Soul care. Siedem zasad przemiany dla twojej duszy

Okładka książki Soul care. Siedem zasad przemiany dla twojej duszy Rob Reimer
Okładka książki Soul care. Siedem zasad przemiany dla twojej duszy
Rob Reimer Wydawnictwo: Szaron religia
religia
Szaron
2022-01-01
2022-01-01

"W końcu uświadomiłem sobie istnienie niszczycielskich schematów w moim życiu. Im większą samoświadomość osiągnąłem, tym więcej miałem wolności."

"Soul Care" dr Rob Reimer

Autor przedstawia nam siedem zasad opieki nad własną duszą i dogłębnie je rozwija. Każda zasada ma tutaj swój własny rozdział.

Czytając książkę miałam wrażenie, że autor zakłada, iż czytelnik zapoznał się już z podstawami dotyczącymi Soul Care. Faktycznie autor pomija proste rzeczy😄 Nie mówcie później, że nie ostrzegałam.

Niestety długo zajęło mi przebrnięcie przez tą książkę. Autor pisze w prawie naukowym stylu. W dużej ilości było to męczące😅 Przez chwilę miałam wrażenie, że jest to w kółko mielenie tej samej wypowiedzi. Fakt, autor opiera się na swoich osobistych doświadczeniach, badaniach naukowych oraz na Biblii, ale nie odkryłam w tej książce niczego co by mnie bardzo zaskoczyło.

❓Ostatnia część książki dotyczy głównie tematu demonów w naszym życiu i walki z nimi. W mojej opinii autor zbyt mocno wyeksponował ten obszar rozwoju duchowego. Osobiście, kilka razy zastanowiłabym się nad rozwojem psychologicznym, społecznym i duchowym drugiej osoby, zanim poruszyłabym z nią temat demonów.

⭐Na końcu książki znajduje się dodatek na temat uwolnienia.

Mimo wszystko nie jest to książka zła. Na początek jednak polecam Wam przeczytać dużo prostszą książkę "Jak skutecznie przestać się spieszyć", a później zabrać się za Soul Care, bo "każdemu przydałaby się zdrowsza dusza".

"Soul Care" dr Rob Reimer

Czytając książkę miałam wrażenie, że autor zakłada, iż czytelnik zapoznał...

• Chrześcijańskie
  • Zainteresowany

Dodaj cytat z książki Soul care. Siedem zasad przemiany dla twojej duszy