I Married A Merman

Okładka książki I Married A Merman Regine Abel
Okładka książki I Married A Merman
Regine Abel Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Prime Mating Agency (tom 4) fantasy, science fiction
Prime Mating Agency (tom 4)
I Married A Merman
Kindle Edition
2022-01-31
2022-01-31
fantasy romans obcy

2053

Na półkach: , , , , , , ,

Neera od ponad roku zmaga się z nieuleczalną chorobą opanowująca jej ciało. Jej oddech był tak ciężki i coraz trudniej jest jej oddychać głęboko każdego dnia. W ostateczności udaje się do Centrum Badań ARA i do dr Meri Atani, która jest Sikarianką, ponieważ wyczerpała całą wiedzę medyczną na planecie Ziemia. Lekarz natychmiast rozumie, co się z nią dzieje. Neera wykazuje mutację, jej ciało jest uśpionym Thalanem, dla niej atmosfera na Ziemi jest toksyczna i powoli zabija ją. Musi opuścić planetę i rozpocząć życie na nowej planecie, na której może normalnie żyć. W ten sposób nasz znajomy Kayog z PMA dopasowuje Neerę do bardzo przystojnego Echo, który jest Syreną. Echo od lat marzy o partnerce, jest szczęśliwy, kiedy dowiaduje się, że mistrz Kayog mu ją znalazł, wie też, że Neera jest człowiekiem przechodzącym przemianę. Kiedy się spotykają, atrakcyjność jest natychmiastowa, ale oboje zastanawiają się nad swoim związkiem. Muszą radzić sobie z różnicami kulturowymi i dolegliwościami Neer. Uczą się siebie , Echo jest jej mentorem, wprowadza ją w swój, a teraz także i jej świat, śmiejąc się, kłócąc i kochając podczas tej podróży. Oboje znajdują dokładnie to, czego brakowało im w życiu. To wspaniała opowieść o miłości, akceptacji siebie i kochaniu osoby, takiej, jaką naprawdę jesteś. Namiętne, inteligentne, dobrze napisane postacie i te niesamowite budowanie świata! Ta historia została wspaniale powiązana z serią Sikarian. Absolutnie uwielbiam tę serię i mogę się doczekać, aby zobaczyć, kto następnym razem weźmie ślub!

• Alien/Monster romance
  • Przeczytane książki