KIELCE Miasto Legionów

Okładka książki KIELCE Miasto Legionów Tomasz J. Kosiński
Okładka książki KIELCE Miasto Legionów
Tomasz J. Kosiński Wydawnictwo: Mediateka historia
historia
Kielce Miasto Legionów
Mediateka
2008-01-01
2008-01-01
Kielce Legiony historia

Charakterystyka autora w trzech słowach: amator, fantasta, plagiator (analfabetyzm - "i hcą mu dowalić" - litościwie przemilczę :D). Omijać szerokim łukiem.

UWAGA! Pod nickami Misza, Tadek, Feliks, Lambert itd. występuje tu sam autor - janusz Tomasz Józef Kosiński. To człowiek "słynny" w internetach, jako multikonciarz i hejter. A żeby odwracać od siebie uwagę, o swoje grzeszki oskarża adwersarzy.

Świetnie wydany i ciekawy album o Kielcach jako mieście legionowym pod redakcją Tomasza J. Kosińskiego, który znany jest z książek o Słowianach. Jest on także redaktorem wielu publikacji historycznych i regionalnych oraz czaspism.

ps.
ciekawe czy i tutaj zleca się hejterzy jak PMilosz, Sigillum i M. Łuczyński, którzy zazdroszczą Kosińskiemu sukcesu wydawniczgo i hcą mu dowalić by się przez chwilę poczuć lepiej.

dziadpaprotny, michal_kfiat, Dariusz itp. to Paweł Miłosz, który nie może uwierzyc, że Kosiński który sprzedaje tysiące książek może miec swoich fanów i tutaj. Szczytem głupoty jest twierdzenie że autor sam sobie pisze pozytywne komentarze bo nie kupuje tez sam swoich książek, a Seczytam zazdrości sukcesu i traci czas na hejtowanie pod różnymi nikami. Słabe to bardzo.

no i jeszcze michal czyli Michal Łuczyński, doktor onomasta od siedmiu boleści, kóry daje sam swoim książkom 10* i tez ma kompleks Kosińskiego, który napisał lepszą książke o bogach słowiańskich od niego. Słabe to bardzo.

ps.

Pięknie wydany album w redakcji Tomasza J. Kosińskiego, regionalisty i słowianofila. Szacunek dla miasta Kielce i Legionów Piłsudskiego. Mnóstwo ciekawych informacji o czasach legionowych, dawne ilustracje.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki KIELCE Miasto Legionów