Kłamiesz, kochanie

Okładka książki Kłamiesz, kochanie Meghan March
Okładka książki Kłamiesz, kochanie
Meghan March Wydawnictwo: Editio Cykl: Sekrety i namiętności (tom 5) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Sekrety i namiętności (tom 5)
Editio Red
Beneath These Lies
Editio
2022-12-13
2022-12-13
2016-03-15
Wojciech Białas

Wspaniała!Wciągająca! Niesamowity zwrot akcji którego się całkowicie nie spodziewałam. Pochłonęła mnie w całości!

Dla 30-to latków. Dynamika, sex, bad boy-rycerz i superlaska księżniczka. Powtarzalny schemat ale dobrze się czyta. Bajka dla dużych dziewczynek. Dosyć infantylne. Do podróży ok.

Piąty tom serii i po raz kolejny te same wnioski - to jest naprawdę dobra seria! Szybka i lekka lektura, którą można bardzo szybko pożreć bo zwyczajnie wciąga.

Niestety zacząć muszę od tego że bardzo żal jest mi Rhetta (fantastyczna postać bardzo czekam na jego historię!),niby fajnie że równie mocno co Valentina i Rix brał udział w tej historii, jednak to, że od razu był na przegranej pozycji bardzo mnie rozpraszało (No żal mi chłopa! Ja bym go bardzo chętnie przygarnęła!). Niemniej przyznać trzeba że historia jest tu na miejscu i ma wpływ na historię miłosną wspomnianej już dwójki. A teraz wracając już do bohaterów właściwych - Valentina to fantastyczna dojrzała kobieta, której jedno traumatyczne doświadczenie niszczy pewność siebie i w pewnym sensie przyszłość. Rix to mężczyzna twardy niczym stal i którego zbroja deformuje cały urok. Co moze się stać kiedy dziewczyna z dobrego domu, kobieta dążąca do prawdy spotka faceta z charakterem i gangstera w jednym? Wciągająca historia!

Bardzo nurtowało mnie jaki koniec czeka tą dwójkę - happy end był logiczny, tylko jak dziewczynę z dobrego domu bezpiecznie związać z mafiosem? Muszę przyznać że autorce poszło bardzo dobrze. Naprawdę miło się zaskoczyłam.

Dotychczas brakowało mi trochę większej ilości odniesień do par które dostały już szansę na opowiedzenie swojej historii, mam wrażenie że tu było tego nieco więcej. Podobnie jak przy poprzednich tomach daje siódemeczkę (7/10).

P.S. Czekam na historię Rhetta, a tu jeszcze Bishop (który dotychczas był wspomniany może 2 razy),nie ukrywam trochę mnie to zirytowało, ale pora na szósty tom.

Cofam absolutnie wszystko, co do tej pory mówiłam o tej serii - TO jest mój absolutnie ulubiony tom! Tak się wciągnęłam w słuchanie, że zaczęłam, przepadłam, nie zdążyłam mrugnąć i już był koniec. Nie spodziewałam się takiego obrotu spraw na koniec i jestem prawie pewna, że rozdziawiłam gębę w zachwycie. Najgorsze jest to, że ja teraz nie wiem, czy już chcę kolejne tomy słuchać czy jednak wolałabym, żeby dalej nie było już nic i zostać w takim zachwycie.

Valentina Noble to młoda kobieta, która w przeszłości przeszła przez piekło. Starała się żyć dalej, jednak pójście do przodu i zapomnienie o przeszłości nie było takie proste.

Rix to szef jednego z największych gangów w mieście. Nie liczą się dla niego zasady, bo to on jest ustala. Jego uwagę pd pierwszego wejrzenia przykuwa kobieta, która postanowiła odwiedzić jego dom, nie wiedząc do kogo on należy. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że Rix będzie chciał od niej o wiele więcej.

"Kłamiesz, kochanie" to kolejna udana historia spod pióra Meghan i zarazem książka opowiadająca historia kolejnej pary wśród grupy przyjaciół. Valentina to kobieta, która mimo tego, co przeżyła nie bała stawić się czoła przeciwnościom i zawsze dążyła do odkrycia prawdy. Rix to z kolei gangster wyjęty spod prawa, ale dla kobiety, która skradnie jego serce byłby w stanie zrobić wiele.

Oczywiście, żeby nie było za łatwo to mamy tutaj jeszcze Rhett'a Hennys'ego, policjanta, który również pragnie Valentiny. Kobieta będzie musiała wybrać pomiędzy cieszącą się złą sławą gangsterem, a kierujacum się honorem stróżem prawa. Jednak serce Valetiny już wybrało.

Jeśli lubicie książki, gdzie mamy do czynienia z naprawdę ciekawą fabułą i rownie ciekawym plot twistem to z pewnością polubicie kolejny tom tej serii. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że jest to kolejna historia z tej serii, którą pochłonęłam, a z pewnością bardzo mocno przyczyniło się do tego pióro autorki.

Tak czekałam na historię Rixa i niestety się rozczarowałam. I nim i troszkę Vanessą, i w sumie końcówką. Zaostrzyłam sobie za to zęby na historię Pana Inspektora wiec jestem mocna zaskoczona, że kolejna część jest o Bishopie który jest tylko wspomniany między wierszami. Zobaczymy.

Na półkach: , , , , , , ,

Gli­niarz, boss gangu i córka sę­dzie­go.

"Je­steś czymś rów­nie rzad­kim jak obraz Pi­cas­sa na pchlim targu, że tak to ujmę w zro­zu­mia­ły dla cie­bie spo­sób. A kiedy męż­czy­zna tra­fia na coś tak rzad­kie­go, to nie wy­pu­ści tego z rąk, zanim nie spraw­dzi, co mo­gło­by z tego wyjść."

Rix
"Nie przyj­mu­ję roz­ka­zów, księż­nicz­ko. Ja je wy­da­ję.
...Sam usta­lam sobie za­sa­dy.(...)
Żyłem w stre­fie cie­nia, a ona była świa­tłem. Nie mie­li­śmy szans na po­ko­jo­we współ­ist­nie­nie, a mimo to nie po­tra­fi­łem zo­sta­wić jej w spo­ko­ju. Jesz­cze nie."

Valentina
"Mi­łość. Było to coś, czego do­świad­cza­li inni lu­dzie, a ja za­sta­na­wia­łam się, czy mnie rów­nież uda się ją kie­dyś prze­żyć."

To nie jest oczywista historia. Nic nie jest takim, jak się wydaje. Jak ja kocham takie historie❤️‍🔥. Facetów, którzy prą do przodu po swoje i nikt nie jest w stanie im przeszkodzić. Zdecydowanie Ci dwaj "pozamiatali 🥰. Może to z uwagi na wątek, ale jak dla mnie to najlepsza część z dotychczasowych.

"Życie jest krót­kie. Żeby do­stać to, czego się pra­gnie, trze­ba pod­jąć ry­zy­ko, albo czło­wiek zmar­nu­je swoją szan­sę."

Gli­niarz, boss gangu i córka sę­dzie­go.

Rix
"Nie przyj­mu­ję roz­ka­zów, księż­nicz­ko. Ja je wy­da­ję.
...Sam usta­lam...

Tak jak poprzenie części szybko sie czyta i ma fajnych bohaterów.

Tak jak poprzenie części szybko sie czyta i ma fajnych bohaterów.

Rewelacja wszystkie książki autorki są świetne ale ta dla mnie mega

Rewelacja wszystkie książki autorki są świetne ale ta dla mnie mega

Zdecydowanie najlepsza z tej serii.

Zdecydowanie najlepsza z tej serii.

• Romans
  • Audiobooki

Dodaj cytat z książki Kłamiesz, kochanie