Sekret świąt

Okładka książki Sekret świąt Max Czornyj
Okładka książki Sekret świąt
Max Czornyj Wydawnictwo: Frajda Cykl: Zagadkowi Agenci (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Zagadkowi Agenci (tom 2)
Frajda
2022-10-12
2022-10-12

Świetna pozycja dla dzieci.
Fajni bohaterowie, fajna fabuła, fajna zagadka.
Nie ma nudy. Polecam.

Świetna pozycja dla dzieci.
Fajni bohaterowie, fajna fabuła, fajna zagadka.
Nie ma nudy. Polecam.

Nie ma to jak w wieku niemal starczym czytać książkę dla dzieci do tego w środku lata z fabułą świąteczną. Wrażenia niezapomniane. Zabawa doskonała. No i te piękne ilustracje!

2026
1962

Książka "Sekret świąt" Max'a Czornyj'a zabiera nas do drugiego tomu Zagadkowych Agentów.
Eryk, Roman, Ewa, pies Toska i robot Bestia znowu wkraczają do akcji. Tym razem z Muzeum Miejskiego znika gwiazdka, która zawsze pojawia się na choince. Czy Agentom uda się odnaleźć zaginioną gwiazdkę? Kto ją ukradł? Czy święty Mikołaj jest prawdziwy? Czy zdążą uratować święta? Czy klątwa zostanie rzucona?
Max Czornyj ponownie zaprosił mnie do świata młodych detektywów, których zaangażowanie jest godne podziwu, a spryt i upór zachęca do pochłaniania kolejnych stron. Ciekawa fabuła i świetna akcja sprawiają, że mali i duzi czytelnicy pragną poznawać kolejne przygody.

Zabawa i przeniesienie do dzieciństwa w trakcie czytania. Emocje, świetni bohaterowie, zagadka i wartość edukacyjna. Atmosfera świąt nie przeszkadza w lekturze "poza sezonem".
Brawo panie Czornyj!

Brawo panie Czornyj!

Pomimo że to książka dla dzieci ja się świetnie bawiłam czytając 😊

Pomimo że to książka dla dzieci ja się świetnie bawiłam czytając 😊

Zagadka, przygoda i wspólne dochodzenie do zaskakującego rozwiązania to niewątpliwe zalety tej książki. Poza tym Sekret Świąt przez zabawę uczy - właściwych postaw, solidarności, przyjaźni i... kilku skomplikowanych słów. Świetnie pomyślane.

Kolejny raz miałam przyjemność czytać o przygodach Zagadkowych Agentów: Eryka, Romana i Ewy autorstwa Maxa Czornyja. Muszę przyznać, że wywarła na mnie większe wrażenie niż "Sekret magika". Myślę, że chodziło o ten zimowy, świąteczny klimat, ratowanie świąt oraz filigranowej gwiazdy. Czytało się błyskawicznie. Serdecznie polecam. Można czytać bez znajomości poprzedniego tomu.

Kolejny tom za mną , serdecznie polecam dla młodych i starszych czytelników :) .

Przeczytałem trochę po czasie, gdyż miałem ją w planach na święta z racji tematu jaki porusza.
W okresie świątecznym byłaby idealną książką na spokojny wieczór pod kocykiem.
Moim zdaniem drugi tom jest lepszy od "Sekretu Magika". Miałem o wiele większą przyjemność z czytania niż w przypadku pierwszej części.

W okresie świątecznym byłaby idealną książką na spokojny wieczór pod kocykiem.

Stuprocentowa zabawa z pięknym morałem, ale całkowicie nie nachalnym. Czego chcieć więcej w literaturze dla dzieci?

• Dla dzieci
  • Audiobooki