Piękny Jan

Okładka książki Piękny Jan Lars Kjædegaard
Okładka książki Piękny Jan
Lars Kjædegaard Wydawnictwo: Word Audio Publishing International Cykl: Hvid & Belling (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Hvid & Belling (tom 3)
Smukke Jan
Word Audio Publishing International
2022-04-25
2022-04-25
Marek Hammermeister

Kolejny skandynawski (duński) kryminał. Ku memu zaskoczeniu, ani specjalnie mroczny, ani wybitnie brutalny. Para głównych bohaterów, powoli acz konsekwentnie rozwiązuje tajemnicę trochę nietypowego morderstwa, bzykając się od czasu do czasu radośnie. Mnie się podobało.

• Audiobooki
  • Empik audio powieści