szkoła tajne stowarzyszenia bunt

więcej Więcej

Ksiazka jest dobra i ma duzo wieksza historie do opowiedzenia niz by sie moglo wydawac. Nie wazne czy tlem jest szkoła katolicka, rzymska arena, lasy czy pola w Szkocji lub daleka przyszlosc z latajacymi samochodami, wazne zeby zdawac sobie sprawe jak to wszystko dziala kiedy jednostka buntuje sie przeciwko systemowi. Tutaj mamy dobry przyklad.

Poczatek tak srednio mnie...

Szybka książka na chwile przerwy. Bez większej historii - ot trochę z zycia nastolatków w szkole. Wszechobecna walka o byt, popularność akceptację. Można przeczytać

Bunt przeciw systemowi, podążanie własną ścieżka i branie konsekwencji za posiadanie innego zdania. Świetna książka.

• Książki zakazane
  • Z biblioteki