Dyscyplina

Empik Go
2022-05-06
2022-05-06
literatura erotyczna

Nie istnieje tu coś takiego jak antykoncepcja. Strasznie mnie to raziło. Reszta jak w innych książkach autorki, mało logiki i dużo scen erotycznych.

Przeczytać - można. Czy jest szał? - Nie. Fakt, że czyta się ją bardzo szybko. Postaci są dobrze wykreowane, jest tam jakas akcja, ale ewidentnie zabrakło jakichkolwiek emocji. Miało to być erotyk, a czytałam go z takim samym zapałem jak przepis na rogalik drożdżowe 🤣.

Kolejna książka, którą przeczytałam z waszego polecenia. Gdy zapytałam o książki z wątkami BDSM od razu wiele osób napisało mi właśnie o "Dyscyplinie" ja nie słyszałam nigdy o tej książce, nawet nie czytałam opisu. Postanowiłam dać jej szansę i sprawdzić, czy mi się to spodoba. No przeczytałam ją szybko, bo chyba w 2 godziny, jednak nie jest to książka, którą bym wam poleciła. Autorka ma dziwny styl pisania i nie wiem, czy zawinił tutaj tłumacz, czy Marina ma taki lekceważący styl pisania, który mnie osobiście bardzo wkurzał podczas czytania. Postanowiłam jednak, że zerknę na tę książkę po angielsku i porównam sobie kogo to wina.

Zagłębiłam się w twórczość tej autorki trochę bardziej i muszę wam powiedzieć, że bardzo chciałabym przeczytać wszystkie jej książki, bo pisze właśnie o intrygach seksualnych o pragnieniach i mocnym seksie. A mnie ostatnio takie książki bardzo ciekawią i intrygują. Jednak chyba zrobię to po angielsku i przy okazji sobie sprawdzę jak to wypadnie gdy tłumacz nie będzie miał swojego udziału.

Młoda zakonnica Chloe przyjeżdża do klasztoru w Rio De Janeiro, aby pomagać tam siostrą zakonnym w zbieraniu funduszy na biedne dzieci z brazylijskich dzielnic. To właśnie tam poznaje tajemniczego i bardzo bogatego mężczyznę Carlosa Rocce, który przekazuje pieniądze, jednak również uświadamia młodą zakonnicę o świecie korupcji, w jakim zaczyna się obracać. Chloe odkrywa prawdę i porzuca Brazylię oraz habit i wyjeżdża do Londynu, gdzie zaczyna pracować w fundacji. Przy pracy znowu spotyka Carlosa, który gdy dowiaduje się, że kobieta szuka lokum, oferuje jej, że może zamieszkać z nim w jego wielkiej posiadłości. To właśnie wtedy dziewczyna odkrywa mroczne upodobania seksualne Carlosa, które łączą w sobie przyjemność i dyscypliny.

"Dyscyplina" to książka, która pokazuje nam tajniki BDSM, uczy posłuszeństwa i dyscypliny. Pokazuje, że nasza seksualność jest różna i żeby odkryć swoje pragnienia potrzeba wiele czynników. Mnie ta historia się nie podobała. Same sceny erotyczne były naprawdę ciekawe, jednak sama historia w sobie była mega nudna. Nie wiem, dlaczego ta pozycja wzbudza w was tak wiele pozytywnych emocji. Ja co prawda chce poznać inne książki tej autorki, bo ma potencjał i jestem ciekawa czy spodobają mi się inne jej książki, które mają podobne klimaty mocnego seksu. A wy co mi polecacie z takich klimatów?

Momentami zabawna, ogólnie bardzo dobrze się czyta chociaż dość mocna jak na książki z tego gatunku

Takim książkom mówię zdecydowanie nie! Niemoralna, niesmaczna, obrzydliwa. Odradzam sięgania po tę książkę. Aż dziw bierze, że ktoś to coś wydał. Szkoda papieru, i czasu na jej czytanie. Ja żałuję, że po nią sięgnęłam. A już myślałam, że nic gorszego niż Grey w literaturze erotycznej nie można napisać. Ja widać myliłam się. Popełniono "Dyscyplinę"... Nie polecam, odradzam wręcz!!!

Moja ocena: 1/10 (choć to i tak za dużo!)

Według mnie dużo podniecajacych scen seksu.
Całkiem dobrze napisanych. Nie wulgarnych. Historia też niebanalna.
Bo ile znacie niedoszłych zakonnic,które uczą się wyuzdanych praktyk seksualnych ?
😉

Według mnie dużo podniecajacych scen seksu.
Całkiem dobrze napisanych. Nie wulgarnych. Historia też niebanalna.
😉

Książka jak na swój gatunek całkiem niezła. Napisana dobrze z ciekawie zarysowanymi postaciami, dość wciągającą fabułą. Książkę bardzo dobrze się czyta , szybko i przyjemnie. Można ja połknąć w jeden wieczór. Jest to typowy erotyk, sceny seksu od pierwszego rozdziału pozostają z nami do końca. Oceniam ją na pięć 5 gwiazdek bo wszytko w tej książce jest przeciętne. Relaksująco przeciętne. Niezła historia na odmóżdżenie po ciężkim tygodniu intelektualnego wysiłku. Polecam

Dyscyplina to opowieść o młodej zakonnicy. Odbywa nowicjat w zakonie w Rio de Janeiro, gdzie zbiera pieniądze dla dzieci żyjących na ulicach.
Trafia do domu zamożnego Playboya, którego charyzma robi na niej wielkie wrażenie.
Urzeczona jego dominującą naturą porzuca habit, aby poznać cielesne rozkosze. Odkrywa nie tylko świat fizycznych uniesień, ale też drzemiącą w sobie siłę.
Odkrywa, że zbieranie datków na cele charytatywne może być niekonwencjonalne, jak i nadzwyczaj przyjemne..

Bardzo pikantna opowieść, dla kogoś kto lubi takie klimaty w sam raz :)

Ciekawie napisane polecam.

Ciekawie napisane polecam.

Krótki erotyk, o dziewczynie która była zakonnicą i zbierała datki na rzecz biednych dzieci po domach bogaczy ale nic z tego nie wyszło... za to wyszło z niej prawdziwe erotyczne oblicze, które skrywało się w jej duszy i spora nauka dyscypliny. Szału nie było, z braku laku można przeczytać jak za pomocą seksu można zbierać datki dla fundacji biednych dzieci...

• Erotyka
  • Erotyk