Tancerz. Sensualny rytm

Okładka książki Tancerz. Sensualny rytm Nana Bekher
Okładka książki Tancerz. Sensualny rytm
Nana Bekher Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Faceci do wynajęcia (tom 9) literatura obyczajowa, romans
Faceci do wynajęcia (tom 9)
Niegrzeczne książki
2022-08-24
2022-08-24

Małżeństwo Eliany po zdradzie męża zaczyna się rozpadać. Kobieta mimo prób wybaczenia mężowi czuje, że niedługo nie będzie czego ratować. Jedynie ich synek trzyma to wszystko w ryzach, dla niego jest się ona w stanie poświęcić. Jednak sam Augustin nie ułatwia jej tego, wiecznie zajęty pracą, nawet nie próbuje się do niej zbliżyć, naprawić tego, co zepsuł. Eliana chce, by w końcu ich małżeństwo zaczęło normalnie funkcjonować, więc gdy nadarza się okazja, za namową przyjaciółki zapisuje siebie i męża na prywatny kurs tańca. Liczy, że dzięki temu poczuje się lepiej, spędzi czas z Augustinem i być może odświeży uczucie, które ich połączyło. A jaki taniec wydaje się do tego najlepszy? Gorąca i namiętna salsa. Wystarczy tylko się do tego przyłożyć, a może z czasem pojawi się przyciąganie, tylko co się stanie, jeśli ten namiętny taniec przyciągnie do siebie nie te osoby, które powinien?

Na wstępie powiem Wam, że momenty w książce, gdy bohaterzy tańczyli, były wręcz cudowne! Czułam się tak, jakbym sama z bliska obserwowała to wszystko. Czułam tak silne przyciąganie, że gdyby istniała taka możliwość, to wkroczyłabym do książki i zaczęła się uczyć tej salsy, zwłaszcza, że nauczycielem był bardzo przystojny mężczyzna. Kiedyś uwielbiałam taniec, więc takim wątkom w książkach nie jestem w stanie odmówić, a zwłaszcza gdy są napisane przez Autorów, których pióro lubię.

Bardzo polubiłam bohaterów, choć zachowanie Eliany czasami sprawiało, że byłam na nią wściekła. Naprawdę rozumiem, że chciała być z mężem ze względu na dziecko, jednak jeśli on się ani trochę nie starał, by w jakikolwiek sposób wynagrodzić jej zdradę, która nie powinna mieć miejsca, to na co dłużej to ciągnąć? Myślenie typu "on się zmieni", jest jak dla mnie czerwoną flagą. Tak mówią kobiety, które żyją w toksycznych związkach, są zapatrzone w swoich "ukochanych" i nie widzą, że to je powoli niszczy. Także w tym przypadku Autorka poruszyła bardzo delikatny temat, który dotyczy wiele par, nie tylko mężczyzn, bo powiedzmy sobie prawdę, nie zawsze mężczyzna jest tym złym. Dlatego bardzo cieszy mnie to, że w "Tancerzu" Nany Bekher można zobaczyć coś, co w prawdziwym życiu rzadko się zdarza, mianowicie próba odejścia od partnera, który jedyne co potrafi, to krzywdzić. Niezależnie czy chodzi tu o zradę, przemoc fizyczną, czy też psychiczną, bo każda z tych rzeczy rani tak samo, jednak nie wszystkie rany będą widoczne na pierwszy rzut oka.

Cieszy mnie to, że mogłam poznać tę książkę, poczuć rytm salsy, oczami wyobraźni zobaczyć te wszystkie rozpalające ruchy. Wczuć się w historię bohaterów, którzy nie mieli łatwo w życiu, którzy z dnia na dzień starali się je zmienić. Nie była to nie wiadomo jak cudowna historia, gdyż nie do końca uderzyła we mnie emocjonalnie tam, gdzie powinna, jednak czuję, że warto było ją poznać. Czytało mi się ją naprawdę przyjemnie, pomimo nerwów na zachowanie bohaterki w stosunku do jej męża. Także tu z mojej strony duże uznanie dla Autorki, że poruszyła temat, z którym zmaga się wiele osób, a nie do końca chce o tym mówić. Mam nadzieję, że ten tytuł trafi w ręce kogoś takiego i pokaże, że zawsze znajdzie się wyjście. Wiadomo, że nie żyjemy w luksusach i nie mamy willi w Hiszpani, jak nasza bohaterka, ale to nie znaczy, że mamy się poddawać, bo w końcu życie mamy tylko jedno i jakie ono by nie było, warto przeżyć je po swojemu, nawet jeśli miałoby to się zrobić samemu, bez toksycznego partnera.

Dziękuję serdecznie Autorce oraz wydawnictwu za egzemplarz recenzencki! Polecam zapoznanie się z tym tytułem, gdyż jest wart uwagi.

Straszna nuda. Tutaj nic sie nie dzieje!!!!

Straszna nuda. Tutaj nic sie nie dzieje!!!!

Tancerz
Sensualny Rytm
Faceci do wynajęcia
Tom 9

Eliana jest młodą Hiszpanką, ma kilkuletniego synka i bardzo przystojnego męża Agustina, który jest biznesmenem. Z boku patrząc to kobieta, ma wszystko, co potrzebne do szczęścia. Ale to tylko pozory. Dlaczego tak jest? 🤔
Nawet jej najbliżsi nie wiedzą, że małżeństwo od jakiegoś czasu przeżywa kryzys. Głównie jest on spowodowany zdradą męża Eliany. Kobieta robi wszystko, żeby dla dobra rodziny przebaczyć mężowi. Czy da radę mu wybaczyć? 🤔 Biedna Eliana ma wrażenia, że jego starania o wybaczenie to tylko puste słowa i czyny, z które nie mają pokrycia.
Co postanowi kobieta? 🤔

Filip ma marzenie i cel, żeby mieć własne studio tańca. Nie może liczyć na pomoc rodziny, wiec postanawia wyjechać Hiszpanii, gdzie zostaje zatrudniony w hotelowym studiu tańca. Mężczyzna odkłada pieniądze na swoje marzenie i jednocześnie próbuje trzymać się z daleka od uczuciowych komplikacji, dlatego też unika poważnych związków.

Pewnego dnia Eliana wykupuje dla siebie i Agustina indywidualne lekcje salsy. Ma ogromne nadzieje, że te zajęcie na nowo rozpalą ogień w ich związku. Jednak nie spodziewa się, że kurs tańca może zasiać w niej jeszcze większe wątpliwości. Już od pierwszej lekcji kobieta odkrywa, że jej serce bije szybciej nie w objęciach męża, a przystojnego instruktora. Co będzie dalej z jej małżeństwem? 🤔
Jak potoczą się losy jej i instruktora? 🤔 Czy Eliana pójdzie za głosem serca, czy rozumu? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę.

Zacznę od tego, że ta pozycja jest moja pierwsza z tej serii. Na pewno w niedalekiej przyszłości będę chciała poznać poprzednie tomy. Ta pozycje czytało mi się bardzo dobrze i szybko, jest idealna na dwa wieczory. Podczas czytania targały mnie różne emocje, ponieważ było mi żal tej biednej kobiety. Cała historia mi się bardzo podobała. Ja osobiście bardzo lubię pióro tej autorki 😊.
Jeszcze nie zawiodła mnie i mam nadzieje, że tak nigdy się nie stanie.

Polecam Wam ogromnie 😍 😁.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @niegrzeczneksiazki

Tancerz
Sensualny Rytm
Faceci do wynajęcia
Tom 9

Książki z wątkiem erotycznym w moim wykonaniu to bardzo drażliwy i często zakończony fiaskiem temat. Tym razem również nie zaiskrzyło ale to głównie z jednego powodu.
Jako romantyczka starej daty uwielbiam kiedy między dwójką bohaterów buduje się napięcie, ich relacje opierają się na poznawaniu siebie nawzajem a nie na wskakiwaniu sobie do łóżka na trzecim spotkaniu i mówieniu, że nie mogą bez siebie żyć po kilku kolejnych randkach, które oparte są wyłącznie na fizycznych zbliżeniach.
No nie, to nie jest mój klimat i gdyby tej książki nie poleciły mi dwie super babeczki to bym jej nie przeczytała.

Bardzo natomiast podobał mi się wątek teneczny w tej historii. Bardzo podobało mi się to, jak Autorka pięknie o miłości do tańca tutaj pisała. Ponadto krok po kroku opisywała jak zacząć w ogóle dany styl i myślę, że już z tego i tej plastyczności w jaki te nauki zostały pokazane byłabym w stanie się czegoś nauczyć.
Za to duży plus.

„Tancerz” jest to jedna z części cyklu „Faceci do wynajęcia”. Tym razem napisana przez Nana Bekher, a osoby które dłużej mnie obserwują wiedzą, jak bardzo kocham książki autorki. Sama autorka też o tym już dawno mam wrażenie wie 😅 Ciekawiło mnie, co tym razem znajdę w środku. Po samym tytule można się domyślać o czym będzie książka ale to jedynie podsyciło moja chęć przeczytania.

Od samego początku dowiadujemy się, że w małżeństwie Eliany na dzieje się zbyt dobrze. Kobieta stara się podsycić miłość w małżeństwie, proponując tym samym swojemu mężowi prywatne lekcje tańca. Kobieta ma nadzieje, że wyzwoli to w nich uczucie jednak myli się. Augustin jest na zajęcia obojętny i coś gryzie go od wewnątrz. A co takiego? Polecam zagłębić się samemu bo nie zdradzę 🤭 Ale ten wątek wyjątkowo mnie zdziwił!

Poznajemy w książce również Filipa - instruktora tańca, który uczy tańczyć Elianę i ponownie odżywa w niej miłość ale do tańca. Z czasem tych dwoje, łączy coś więcej niż tylko zajęcia a ich znajomość nabiera tempa już od samego początku. Zwariowane wątki nadają charakteru całej historii 💜

Fabuła mnie oczarowała tak samo jak bohaterowie. Książka jest przesycona treścią ale nie aż tak gruba jakby można było się wydawać. Nie mogłam się oderwać od książki za co bardzo dziękuję autorce. Proszę pisać dalej, nowe historie bo każda z nich jest wyjątkowa 🥹❤️

Nie dotrwałam do końca ..Ta historia i ci bohaterowie nie trafili do mnie

Nie dotrwałam do końca ..Ta historia i ci bohaterowie nie trafili do mnie

Normalnie się wierzyć nie chce, ale to już ostatni z Facetów do wynajęcia ;-( aż się łezka w oku kręci, bo to naprawdę genialna seria jest i chciałabym aby jeszcze niejeden tom wpadł w moje łapki. Niegrzeczne książki? Co Wy na to?

Ta książka już na wstępie mnie kupiła, a wiecie czym? Imieniem bohaterki. Niby nietypowe, ale mam takie w rodzinie i jakoś tak fajnie się to czytało dzięki temu ;) Eliana - piękne imię, jak sądzicie?

Historia Eliany i Filipa, to historia dwojga osób zakochanych w tańcu, mimo iż tylko jedno z nich zajmuje się tym zawodowo ;)
Miał być tylko nauczycielem tańca. Miał pomóc scalić jej sypiący się związek. Czy się to udało?
Nana Bekher po raz kolejny zauroczyła mnie swoją powieścią i sprawiła, że mam niedosyt. Historia tancerza, to bardzo emocjonalna powieść z niejedną komplikacją po drodze. Chwilami miałam ochotę sama wejść na karty powieści, wstrząsnąć bohaterami i kazać im porozmawiać twarzą w twarz aby rozwiązać problemy! Nie była to łatwa, usłana różami droga. Było do samego końca bardzo niepewnie, a jak to się skończyło? To już musicie poznać sami. Ja mogę Wam tylko obiecać, że autorka zadbała, aby czytelnicy sięgając po jej książkę nie nudzili się ani chwili. I aby po odłożeniu jej nie mogli przestać myśleć o treści powieści. Nana stworzyła świetną historię, którą ja z przyjemnością zobaczyłabym na wielkim ekranie!

Polecam serdecznie!

Eliana ma dwadzieścia dziewięć lat. Wraz z mężem Augustínem i siedmioletnim synem Fabiánem spędzają urlop w domu na Gran Canarii. Dla osób z zewnątrz życie Eliany może się wydawać idealne - jest piękna, ma przystojnego męża, wspaniałego synka, dobrze powodzi się jej w życiu zawodowym, a wakacje może spędzać w własnej willi. Jednak prawda jest taka, że jej małżeństwo od kilku miesięcy przeżywa poważny kryzys spowodowany zdradą męża. Kobieta dla dobra synka postanowiła dać mężowi drugą szansę, jednak mimo wszystko nie jest dobrze. Wakacje mają naprawić relacje, jednak zapracowany mąż tego nie ułatwia. Eliana za namową siostry postanawia zgodzić się na indywidualny kurs tańca. Kobieta ma nadzieję, że te zajęcia ich znów do siebie zbliżą.

Filip ma dwadzieścia pięć lat i jest bardzo utalentowanym tancerzem. Chłopak ma jedno marzenie - założenie własnego studia tańca. By spełnić to marzenie postanowił wyjechać z Polski do Hiszpanii. Tu pracuje jako instruktor tańca i korzysta z życia. Mężczyzna nie bawi się w związki, a jedynie w niezobowiązujące relacje. Pewnego dnia otrzymuje propozycję poprowadzenie prywatnego kursu dla pewnego małżeństwa. Sprawa się komplikuje, gdy unikający związków Filip zaczyna pragnąć swojej kursantki, która na dodatek jest mężatką.

Czy Filip zwalczy pojawiające się uczucia? Czy Eliana i Augustín naprawią swoją relację kursem tańca? Jak potoczą się losy bohaterów?

kolejny tom z serii “Faceci do wynajęcia”. Ponownie otrzymujemy fajną historię z ciekawymi bohaterami. Podobał mi się motyw gorących tańców i tego co pojawiło się między bohaterami. Od początku między tą dwójką widać pasję i wzajemną namiętność. Choć bohaterowie walczą z pojawiającymi się uczuciami coraz bardziej między nimi iskrzy. Fajna, przyjemna, rozgrzewająca książka idealna na te zimowe popołudnia. Polecam.

Można by powiedzieć krótko - poprawna, a właściwie schematyczna.
Z jednej strony nie można do niczego się przyczepić, z drugiej - trywialna aż do bólu. Mało scen dla dorosłych, co w tej serii wydawało mi się jednak istotnym elementem. Taka lukrowana historyjka, jakich wiele. Krok po kroku można przewidzieć, co się wydarzy.

Można by powiedzieć krótko - poprawna, a właściwie schematyczna.

Pikanterii tutaj nie było. Życie dorosłych czasem jest wyboiste i nie układa się tak jakbyśmy sobie to zaplanowali. Bohaterka dowiaduje się , że mąż ja zdradza po raz kolejny tym razem będzie miał dziecko. W międzyczasie chciała ratować małżeństwo i wybrała się z mężem na taniec. Tancerz, on zawładnął jej myślami.

• Do kupienia

Dodaj cytat z książki Tancerz. Sensualny rytm