Wiem o tobie wszystko

Okładka książki Wiem o tobie wszystko Mateusz Stępień
Okładka książki Wiem o tobie wszystko
Mateusz Stępień Wydawnictwo: Z Krainy Marzeń kryminał, sensacja, thriller
Wiem o tobie wszystko
Z Krainy Marzeń
2022-02-07
2022-02-07
hakerzy kryminał technologia sensacja

Ciekawa historia. Z chęcią sięgnę po kolejne książki autora.

Ciekawa historia. Z chęcią sięgnę po kolejne książki autora.

Bardzo ciekawa pozycja. Niesamowite, że to o czym pisał autor dzieje się na naszych oczach…

Przeczytałam z zainteresowaniem. Ta tematyka jest nowa w literaturze ale także kontrowersyjna. Haker to jak onegdajszy Janosik, budzi sympatię ale nie tylko. Bo czy podejmowane przez niego działania są w pełni akceptowalne? Mój odbiór książki był następujący: pierwsza połowa bez wątpienia wciągająca, później już trochę gorzej z akcją. Korektor książki też chyba przysypiał przy sprawdzaniu, a szkoda.

⭐Recenzja⭐

"Nawet oni nie są bezpieczni w sieci...
Myślisz, że ty jesteś?

🏵"Wiem o tobie wszystko" Mateusza Stępnia" to wciągający kryminał inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

🏵 Czworo młodych ludzi z Polski, dokonuje ataku hakerskiego w znanej amerykańskiej firmie. Żądają wielomilionowego okupu, w zamian za dane, które wykradli.
Hakerzy są zbyt pewni siebie, i to może doprowadzić ich do zguby. Nie zdają sobie sprawy, jakie konsekwencje przyjdzie im ponieść za to co zrobili.

Czy dostaną okup?
Czy przestępstwo ujdzie im płazem?
Czy wyjdą z tego cało?

🏵 Często sięgam po książki kryminalno- sensacyjne, a opis tej książki bardzo mnie zaintrygował. Jeszcze nie czytałam podobnej historii, i miałam nadzieję na ciekawą i nieprzewidywalną fabułę, oraz dużo akcji.
Muszę powiedzieć, że się nie zawiodłam, i ta książka wciągnęła mnie do wirtualnego świata hakerów, z którego ciężko mi się było oderwać. Wartka akcja, świetnie wykreowani bohaterowie, oraz niebanalna historia to największe atuty tej książki, a do tego intrygująca okładka, która doskonale pasuje do treści.
Jeśli lubicie czytać książki o tematyce informatycznej, z wątkiem kryminalnym i oparte na prawdziwych wydarzeniach, to polecam zapoznać się z tą książką. Mojemu mężowi na pewno by się spodobała.

⭐Recenzja⭐

"Nawet oni nie są bezpieczni w sieci...
Myślisz, że ty jesteś?

Hakerzy są zbyt pewni siebie, i to...

Zastanawialiście się kiedyś czy jesteśmy bezpieczni w sieci? 🤔🤔🤔

Dla mnie odpowiedź jest prosta: nie i nigdy nie będziemy, ponieważ są na świecie osoby, które do perfekcji opanowały posługiwanie się komputerem, poruszanie w internecie i mogą stanowić dla nas zagrożenie. Niektórzy jednak o tym zapominają o później mają problem. "Wiem o tobie wszystko" to książka, która obnaża świat internetu i pokazuje, że nigdy nie można być pewnym na 100% wszystkiego i bezgranicznie zaufać. Bo można się na tym bardzo przejechać.

Książka daje do myślenia. Wszyscy Ci, którzy lubią czytać o nowinkach informatycznych i atakach hakerskich będą z niej zadowoleni.

Zastanawialiście się kiedyś czy jesteśmy bezpieczni w sieci? 🤔🤔🤔

Nie często sięgam po tego typu książki, ale ta mnie wciągnęła od samego początku.
Poznajemy czwórkę młodych przyjaciół, którzy za dnia studiują, a nocami włamują się do największych korporacji, dokonując ataków ransomware. Ostatni duży skok robi z nich milionerów, ale również stawia na celowniku osób, którym nadepnęli na odcisk….
Dobra, sensacyjna powieść, która trzyma w napięciu aż do ostatniej strony. Polecam!

Dobra, sensacyjna powieść, która trzyma w...

Bałam się, że niewiele zrozumiem z tego komputerowego języka ale nie! Czytając czułam się jakby autor dopuścił mnie do poznania wiedzy zastrzeżonej dla elitaryvh kręgów hakerskich- świetne uczucie;) Wartka akcja i zaskakujący koniec- nice:). A do tego fabuła oparta na prawdziwych wydarzeniach, w ktorych autor brał aktywny udzial- po dobrej stronie mocy hehe;) Polecam gorąco!

• LEGIMI
  • Poszły w świat
  • Rok 2022
  • Egzemplarz w prezencie od wydawnictwa
  • 01 2022
  • ♡ 2022

Dodaj cytat z książki Wiem o tobie wszystko