Lover Arisen

Okładka książki Lover Arisen J.R. Ward
Okładka książki Lover Arisen
J.R. Ward Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Bractwo Czarnego Sztyletu (tom 20) fantasy, science fiction
Bractwo Czarnego Sztyletu (tom 20)
Gallery Books
2022-04-05
2022-04-05
9781982179991

2039

Na półkach: , , , , , , , ,

Bardzo lubiłam Balthazara i Erikę. To pchanie i przyciąganie między nimi było świetne. Podobała mi się wewnętrzna walka Balthazara o bezpieczeństwo Eriki i jej dążenie do prawdy. Uwielbiałam, jak się spotykali, a ona dowiadywała się, kim naprawdę jest. Podobnie jak w przypadku poprzednich książek, bardzo podobał mi się sposób, w jaki historia jest przedstawiona z wielu POV i nie mogłam się doczekać, kto będzie następny, i uwielbiałam tę kompilację, ponieważ wszystko było poskładane w całość, a kulminacją było niesamowite zakończenie. Nie tylko dzieje się romans między Balzem i Eriką, ale także ma miejsce ważny rozwój samego świata. Jest dużo dramatyzmu i akcji, sporo emocji i kilka naprawdę intensywnych scen.
Co do Deviny, to mam do niej mieszane uczucia z powodu diabolicznego chaosu, który tworzy, ale ona jest fantastycznym złoczyńcą. Podobał mi się również jej niemal żartobliwy stosunek do Księgi Zaklęć, jest siłą życiową samą w sobie. Prolog podekscytował mnie nowym/starym złem, które było świetne, ale zanim oficjalnie pojawiło się na świecie, wydawało się nieco antyklimatyczne. Podobała mi się historia Nate'a i Rahvyn, uwielbiam to, co było dla niej przygotowane. Bardzo podobało mi się lepsze poznanie naszego ekstrawaganckiego upadłego anioła Lassitera i zobaczenie innej jego strony, zawsze był trochę dziki, więc scena jest przygotowana na długo oczekiwaną książkę Lassitera, a ja pędzę, żeby położyć na niej swoje ręce!

Kolejna powieść z cyklu Bractwo Czarnego Sztyletu. Tom poświęcony jednemu z Bandy Drani, Balthazarowi, opętanemu przez Devlinę, demonicę ogarniętą obsesją na tle prawdziwej miłości.
Niestety, do miłości trzeba dwojga, a Balthazar jest zauroczony miejscową policjantką Eriką. Wzbudza to wściekłość Devliny, wykorzystującej tajemniczą, mroczną, magiczną Księgę, by zdobyć miłość i ukarać niewdzięcznego kochanka i jego wybrankę. Przy okazji powraca dawny wróg króla i całej społeczności wampirów.
Zawsze lubiłam Lassitera, ale po przeczytaniu tego tomu uwielbiam go i nie mogę doczekać się powieści poświęconej głównie jemu.

• Wampiry/Czarownice/Kosmici/Fantastyka
  • Cykl: Bractwo Czarnego Sztyletu ★ (d)
  • Demony
  • Sprawdz czy jest w bibliotece
  • Wampiry
  • Romans/Erotyk/Literatura obyczajowa