Gorzka zemsta

Okładka książki Gorzka zemsta K.N. Haner
Okładka książki Gorzka zemsta
K.N. Haner Wydawnictwo: Purple Book Cykl: Efekt Ericka (tom 10) Seria: Pink Book literatura obyczajowa, romans
Efekt Ericka (tom 10)
Pink Book
Purple Book
2022-10-12
2022-10-12

Po powrocie do domu świeżo upieczona matka próbuje sobie ułożyć życie. Nowonarodzony synek jest oczkiem w głowie wszystkich domowników oraz najbliższego otoczenia. Kochają go zarówno Brayan, jak i Erick. Ten drugi coraz chętniej zajmuje się swoim synem, a co dziwne pomieszkuje z Meg i jej nowym chłopakiem. Jak kobieta poradzi sobie z tym nietypowym układem? Jednak okazuje się, że nie będzie to największy problem, z którym przyjdzie się zmierzyć. Nagle bowiem pojawia się Filip – zły, rządny zemsty i niebezpieczny. Co wyniknie z tego spotkania? Co jeszcze czeka Meg i czy w końcu zazna szczęścia? Przekonacie się, czytając dalsze części.

Ta część ma w sobie niesłychanie rozbudowaną warstwę emocjonalną. Poznamy nowe oblicze Megan Donell pełnej rozterek, cierpienia i bólu. Autorka wprowadza swoich czytelników w zupełnie nowy rejon niedostępny każdemu. Odsłania brutalną prawdę o ludzkiej naturze, bowiem chęć zemsty w imię niespełnionej miłości doprowadza do katastrofy, w której cierpi nie tylko ofiara, ale i całe otoczenie.

Robi się coraz ciekawiej. Kobieta nadal nie wie, z kim chce spędzić resztę życia. Jej rozterki nasilają się coraz bardziej za sprawą wiecznie obecnego w jej otoczeniu Ericka, który najwyraźniej nie odpuszcza. Czasem ma się wrażenie, że chciałaby mieć oboje panów przy sobie. Trochę to niepokoi, ponieważ jej rozchwianie emocjonalne nasila się w momencie, kiedy na drodze staje odwieczny wróg Filip. Na szczęście dziewczyna może liczyć na wsparcie bliskich. Cała ta sytuacja powoduje, że czytelnik, mimo uprzedzeń i niechęci do bohaterki, zaczyna jej współczuć i przeżywać razem z nią. Brawa dla autorki za plastyczny język "Gorzkiej zemsty".

Na szczęście jesteśmy już bliżej finału, ponieważ ilość sytuacji, wielość wątków oraz tłum mężczyzn, jaki otacza Mega zaczyna już być niedoniesienia. Jako czytelniczka nie mogę się doczekać aż Meg wreszcie podejmie decyzję, z kim chce być i kogo tak naprawdę kocha. Ta niekończąca się farsa musi mieć swój finał i kto wie… może nas zaskoczyć.

Tym razem nasza główna bohaterka będzie próbowała się odnaleźć w świecie, w którym będzie musiała stworzyc dom dla swojego syna, mając i boku aż dwóch mężczyzn, do których bije jej pokrzywdzone serduszko.

Kiedy zacznie nam się wydawać, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, nad Londynem pojawią się czarne chmury, które zabiorą całą nadzieję wraz z ostatnimi promieniami słońca.

Czy wypadek Toma, może mieć coś wspólnego z tym, co przytrafi się bohaterom?

Kto stoi za całym złem, a kto mu pomaga?

Kochani!
I tym razem nie zabraknie nam adrenaliny i zwrotów akcji, które zmrożą nam krew w żyłach. Autorka po raz kolejny wychodzi na wyżyny kunsztu pisarskiego, sprawiając, że czytelnik od razu chce sięgnąć po kolejną jej książkę. I choć ma na koncie już sporą ich ilość, to wciąż nie towarzyszy nam wrażenie, że coś jest robione na siłę.

Myślę, że życie Ericka jest dla niej równie uzależniające, co dla nas 😉

Z pewnością będę śledziła kolejne tomy, ponieważ pochłonęły mnie bez reszty.

Na plus zdecydowanie można zaliczyć objętość książki. Jest to historia, którą pochłonięcie podczas spokojnej porannej kawy w towarzystwie ogromnego kawałka ciasta.

Dziękuję za egzemplarz recenzencki @purple_book_wydawnictwo oraz @k.n.haner 🤎🖤🤎

Książka na jedno popołudnie . Szybko się czyta .
Poznajemy dalsze losy Meg i reszty bohaterów.

Książka na jedno popołudnie . Szybko się czyta .
Poznajemy dalsze losy Meg i reszty bohaterów.

Przeczytałam na Legimi
71/2022

Przeczytałam na Legimi
71/2022

Meg wreszcie wróciła z synkiem bezpiecznie do domu. Próbuje zapomnieć o tygodniach spędzonych w szpitalu i cieszyć się macierzyństwem. Adam jest całkowicie zdrowy i podbija serca największych twardzieli, w tym oczywiście Brayana i Ericka. No właśnie... Erick tak zakochał się w synku, że właściwie wprowadził się do domu Meg i jej partnera. I kiedy ona próbuje odnaleźć się w tym dziwnym układzie, znowu pojawia się Filip i zamienia jej życie w piekło.
Czy Filipowi uda się gorzka zemsta?

Meg wraca z synkiem do domu, jej życie wraca do normalności, jeśli można to tak nazwać. Adam ma znakomitą opiekę, Ericka, który zakvohsl się w synu i Brayana. Taki dziwny układ na pierwszy rzut oka działa bez zarzutu, znając jednak charaktery bohaterów, długo to nie trwa. Ich szczęscie i spokój zakłóca pojawienie się Filipa, który sprawia, że ich życie zamienia się w koszmar.

To już dzisiaty tom Efektu Ericka i zaczyna się robić coraz bardziej ciekawie. Meg dalej ma mętlik w głowie jeśli chodzi o panów, a obecność Ericka wcale jej nie pomaga. Tragedia jaka ich dotyka burzy ich spokój, a to co spotyka Meg jest nie do opisania. Przeżywałam razem z nią to co jej się wydarzyło. Meg może liczyć na wsparcie bliskich. Ciekawa jestem czy Meg w końcu będzie szczęśliwa, czekam więc na kolejne cześci. Ta część chyba jest najbardziej emocjonalna. Polecam cała serię ❤️❤️❤️.

👍

👍

• Audiobooki
  • Serie
  • Wyzwanie LC 2022
  • Październik 2o22

Dodaj cytat z książki Gorzka zemsta