Okładka książki Joga w Polsce od końca XIX wieku do 1939 roku: Konteksty ezoteryczne i interpretacje Agata Świerzowska
Agata Świerzowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego Seria: Bezkresy Kultury historia
historia
Bezkresy Kultury
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
2019-01-01
2019-01-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Hermaion nr 6 Adam Anczyk, Tadeusz Cegielski, Tomasz Krok, Małgorzata Kunysz, Zbigniew Łagosz, Dariusz Misiuna, Wojciech Mościbrodzki, Marcin Piątkowski, Mirosław Piróg, Agata Świerzowska, Izabela Trzcińska, Hugh B. Urban, Renata Wieczorek
Hermaion nr 6 Adam Anczyk, Tadeus...
Okładka książki Wyobraźnia w kulturze. Duchowość, sztuka, literatura Agata Świerzowska, Izabela Trzcińska
Wyobraźnia w k... Agata Świerzowska,&...
Okładka książki Studia Religiologica,Tom 49,Numer 1/2016 Leszek Augustyn, Dagmara Głuszek-Szafraniec, Magdalena Kozub-Karkut, Zbigniew Łagosz, Grzegorz Libor, Marek Lis, Agata Nalborczyk, Agata Świerzowska
Studia Religio... Leszek Augustyn, Da...