Ratownik. Głębia namiętności

Okładka książki Ratownik. Głębia namiętności Kamila Mikołajczyk
Okładka książki Ratownik. Głębia namiętności
Kamila Mikołajczyk Wydawnictwo: Niegrzeczne książki Cykl: Faceci do wynajęcia (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Faceci do wynajęcia (tom 7)
Niegrzeczne książki
2022-06-29
2022-06-29

Wow, jestem naprawdę ogromnie zaskoczona, jak dobra jest to książka. Bardzo dobrze napisana, ze świetnie skomponowaną fabułą, niebanalna, realistyczna. Trochę się obawiałam takiego banalnego romansiku, a tu proszę, przedstawiona historia jest emocjonująca i bardzo absorbująca, trudno się od niej oderwać.
Ogromnie polecam!

Ogromnie polecam!

bosz co za dramat. Jak bym słuchała wynurzeń rozpieszczonej, bogatej paniusi ktorej wydaje się, ze jest pępiek swiata. ksiazka byla mega irytujaca.

Dosyć młodzieżowa część Facetów do wynajęcia, ale poruszająca ważne problemy. Dla mnie na plus. Historia Laury i Michała mnie wciągnęła, a Michał jest jak na razie moim ulubionym męskim bohaterem tej serii 🙂

Ratownik. Głębia namiętności” jest to jedna z książek z serii „Faceci do wynajęcia” wydawnictwa Kobiecego.

Laura jest córką państwa Wnuk, którzy są właścicielami ośrodka wypoczynkowego nad jeziorem. Kobieta cały czas nie cierpi tego miejsca i chce się wyprowadzić na studia do Warszawy. Jednak za jej nienawiścią skrywa się pewne wydarzenie, które dziewczyna chowa głęboko w swoim sercu.

Michał, zdradzony przez najbliższych rzuca wszystko i wyjeżdża do pracy właśnie do ośrodka państwa Wnuk. Mężczyzna spotyka pewnego dnia zapłakaną Laurę i jako człowiek o dobrym sercu chce jej pomoc. Ich wspólne lekcje pływania, nie kończą się tylko znajomością instruktor i uczennica.

Książkę słuchałam z wielkim zaciekawieniem. Czytałam pare pozycji autorki, wiedziałam ze tym razem tez się nie zawiodę. Rozdziały pisane z perspektywy Laury i Michała, a ja to uwielbiam bo można poznać perspektywę oraz uczucia dwóch stron. Czasem odnosiłam wrażenie, że jest za dużo opisów ale wiem ze styl autorki po prostu taki jest. Bohaterowie świetnie wykreowani, dzięki czemu bardziej wczułam się w ta historie. Tajemnice, żal, smutek, radość, miłość, zawód to jedne z wielu wątków które znajdziemy w środku. Podobało mi się jak autorka przedstawiła przebieg znajomosci Laury i Michała. Polecam! ❤️

To nie jest zwykłe romansidło. Oj, nie... To historia o emocjach, o traumatycznych, wręcz tragicznych wspomnieniach, o problemach, z którymi samodzielnie trudno sobie poradzić, o lęku przed jeziorem, o samookaleczeniu i rodzicach, którzy nie interesują się niczym, co nie wpływa na ich reputację.

Mamy tu doczynienia z Laurą, młodą dziewczyną, która marzy o wyjeździe na studia daleko od rodziców, którzy mają ją w nosie oraz jeziora, którego tak bardzo nienawidzi i panicznie się boi. Z drugiej strony dziewczyna jest wyszczekana, uparta i przy odpowiednim podejściu potrafi przesuwać swoje granice lęku. 🏊

Michał, nowy ratownik na kąpielisku, dostaje zadanie nauczenie dziewczyny pływać🏊. Z pozoru to nic trudnego, jednak gdy nastolatka wpada w panikę na samą myśl, że ma wejść do wody, wszytko się komplikuje. Chłopak stawia sobie za cel odkrycie powodu jej traumy i przy okazji wspiera w walce z samookaleczeniu😧. Jest tak idealny, że niemal nierealny. Trochę nie pasuje mi do charakteru jego wygląd, ale to chyba stereotypowe podejście😅.

Świetna książka ukazująca głęboko zakorzenione problemy, ich skutki, z którymi trzeba się mierzyć i psychologiczne podejście niezbędne do ich pokonania. Pomimo wielu niepowodzeń, niedomówień i podstępów tych dwoje zaczyna łączyć delikatna nić zaufania i uczuć, od których nie można uciec♥️.

Pytanie tylko, czy Michał zdoła uratować Laurę zarówno przed wodą, jak i nią samą, bo dziewczyna zrobi sobie krzywdę, która zaważy na jej życiu😱.

"- Jak to jest, że ty, choć mnie nie znasz, widzisz tak dużo, a osoby, które znają mnie od zawsze, nie widzą nic?
- Bo może nie dostrzegają tego, co ja widzę." 🧐

Mamy tu doczynienia z Laurą, młodą dziewczyną, która marzy o wyjeździe na...

Książka, która mnie nie ujęła. Trochę łamie się w niej stereotypy ale całość jakoś mnie nudziła. Niby coś się działo ale bez zaskoczenia.

Cześć książkoholicy 🎶💙

Jakiś czas temu miałam okazję nareszcie poznać siódmego z Facetów do wynajęcia.

Czy i ten Pan spodobał mi się tak jak jego poprzednicy?

Ależ oczywiście!!!

Także oficjalnie ogłaszam, że dotychczas uważam, że to jedna z lepszych serii jakie czytałam, i którą urozmaica fakt, że każda część cyklu pisana jest przez inną autorkę <3 No ja bardzo polecam! Ale wróćmy do Pana "Ratownika" ;)

Historia Laury i Michała, tak jak poprzednie historie tej serii, to przede wszystkim głęboka fabuła. Wbrew temu co sugeruje czytelnikom okładka. Gdybym sięgała po książkę tylko ze względu na okładkę, myślałabym, że trafiam na pełną namiętności i erotyzmu powieść, a tutaj wbrew pozorom, podstawą historii jest rozpad związku jednego z bohaterów i trauma z dzieciństwa plus brak miłości w stosunku do drugiego z bohaterów. Dowiadujemy się o tym już na wstępie więc spokojnie Kochani, to żaden spojler ;) Natomiast to jak autorka wykreowała bohaterów, w jakich sytuacjach ich postawiła i ile emocji to wywołuje to już Wy musicie się dowiedzieć sami sięgając po tę powieść ;)

Obiecuję Wam, że nie zapomnicie tej historii długo. Jest to jedna z tych nieodkładalnych książek, których nie sposób przerwać w połowie. Czytelnik ma niedosyt i cały czas obiecuje sobie, że jeszcze tylko jeden rozdział, jeden jedyny i odłoży.... i tak się dzieje, ale w momencie gdy ten jeszcze jeden rozdział okazuje się być ostatnim. Gdy nie ma już nic więcej. Emocjonująca do ostatnich chwil!

Polecam serdecznie!

Cześć książkoholicy 🎶💙

Jakiś czas temu miałam okazję nareszcie poznać siódmego z Facetów do wynajęcia.

Czy i ten Pan spodobał mi się tak jak jego poprzednicy?

Ależ oczywiście!!!

Książka w miarę ciekawa ale jednak na raz do przeczytania i na półkę a nie do ponownego przeczytania

Nie mój klimat. Jakoś ostatnio nie mam ochoty na NA, a tutaj jeszcze poszedł taki happy end na siłę, że aż dostałam ciarek żenady. Rozumiem, że o przyczynie fobii dziewczyny nadal nie dowiedziała się policja albo nastąpiło przedawnienie i jest spoko🤡

Uff skończyłam tę książkę w końcu czytać.
Męczyłam się. Temat dobry na książkę ale czegoś zabrakło.
Dla mnie taka sobie.

Uff skończyłam tę książkę w końcu czytać.
Męczyłam się. Temat dobry na książkę ale czegoś zabrakło.
Dla mnie taka sobie.

• Romans