Google. Narodziny imperium

Dom Wydawniczy Kontinuum
2022-01-29
2022-01-29
google biznes korporacje internet Krzemowa Dolina

Czego dowiesz się z tego tytułu?

- Jak wyglądały początki firmy Google?
- Czym jest Google hacking?
- Dlaczego Yahoo zrezygnowało z zakupu wyszukiwarki?
- Polityka prywatności Google a RODO…
- Jakie dane o użytkownikach zbiera wyszukiwarka?

Historia firmy przedstawiona z wieloma szczegółami, ale dla mnie były one w odpowiedniej dawce. Przez cały czas udało się zachować uwagę i ciekawość czytelnika. Wszystkie wydarzenia przedstawione chronologicznie więc nadało to książce dobrej struktury.

Dostałam dokładnie to co chciałam. Była historia, ciekawostki, kwestie zarządzania, technologiczne, prawne, świetna mieszanka.

Czego dowiesz się z tego tytułu?

- Jak wyglądały początki firmy Google?
- Czym jest Google hacking?
- Dlaczego Yahoo zrezygnowało z zakupu wyszukiwarki?
- Polityka prywatności Google a RODO…
- Jakie dane o użytkownikach zbiera wyszukiwarka?

Przyjemnie się słuchało. Wszystko jasno wyłożone i w kolejności chronologicznej co ułatwiło przyswajanie.

Książka o Google, która sprawia wrażenie, że została napisana po wpisaniu w Google hasła "Google" i to na podstawie wyników wyszukiwania z pierwszej strony.

5/10 - średnia.

5/10 - średnia.

Mało ciekawostek.

Mało ciekawostek.

Informacyjna, chronologiczna historia.

Informacyjna, chronologiczna historia.

Dla mnie ciekawa, podobała mi się też umiejętnie skonstruowana chronologicznie fabuła.

Strasznie cukierkowa. Zachwyt autorki nad Google razi w uszy.

Strasznie cukierkowa. Zachwyt autorki nad Google razi w uszy.

• Audiobooki
  • Storytel