Rybki i rekiny

2022-08-26
2022-08-26
52 min.

2048

Will może podziękować, Mii i Connorowi, bo ta ich rywalizacja o niego uratowała mu życie, a oni Willowi za to, że się poznali i zakochali.

Opowiadanie krótkie to i moja recenzja nie będzie zbyt długa 🤭 Po genialnej Pajęczynie autorka zabiera nas w podróż...do oceanu 😂 Nie,nie, Rybki i rekiny to nie opowieść dla dzieci o małym rekinku i jego przyjaciołach 😂 To opowieść o ludziach walczących o swoją pozycję w showbiznesie, to opowieść o skutkach zbyt dużego zatracenia się w sławie oraz o namiętności, która rozpala w oka mgnieniu i spopiela wszystko wokół😈 Opowiadanie czyta się migusiem, autorka choć stworzyła coś krótkiego, nie zapomniała o tym co ją cechuje😉 Humor, klasa i ogień, wszystko to dostaniecie w tej szybkiej wyprawie i jeśli miałabym być szczera, dla mnie zbyt szybkiej 🙈 Bardzo lubię pióro Laury, więc ta opowieść w jej wydaniu byłaby naprawdę czymś niezłym, gdyby posiadała no nie wiem, jakiej 500 stron więcej😈 😂 W tej wersji zaś to idealny Harlequinek dla wymagających, poza seksem posiada również fabułę i malutki przekaz,a także zaskoczenie😉 Do kawusi idealnie, słodkości w ciekawym wydaniu😘
A teraz się zastanawiam, z czym autorka wyskoczy następnym razem ? 🤔 Psy i koty, a może węże 🤔 Haha co by to nie było, jestem pewna że nas zaskoczy 😂❤️

"Rybki i rekiny"
Laura Passer

Krótkie, nieco niegrzeczne opowiadanie, idealne na zakończenie lata 🏖️. Mamy tutaj dwójkę ludzi, którzy muszą ze sobą rywalizować, wschodzącą gwiazdę filmową, niekończące się imprezy, morze alkoholu, upalne słońce ☀️, blichtr, prawdziwe oblicze życia w blasku fleszy, oraz konsekwencje pokus, które czyhają na celebrytów.

Wszystkim tym zachwycają się ludzie, każdy chciałby być na miejscu takiej gwiazdy filmowej. Niejednokrotnie rzeczywistość znacznie odbiega od tego jak to wygląda naprawdę. Wokół ciebie tyle ludzi, a tak naprawdę jesteś zupełnie sam.
Był taki moment, który właśnie skłonił mnie do takiej refleksji.

Powracając do tytułowych " Rybek i Rekinów"☺️, nie każdy rekin jest tak straszny za jakiego go mają, i nie każda rybka to wystraszona ofiara, która godzi się na pożarcie 🤣.
Tutaj zdecydowanie mamy przykład jak niepozorna owa "rybka" rozkłada na łopatki takiego drapieżnika. Delikatnie kusi, dyskretnie prowokuje, nie gra słodkiej trzpiotki, jest prawdziwa i naturalna. Przy tym delikatna i piękna. Ów "rekin" wpada jak przysłowiowa "śliwka w kompot"🤣.

Niesamowicie lekka i przyjemna historia w sam raz do popołudniowej ☕. Można się przy niej zrelaksować, troszkę pomarzyć i zarumienić jak pensjonarka🤣. Niczym nie przytłacza, a wręcz odpręża i wycisza. Doskonała odskocznia od ciężkich klimatów i trudnych tematów. Taka na jeden kęs.

POLECAM 🦈🦈🦈😉

"Rybki i rekiny"
Laura Passer

Wszystkim tym...

szkoda że taka króciutka :)

szkoda że taka króciutka :)

Mia Holt przybywa do LA by pozyskać dla agencji, w której pracuje, wschodzącą mega gwiazdę kina- Williama Harrisona.
Jednak stawiając się na spotkaniu z nim, zastaje dość nietypową i niezręczną sytuację.
Przez pomyłkę w spotkaniu uczestniczy również Connor Mason, agent jednej z najlepszych agencji w Beverly Hills, krótko mówiąc jej obecny wróg i konkurent.
Zapowiada się zacięta walka, w której wszystkie chwyty będą dozwolone, szczególnie, że Mia pragnie udowodnić iż nie jest byle rybką w oceanie pełnym rekinów biznesu.

🔹️ 🔹️ 🔹️

Niech Was nie zmyli tytuł, niech Was nie zmyli te czterdzieści parę stron, bo w tej historii, w tym opowiadaniu znajdziecie wszystko to, co powinno znaleźć się w dobrej książce.
Rywalizacja, ambicje, wyzwanie, pożądanie, zacięta walka, namiętność, humor. Nie wiem jak Laura to zrobiła, ale nie zabrakło mi nic. Świetni bohaterowie, super przedstawiona relacja hate- love. Będzie gorąco i będzie się działo! Idealny czasoumilacz, którego chce się więcej!
Gratuluję bo to świetnie wykonana robota!
Nie zastanawiajcie się ani chwili, odpalajcie Legimi i pływajcie w emocjach z tej historii.

"Je­steś je­dy­nie małą rybką w oce­anie peł­nym re­ki­nów".

Zapowiada się...

,, Rybki i Rekiny" to opowiadanie, które w zadziwiający sposób pokazuje, że życie jest oceanem, a tylko determinacja i zawziętość pozwoli nam dopłynąć do brzegu!

Laura Passer stworzyła krótką historię, gdzie namiętność i pożądanie grają pierwsze skrzypce, lecz nie myślicie, że to kolejna krótka historia o miłości! ,, Rybki i rekiny" to przede wszystkim historia o ciężkiej pracy, gdzie nie ma przyjaźni, sentymentów! Mia i Connor nie tylko rywalizują ze sobą, oni przekraczają granice, które narzucił im świat! Napięcie między głównymi bohaterami jest namacalne, czuje się ich przyciąganie i widzi ukradkowe spojrzenia.

Bardzo rzadko po przeczytaniu opowiadania stwierdzam, że chciałabym przeczytać daną historię w wersji rozszerzonej, i właśnie ,,Rybki i rekiny" są takim opowiadaniem, które zasługuje na rozszerzenie, ponieważ jest mi mało! Podsumowując, opowiadanie ma jeden wielki minus, jest zbyt krótkie, a cała reszta to mistrzostwo, autorka przekazała w tych kilkudziesięciu stronach tyle emocji, że szczerze, nie sposób będzie zapomnieć o tym opowiadaniu! Polecam 10/10

To krótkie opowiadanie było dla mnie czytelniczą ucztą. Podczas lektury świetnie się bawiłam, styl sprawia, że strony pochłania się błyskawicznie. Cóż mogę jeszcze powiedzieć? Żądam pełnowymiarowej książki.
A Wam serdecznie polecam ❤️ Idealne, aby odetchnąć ☺️

A Wam serdecznie polecam ❤️ Idealne, aby odetchnąć ☺️

Show business i jego brudy. Seks dla sławy, pijackie imprezy i dragi.
Zupełnie nie czułam relacji między bohaterami, w dodatku nie przekonała mnie "przemiana" głównego bohatera. Lubię shorty ale nie w takim wydaniu - nie trafiła do mnie ta historia

Show business i jego brudy. Seks dla sławy, pijackie imprezy i dragi.

• Romans
  • Przeczytane w 2022