LUIS Złamana nadzieja

Okładka książki LUIS Złamana nadzieja Anna Goszczyńska
Okładka książki LUIS Złamana nadzieja
Anna Goszczyńska Wydawnictwo: Ridero IT Publishing Cykl: Złamani (tom 2) Seria: (Nie) Złamani literatura obyczajowa, romans
Złamani (tom 2)
(Nie) Złamani
Ridero IT Publishing
2022-09-24
2022-09-24

Luis to prawa ręka Amadei Biloxi,a zarazem główny bohater drugiej części mafijnej serii, która wyszła spod pióra mojej ukochanej autorki An Gos.

Luis postanawia uporać się z demonami, które go prześladują od wielu lat i wziąć sprawę w swoje ręce. Jego największym wrogiem okazuje się własny ojciec, którego za wszelką cenę stara się odnaleźć i dokonać na nim swojej zemsty. Jak to zwykle w życiu bywa, schwytanie wroga to nie jedyny problem, z którym musi się zmierzyć główny bohater. Kolejnym staje się Natasha, która jest córką ich lekarza mafijnego. Jest to piękna kobieta, która zaczyna zajmować spore miejsce w sercu Luisa. Dziewczynę również do niego ciągnie, choć czuje, że nie powinna interesować się człowiekiem ze świata mafijnego.Wszyscy wkoło są przeciwni ich związkowi, a w szczególności ojciec Natashy, który za wszelką cenę próbuje ochronić jedyną córkę.
Czy będzie im dane zaznać wspólnego szczęścia? Czy uda im się przekonać najbliższych, że to co ich łączy to prawdziwe uczucie? Czy Luis powinien pozwolić ukochanej wkroczyć do świata przestępczego?
Czy odnajdzie swoich krewnych, na których poprzysiągł się zemścić?
Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na powyższe pytania, sięgnijcie koniecznie po lekturę!

Ania kolejny raz umiliła mi czas świetną powieścią. Jej lekkie pióro i bogata wyobraźnia zabiera nas w sam środek świata mafijnego i pozwala niezwykle realnie odczuwać wszystkie emocje. A mamy ich tutaj sporo, od euforii i miłości, poprzez namiętność aż do nienawiści i bezsilności. Mam nadzieję, że jak najszybciej doczekamy się kontynuacji tej jakże intrygującej serii!
Aniu bardzo dziękuję za zaufanie! To dla mnie zaszczyt móc patronować Twoim książkom !!! ♥️♥️♥️

Louis to drugi tom Amadei i to on tu pisze swoją historię. Jest on typowym ,nieustraszonym twardzielem i prawdą ręką Amadei. Tak samo jak ona wyprany z jakikolwiek uczuć i emocji, postanawia w tajemnicy przed szefową odnaleźć ich wspólnego wroga – swojego ojca.
Ale czy aby na pewno przed Amą uda się coś ukryć?Na domiar złego Mateo Santiago znika bez śladu a do życia Luisa (nie)świadomie wkrada się Natasha. Córka mafijnego lekarza kończy studia medyczne i marzy o pracy w ekskluzywnej klinice jednak los ma co do niej inne plany. Popycha ją w świat, w którym nie powinna się nigdy znaleźć. Z tej opresji może uratować ją małżeństwo z synem gubernatora, ale czy aby na pewno Natasha chce spokojnego i ułożonego życia?

Książka bardzo przypadła mi do gustu. Napisana z dwóch perspektyw Louisa i Natashy. Bardzo lubię taki zabieg stylistyczny ,ponieważ dzięki niemu możemy blizej poznać naszych bohaterów. Nie oceniamy ich zbyt szybko bo każde zdarzenie i decyzja jest pokazana z dwóch stron. Autorkę poznałam już przy innej książce i miałam do tej duże oczekiwania, które zostały całkowicie sprostane. Powieści niczego nie brakuje. Lekka a zarazem porywająca fabuła, fajni wykreowani bohaterowie oraz wplecione przeróżne emocje. Możemy zobaczyć jak wygląda świat mafii oczami kobiety doświadczonej jak i tej ,która dopiero poznaje wszystko od kulis. Bardzo podziwiam główna bohaterkę za jej determinację, odwagę I czasami zimna krew,ale z drugiej strony to chyba naturalne jej cechy bo czy to właśnie nie one sprawiają, że znajduje się w takim świecie a nie innym? W książce znajdziemy wątek miłosny ale i pięknie ukazaną przyjaźń , szacunek I wierność. Możemy zauważyć, że czasami nie potrzeba więzów krwi aby stworzyć oddana rodzinę, która wskoczy za tobą w ogień. Niestety po drugiej stronie odnajdujemy także tą przykra stronę mafii, gdzie ludzie zaślepieni żądzą władzy i pieniędzy są w stanie zabic każdego nawet własne dzieci aby dojść do celu.
Ostatnim plusem jest fakt ,że nie trzeba mieć znajomości pierwszego tomu, bo tutaj mamy inna fabułę I osobną historię.

💜 RECENZJA 💜

TYTUŁ:"Luis. Złamana nadzieja"

AUTOR:@an_gos_autorka

Hejka Kochani 💙
Miłego dzionka 😙

Luis jest prawą ręką Amadei. Mężczyzna oddany swojej pracy, wyprany z uczuć uważa że nie jest zdolny do miłości. Do czasu gdy do jego życia wkrada się Natasha. Dziewczyna marzy o pracy w klinice medycznej. Ślub z synem gubernatora może pomóc jej osiągnięć cel. Ale jej serce jest już oddane Luisowi .

"Serce (...)to tylko organ trzymający każdego przy życiu,a wyzwala w nas tyle emocji i uczuć."

Czytając jakiś czas temu książkę"Amadea"bardzo polubiłam postać Luisa. Dlatego z przyjemnością teraz poznałam dalsze losy bohaterów. Autorka stworzyła genialna fabułę która od pierwszych stron zabiera nas do niebezpiecznego świata mafii. Ale nawet w świecie gangsterów jest miejsce na miłość. Bohaterowie zakochują się w sobie jednak swoje prawdziwe uczucia okazują dopiero gdy w grę wchodzi ich życie. Postacie z poprzedniej części odgrywają ważną role i mają duży wpływ na zakochanych.
Autorka funduje nam całą gamę emocji od miłości, namiętności i przyjaźni po nadzieję, strach i niebezpieczeństwo. Podoba mi się przedstawienie roli kobiety w świecie mafii. Z pewnością nie ma tu miejsca na uległe i wrażliwe osoby.
Ja osobiście bardzo lubię pióro autorki. Poraz kolejny zdobyła moje serce stworzona przez siebie historią. Z przyjemnością sięgnę po inne jej powieści. A was zachęcam do przeczytania tej książki.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję @an_gos_autorka

💜 RECENZJA 💜

TYTUŁ:"Luis. Złamana nadzieja"

AUTOR:@an_gos_autorka

Hejka Kochani 💙
Miłego dzionka 😙

Luis to drugi tom serii An. Gos, który bardzo przypadł mi do gustu.
Historia opowiada losy Luisa, który jest prawdą ręką Amdei oraz Natashy, córki lekarza, który pracuje dla Amdei.
Natasha, podobnie jak jej ojciec, jest chirurgiem. Dopiero skończyła studia, ale chce iść w ślady ojca. Od dawna podkochuje się w Luisie, ale ojciec zniechęca ją do tej znajomości. Sam lubi chłopaka, ale nie chce, by jego córka żyła w mafii.
Ta historia bardziej mi się spodobała, niż pierwsza część (którą również polecam). Może dlatego, że mamy tutaj klasyczny przykład, gdy to on jest mafiosą, a kobieta jest tą drobną, delikatną, a mnie już to tak mocno wryło się w głowę, że lepiej mi się to czytało.
Autorka dobrze wykreowała bohaterów i w ciekawy sposób rozplanowała wydarzenia. Spodziewałam się czegoś bardziej klasycznego i powielonego, a dostałam kawał dobrej, mafijnej literatury.
Autorka zapowiedziała dalsze części, więc nie pozostaje mi nic innego, jak czekać na ciąg dalszy. Jestem niezwykle ciekawa jak potoczą się losy innych bohaterów.

Luis to drugi tom serii An. Gos, który bardzo przypadł mi do gustu.

#recenzja
Dobry wieczór kochani 🙃
Czytaliście już może tę cudowną historię?
Jeżeli nie to może kilka moich słów was zachęci 😉
Książkę miałam okazję przeczytać dzięki udziale w booktorze: #btamadeazlamanezasady #btluiszlamananadzieja
Dziękuję ❤️
♦️Autor: @an_gos_autorka
♦️Tytuł: ,, Luis" #złamananadzieja

Luis to druga część Amadei!!
Jednak w tej części to On pisze swoją własną historię.
Luis jest prawą ręką Amadei. Jej najlepszym ż najbardziej zaufanym żołnierzem. A przede wszystkim przyjacielem.
Cieszy się jej szczęściem, martwi sie o nią ale sam boi się zrobi krok w kierunku tego szczęścia. W jego życiu pojawia się Natasha, ale on niedopuszcza do siebie myśli, że ta młoda dama może być nim zainteresowana. Przecież on jest gangsterem, a ona taka krucha, młoda, piękna. Jednak gdy pojawią się przy niej inny mężczyzna to czuje w klasie jakieś dziwne ukłucie. Chciałby ją ochronić przed jego światem, ale lubi mieć ją obok.
Czy ten jakże przystojny mężczyzna odnajdzie w sobie odwagę by zawalczyć o kobietę, która zamieszkała w jego głowie, a.może i w sercu ?
Czy będzie umiał zdjąć maskę gangstera i pokazać jej swoją wrażliwą stronę którą tak stara się ukryć ?
A może to tylko chwilowe zauroczenie?

Chcielibyście usłyszeć odpowiedź na te wszystkie pytania? Zapraszam do lektury!!

Ta świetna ksiażka to romans mafijny. W którym rodzina to świętość ale i słabość.
Świetnie pokazuję hierarchię społeczna w szeregach grupy przestępczej. Pokazuję także wartość przyjaźni, miłości. Pokazuję odwagę tą na froncie ale także tą w której trzeba cudze dobro postawić wyżej niż swoje. Pokazuję czysta niczym nie splamioną miłość od pierwszego wejżenia i walkę o nią z każdą sekundą z każdym uderzeniem serduszka.
No i ukazuje charaktery tych znakomitych kobiet, które w tej historii grają pierwsze skrzypce.
Kochana autorko dziękuję za możliwość przeczytania I spędzenia tych cudownych chwil z bohaterami twoich książek czekam.na ciąg dalszy.
#świetnaksiążka #mafia #Luis #miłość #przyjaźń #rodzina #polskaautorka #Legimi

#recenzja
Dobry wieczór kochani 🙃
Czytaliście już może tę cudowną historię?
Jeżeli nie to może kilka moich słów was zachęci 😉
Dziękuję ❤️
♦️Autor: @an_gos_autorka
♦️Tytuł: ,, Luis" #złamananadzieja

Luis to druga część Amadei!!
Jednak w tej części to On pisze swoją...

Recenzja Patronacka

"Luis Złamana nadzieja"

Autorka
@an_gos_autorka

"Luis Złamana nadzieja " to druga część książki "Amadea Złamane zasady "
Luis najbliższy współpracownik i przyjaciel Amadei chce odnaleźć swojego ojca i go zabić .
Natasha córka lekarza który pracuje dla Amadei .
Co połączy tych dwoje ?
Autorka w tej części dawkuje większe emocje ,bohaterzy dobrze wykreowani, świat mafii wciąga jeszcze bardziej.
Lekko napisana i czyta się z przyjemnością 😍
Bardzo dziękuję autorce że wybrała mnie do grona super patronek ❤️❤️i dała szansę 😘
Polecam książkę 😉

Współpraca reklamowa @an_gos_autorka 💖💖

Recenzja Patronacka

"Luis Złamana nadzieja"

Autorka
@an_gos_autorka

"Luis Złamana nadzieja " to druga część książki "Amadea Złamane zasady "
Natasha córka lekarza który pracuje dla Amadei .
Co połączy tych dwoje ?
Autorka w tej części dawkuje większe emocje ,bohaterzy dobrze...

W tej części mamy okazję bardziej poznać Luisa oraz Natashe. Luis jest najbliższym współpracownikiem Amadei, która poznaliśmy w pierwszej części. Luis chce znaleźć ich wspólnego wroga, tylko robi to za plecami Amadei. Niespodziewanie w jego życiu pojawia się córka chirurga, który również współpracuje z Amadeą- Natasha. Kim ona jest? Jest to młoda dziewczyna, która poszła w ślady ojca i skończyła studia medyczne.

Autorka kolejny raz dopracowała swoją książkę pod każdym kątem. Warto wspomnieć, że autorka sama wydaje książki, za co należą się jej ogromne brawa! W tej książce nie pozwoliła się nam nudzić, emocji było naprawdę sporo, co jest dużym plusem. W książce znajdziemy także dużo adrenaliny a także nowe uczucia

Natasha jest córką mafijnego lekarza. Idąc w ślady ojca kończy studia medyczne i jej marzeniem jest pracować w ekskluzywnej klinice, ale przez brak doświadczenia nie uzyskuję stażu i pozostaję na utrzymaniu ojca. Przez przypadek poznaję Luisa, który od razu wpada jej w oko ze wzajemnością. Oboje wiedzą, że nie powinni angażować się w żadne uczucia. Chłopak jest zbyt ściśle związany z mafią, wie, że tu nie ma miejsca na uczucia, ale oczarowany dziewczyna, przestaje myśleć racjonalnie. Czy tym razem rozsądek polegnie na polu uczuć? Jak Natasha odnajdzie się w świecie przestępczości?

Moje pierwsze spotkanie z autorką uznaję za udane. Przede wszystkim udaje jej się zabrać mnie do świata mafii – od kiedy zaczęłam czytać książki, ten wątek stał się jednym z moich ulubionych.
Po dalszą część zapraszam na

💜

🍁Recenzja patronacka🍁

"Czasami nadzieja na lepsze jutro i walka o nie wymagają stawiania czoła wielu przeciwnościom, w tym własnej słabości."

Luis to mężczyzna, który jest najbliżej Amadei, bohaterki, którą mogliśmy poznać w poprzednim tomie tej serii. Jego celem jest odnalezienie wspólnego wroga, tylko tak, aby kobieta się o tym nie dowiedziała. Niespodziewanie w jego życiu pojawi się kobieta imieniem Natasha. Kim będzie? Dlaczego pojawiła się na jego drodze?

Ania po raz kolejny sprawiła, że nie miałam ochoty odkładać tej książki z rok. Lekkość, z jaką pisze każdą historię, jest niebywała. Dostarcza nam niezapomnianych emocji, sytuacji, które są nieprzewidywalne i sprawiają, że adrenalina buzuje w naszych żyłach. Historia nawet na moment nie zwalnia, a wręcz przeciwnie, co chwilę coś się dzieje. Pojawi się tutaj również uczucie, które będziemy mogli śledzić i sprawdzić jak się rozwinie. W jakim pójdzie kierunku?

Szczególne gratulacje i brawa należą się Ani za to, że sama wydaje swoje książki i robi wszystko, aby były dopracowane pod każdym względem. Właśnie takie książki chce się czytać, bo autor wkłada w nie całe serce, aby czytelnik mógł je trzymać w swoich dłoniach.

🍁Recenzja patronacka🍁

Tytuł:"Luis złamana nadzieja"
Autorka: An. Gos.
Wydawnictwo : Ridero

Natasha to córka lekarza mafii,która właśnie sama kończy studnia i jest chirurgiem. Marzy jej się praca w prestiżowej klinice ,gdzie niestety trzeba mieć duże doświadczenie. I skrycie kocha się w pewnym gangsterze.

Luis to przyjaciel Amadei i jeden z najlepszych jej ludzi. Jest on zimnym nie czującym bólu gangsterem. Tak został on wychowany od małego. Myśli, że uczucia to słabość.

"A ty myślisz głową?- Rozciąga usta w szerokim uśmiechu.- Zwłaszcza kiedy w pobliżu jest ta lekarka,hm?
-Ma na imię Natasha i tak,nawet przy niej myślę głową.- Nie do końca to prawda,ale Maks nie musi o tym wiedzieć.- W przeciwieństwie do ciebie,nie zapominam kim jestem nawet w towarzystwie kobiet."

Luis od pewnego czasu wzdycha do Natashy i uważa , że nie jest zdolny do głębszych uczuć. Po za tym ojciec dziewczyny by go chyba zabił, gdy by się do niej zbliżył . Chcę on chronić córkę przed tym światem. Mężczyznę męczy również nie dokończona sprawa z ojcem ,bo Mateo znika bez śladu .
Koło dziewczyny kręci się też Rayan syn gubernatora, który się jej oświadcza i w zamian za to ,że zostanie jego żoną załatwi jej pracę marzeń.

Czy dziewczyna przyjmie oświadczyny?
Co zrobi Luis gdy się dowie o planach Rayana?

Książka pełna wrażeń. Ciągle się coś dzieje nie da się nudzić czytając. Historia Luisa i Natashy jest bardzo dynamiczna przez co czyta się ją z wielkim zapałem i ciekawością. Jest to bardzo przyjemna lektura , którą polecam gorąco. Moje serce Luis skradł już w pierwszej części . Czekam na kolejną książkę z niecierpliwością.

Tytuł:"Luis złamana nadzieja"
Autorka: An. Gos.