Prokurator

Druga część jest zdecydowanie lepsza od pierwszej. Ma wszystko to czego zabrakło w pierwszej części, czyli przede wszystkim uczucia. Ciekawy jest tu także wątek kryminalny i przeszłość Isabeli. Zmniejszyły się też sceny sexu, co jest zdecydowanie na plus. Zakonczenie klasyczne, ale i urocze.

Niesamowicie wciągająca historia, nie tylko ze względu na wątek miłosny między głównymi bohaterami, lecz także prz prowadzoną przez nich sprawę seryjnego mordercy, której rozwiązanie nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać.
Pomimo,że jest to książka z motywem erotycznym, wątków tych jest o wiele mniej niż w pierwszej części, które nie są głównym tematem historii.

Ich relacja jest potężnie sus, on jest toksyczny – ona to mentalne dziecko. Łobuz kocha najbardziej. Jak nie bije to nie kocha

Zdecydowanie lepsza od części pierwszej!
Mniej (na szczęście 😅) wulgarnych i wyuzdanych fantazji erotycznych oraz scen seksu ,które czytałam z lekkim niesmakiem, no nie jest to moja mocna strona , zdecydowanie.
Wątek Isy i Jasona poprowadzony fajnie, po kilku latach od wydarzeń I czesci ,spotykają się znowu by wyjaśnić przeszłość i dać się porwać uczuciu, które nie wygasło.
Trochę naciągany wątek z bratem blizniakem i adopcja ,no ale cóż.. 🤷🏽‍♀️
Pozycja dosłownie na 1 dzien.
Po tej serii wiem ,że nie predko wezmę się za jakiś erotyk 😅 potwierdza to póki co regułę, że są to książki dość lekkie niemniej nie bardzo ambitne jeśli chodzi o fabułę 😉

Zdecydowanie lepsza od części pierwszej!

Zdecydowanie lepsza od poprzedniej części, jednak i tak miewała gorsze momenty... Zakończenie przewidywalne, a cała historia z wątkiem przestępcy mocno naciągana. Niektóre opisy scen 18+ wywoływały u mnie jedynie zażenowanie.

Zagadka kryminalna była ciekawsza i bardziej rozbudowana niż w pierwszej części, nawet zabieg z córką normalnie by mnie zirytował ze względu na swoją oczywistość, ale tutaj zaskakująco podobał mi się (choć rozwiązania się domyśliłam dość szybko).
O ile perspektywa Isy nie jest tragiczna, tak Hogan jest na maxa żenujący i nie mogłam wręcz czytać scen napisanych z jego punktu widzenia. Liczyłam, że bohaterka przeżyje prawdziwy character development, o którym sama zresztą wielokrotnie wspomina na początku książki, ale ona zachowywała się w dalszym ciągu jak gówniara i jej odżywki przynajmniej przez ok. pierwsze 100 stron były poniżej poziomu

Druga część lepsza od pierwszej. Mimo rolującego wiecznie języka. Znowu warstwa kryminalna jest bardziej interesująca, ale w tej części chociaż widać jakieś uczucia, erotyzm między parą elektryczność. Chociaż nie wiem jaką trzeba mieć niską samoocenę żeby dać się tak traktować zarówno w pierwszej jak i drugiej części. Ogólnie do mojego psa zwracam się lepiej. Koniec książki bardzo pospieszony a szkoda, natomiast sceny z chłopakiem niepotrzebnie rozbudowane. Nie przeszkadza fakt, że fabuła jest przewidywalna nie o to chodzi w tym gatunku książek, bardzie liczą się emocje bohaterów.

nic dodać nic ujac. duzo rzeczy szokujacych, ktorych sie kompletnie nie spodziewalam. palecam baaaaardzo😮‍💨😮‍💨😮‍💨

O jejku, pierwsza część bardzo mi się podobała. Oczywiście do drugiej zbierałam się bardzo długo bo miało to być zakończenie. Ogólnie całość bardzo mi się podoba , dużo się śmiała i przeżywałam. Jedynie nie podobał mi się aspekt zdrady którego dokonała Isa. W realnym życiu gardzę tym bardzo więc w książce też mi to przeszkadzało. Motyw kryminalny w tel bardzo mi się podobał i chyba zainteresuję się kryminałami z wątkiem miłosnym. Samo zakończenie było trochę płytkie, chętnie poczytałabym o losach tej dwójki w dalszym życiu ale już nie mogę się doczekać książki o Aresie. I oczywiście byłam w nie małym szoku widza Traya w jednym z rozdziałów, ponieważ jako pierwsza książkę tej autorki przeczytałam właśnie Kontrakt, domyślam się że ta scena miała miejsce przed wydaniem jego historii. Na mojej liście już widnieje pozycja z jego córką.

Jestem w szoku, że ta seria ma tak beznadziejną 1 część i tak fajny 2 tom. Fabuła jest zdecydowanie lepsza, przede wszystkim wciąga i naprawdę chciało mi się czytać tę książkę.
Nie spodziewałam się jak fabuła się tutaj potoczy, ale może rzeczywiście dla niektórych może okazać się przewidywalna. Bardzo podobały mi się wątki poboczne, choć wątki erotyczne były dość słabe. Mimo to zdecydowanie lepsza książka niż 1 tom i naprawdę mi się podobała.

• Romans