Trudna decyzja

Okładka książki Trudna decyzja K.N. Haner
Okładka książki Trudna decyzja
K.N. Haner Wydawnictwo: Purple Book Cykl: Efekt Ericka (tom 8) Seria: Pink Book literatura obyczajowa, romans
Efekt Ericka (tom 8)
Pink Book
Purple Book
2022-08-10
2022-08-10

Główna bohaterka jest tak irytującą postacią w tej części, że ledwo da się dobrnąć do końca.

Jak długo można żyć w kłamstwie? Czy dokonane wybory są tymi słusznymi? Jak żyć z dwoma mężczyznami zakochanymi w tobie do szaleństwa? Życie Meg wydaje się ustabilizowane, a jej związek z Brianem kwitnie w zastraszającymi tempie. Pożądanie wyczuwa się na kilometr, co nie do końca podoba się otoczeniu. Do tego jeszcze Erick krąży wokół Meg jak sęp i postanawia ją zaprosić wraz z partnerem oraz innymi przyjaciółmi do Dubaju. Czy jego intencje są szczere, jak usiłuje dowieść? Kiedy wreszcie zrozumie, że Megan (chyba) go nie chce. Na te pytania nie znajdziemy w tej części odpowiedzi, ale bohaterka stanie przed nie lada dylematem.

K.N. Haner na nowo doprowadza czytelnika do obłędu. Pokazuje paletę emocji, huragan namiętności. Ale czy to naprawdę jest miłość? Czy to, co łączy kochanków, ma szansę przetrwać i przerodzić się w coś poważniejszego, nieopartego na pożądaniu? W „Trudnych decyzjach” znajdziemy sceny erotyczne z ich udziałem oraz niekończące się dylematy głównej bohaterki. Aż chciałoby się powiedzieć: ZNOWU! Jednak mając wiedzę o tym, co wydarzy się w kolejnej części, zrozumiałam, że autorka postanowiła zrobić sobie i czytelnikom przerwę od nadmiaru wydarzeń, aby wywołać kolejną burzę fabularną. Możemy więc spokojnie oddać się lekturze, bo to, co stanie się później z pewnością wbije nas w fotel. Nic nie może przecież wiecznie trwać – tym bardziej sielanka.

W tej odsłonie znów utwierdzamy się w przekonaniu, że panna Donell sama nie wie, czego chce, a tym bardziej, kogo kocha, czemu daje wyraz każdym swoim słowem. Trochę mnie niecierpliwi jej zachowanie. Do tego dochodzi jej niezrozumiały opór wobec wyjawienia prawdy. Naiwnie twierdzi, że nikt nie pozna jej sekretu, czyli nie dowie się o ciąży. Trochę to moim zdaniem nierealne i naciągane.

Zastanawia mnie też postawa samego Ericka, który jest tak uroczy, że aż niemożliwy. Swoją wyrozumiałością ściąga na siebie uwagę. Czas pokaże, czy jego postawa niesie za sobą coś więcej niż tylko przyjacielskie gesty.

Uwagę przykuwa jak zwykle plastyczny oraz niezwykle emocjonalny język autorki, która swoją postawą zdaje się kibicować Meg i Brianowi, ale, co mnie zastanawia, wspiera też Ericka. Sama jestem ciekawa, co wyjdzie z tej mieszanki wybuchowej. Jedno jest pewne, "Trudna decyzja" jest jak bańka mydlana, która zaraz pęknie. To dopiero będzie katastrofa. Wtedy cały plan Meg się posypie. Z ogromną ciekawością czekam na zakończenie tej historii.

Przeczytałam na Legimi
69/2022

Przeczytałam na Legimi
69/2022

Coraz bardziej mam mieszane uczucia co do Bryana.
Czekam na dalsze losy bohaterów

Coraz bardziej mam mieszane uczucia co do Bryana.
Czekam na dalsze losy bohaterów

🔥K.N.Haner " Trudna decyzja"
Wyd . Purple 🔥
-------------------------------------------
Związek pięknej Meg z Brayanem coraz szybciej nabiera tempa. Miłość wręcz kwitnie na każdym kroku. Obserwujący ich znajomi i rodzina widzą ich szczęście i to jak bardzo są w sobie zakochani.
Erick nie chce psuć tego co stworzyli, więc odpuszcza miłość. Jednak chce dalej przyjaźnić się z nimi. Proponuję im wyjazd do Dubaju wraz z innymi znajomymi.
Jest to już kolejna część serii więc powiem wam w skrócie, że lubię poznawać ich losy. Razem z Meg poznajemy każdego bohatera i to co ukrywa w prawdziwym obliczu. Cały ten związek z Brayanem i walczący o uczucia Erick mieszaja jej cały czas w głowie . Cały czas zastanawiam się czy zostanie z obecnym chłopakiem czy znowu wróci do Ericka 🤭 ale to już dowiem się w kolejnych częściach ❤️Haner jest najlepsza w tym co robi a jej książki są coraz to lepsze ❤️Uwielbiam i gorąco polecam na wieczorne chwilę przy kubku herbatki i kocyku❤️

🔥K.N.Haner " Trudna decyzja"
Wyd . Purple 🔥
-------------------------------------------

🦓Życie, życie jest nowelą...

🦓Ach ta nasza bohaterka już całkiem pogubiła się w tym co czuje, myśli, robi.

🦓Przemocowe zachowania wobec niej, które tłumaczy, że to ona zrobiła źle, ona zawiniła. Obudź się kobieto! Żaden mężczyzna nie ma prawa Cię uderzyć, obrazić... Ja mam nadzieję, że ona się ocknie.

🦓Ja wiem, że to fikcja, ale jak zwykle książce towarzyszą emocje. Autorka potrafi nam zapewnić emocjonalny rolearcoster 🤭

🦓Książka króciutka, idealna do popołudniowej kawy.
Sięgnę oczywiście po następną część.

🦓Życie, życie jest nowelą...

🦓Ach ta nasza bohaterka już całkiem pogubiła się w tym co czuje, myśli, robi.

🦓Ja wiem, że to fikcja, ale jak zwykle książce towarzyszą emocje....

👍

👍

Ależ ta seria jest wciągająca 😊

Ależ ta seria jest wciągająca 😊

Związek Meg z Brayanem rozwija się w ekspresowym tempie. Młodzi sprawiają wrażenie zakochanych i szczęśliwych. I nawet krążący wokół nich Erick nie jest w stanie zepsuć tej sielanki. Dlatego milioner odpuszcza... ale tylko miłość. Za wszelką cenę chce zaprzyjaźnić się z Brayanem i Meg, by uczestniczyć w ich życiu. Zaprasza ich więc z kilkorgiem przyjaciół do Dubaju. A tam.... już nic nie wydaje się takie oczywiste... Zwłaszcza zachowanie Brayana... Czy Meg znowu źle wybrała?

• Audiobooki
  • 2o22
  • Serie

Dodaj cytat z książki Trudna decyzja