Putin. Życiorys mordercy.

Okładka książki Putin. Życiorys mordercy. Krystyna Kurczab-Redlich, Artur Nowak
Okładka książki Putin. Życiorys mordercy.
Krystyna Kurczab-RedlichArtur Nowak Wydawnictwo: Empik Go reportaż
reportaż
Empik Go
2022-06-30
2022-06-30

Audiobook
To taka skrócona wersja książki "Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina" tej samej autorki ale opowiedziana pięknym językiem przez autorkę osobiście.
Jej spostrzeżenia są ciekawe ale nie do końca obiektywne, o czym świadczy już sam tytuł.

Jak ktoś nie ma czasu na dużą książkę to warto posłuchać tej skróconej wersji życiorysu.

Audiobook

Pozycja wydana na tzw. fali. Tragedia wojny w Ukrainie spowodowała z jednej strony duży wzrost zainteresowania Ukrainą i Rosją współczesną. Z drugiej strony biznes wydawniczy wyczuł zapach pieniędzy i zarzucił rynek różnej jakości wydawnictwami. Myślę, że za 2-3 lata łowcy taniej książki będą mieli solidne książkowe sianokosy. Ale ad rem...
Autorka ma swoje, dość gorzkie, pięć minut. O ile jednak z czystym sumieniem mogę polecić prawdziwe książki tej autorki (jak na razie poznałem dwie),to powyższe wydawnictwo nie powinno w ogóle znaleźć się na tym portalu. o ani książka, ani audiobook. To zapis długiego wywiadu - podcastu przeprowadzonego przez Artura Nowaka z Krystyną Kurczab-Redlich. Cztery godziny rozmowy, która praktycznie nie wnosi nic nowego do tego, co można znaleźć w książkach autorki czy innych tytułach dotyczących Rosji Putina. Wartość poznawcza tego wydawnictwa (o ile można to nazwać wydawnictwem) jest dość mizerna.
A swoją drogą... Nie wiem, kto narysował okładkę, ale takiej tandety i kiczu dawno nie widziałem. Coś okropnego.
Można odsłuchać, ale raczej nie polecam.

Autorka ma swoje, dość gorzkie,...

Panie Krysytna Kurczab-Redlich to niezwykle mądra, spostrzegawcza i bystra osoba. Wielki szacunek i podziw za jej wiedzę i umiejętność pisarską.

2095
2033

Książka „Putin. Życiorys mordercy.” Krystyny Kurczab-Redlich, i Artura Nowaka zabiera czytelnika w świat świetnego reportażu. To ogromny wywiad-rzeka publicysty i prawnika Artura Nowaka z Krystyną Kurczab-Redlich – ekspertką od spraw Rosji. Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy o Rosji i Putinie.
Krystyna Kurczab-Redlich jest polską dziennikarką i reportażystką, była wieloletnią korespondentką w Rosji, jest autorką bestsellerowej książki „Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina”, której jeszcze nie przeczytałam. Jednak wiem, że warto po nią sięgnąć.
Prawdziwa prawda o Putinie i jego zamiarach odsłuchałam jako audiobook.
Serdecznie polecam.

Krystyna Kurczab-Redlich jest polską dziennikarką i reportażystką, była...

Bardzo ciekawa rozmowa pod każdym względem. Pani Kurczab-Redlich ma ogromną wiedzę na temat Rosji i Putina. Trochę miałam wrażenie, że nie dopuszcza Artura Nowaka do rozmowy. Każdy jego wtręt, próba wrzucenia garstki humoru, jest przez nią albo ignorowane, albo zmieniany jest temat. Artur Nowak zaś ma irytujący zwyczaj wymawiania "ą/ę" jak "om/em".

• Audiobooki
  • TBR 2024/02
  • - Do kupienia
  • #WyzwanieLC2022
  • Audio

Dodaj cytat z książki Putin. Życiorys mordercy.