The wedding crasher

The wedding crasher
Avon
2022-04-05
2022-04-05

Czy my wszyscy czytaliśmy tę samą książkę?? Największy gniot którym kiedykolwiek torturowałam swoje oczy❗️

Solange to psychopatka, która wbija na ślub przypadkowego typka, który organizowała jej kuzynka, niszczy go i nikogo ani razy nie przeprosiła!!!! Dean też nie lepszy, niby tak lubi planować, organizować i kontrolować, a jak jego ślub zostaje przerwany to tylko wzrusza ramionami jakby barista w starbucksie napisał źle jego imię na kubku.

I POTEM ZACZYNAJĄ SIĘ RANDKOWAĆ NA NIBY Z NAJGŁUPSZEGO POWODU! Przy tym to nawet love hypotesis ma sens.

A te wszystkie żenujące aluzje seksualne? Błagam, odruch wymiotny co dwa akapity.

„Hasn’t anyone ever told you it’s rude to yuck someone’s yum?”
“I’m a fan of swallowing, so no. Plenty of people seem to enjoy when I yuck their yum, actually.”

Jakim cudem to zostało zaakceptowane na typu etapach, że wyszło to do druku.

Obrzydliwe.

historia przewidywalna jak w każdym romansie co nie odejmuje niczego z przyjemności słuchania, nie jestem pewna czy będzie 3 część ale bardzo polecam tak jak 1.

Motyw fake dating zwykle stanowi dla mnie gwarancje tego ze ksiazka będzie mi się podobać i nie będę czuła nidy podczas jej czytania. Do lektury tej książki poza motywem udawanego związku zachęciły mnie popularne opinie zasłyszane na booktoku. Niestety lektura The wedding crasher stanowiła dla mnie jedno wielkie rozczarowanie, przez cała książkę czułam wrażenie wtórności

• Po angielsku
  • Storytel
  • Audiobooki
  • Tak złe, że nawet ja nie dobrnęłam do końca, co jest sporym osiągnięciem
  • Obyczajówka
  • Humor

Dodaj cytat z książki The wedding crasher