Jesteś moim dzieckiem

Szaron
2021-01-01
2021-01-01

⭐ 10/10⭐

Książkę polecam przeczytać wszystkim, którzy stracili dziecko, osobą, które mają styczność z takimi rodzicami, osobą, które pracują z takimi rodzicami oraz wszystkim pracującym w szpitalach i lekarzom, którzy mają styczność z rodzicami, których dzieci są poważnie chore a ich życie stoi pod znakiem zapytania.

Sama jestem rodzicem chłopca, ktory okazało się, że jest poważnie chory w czasie ciąży. To co się dzieje w umysłach takich rodziców jest nie do opisania. Ból i cierpienie. Samemu jest ciężko sobie poradzić z taką stratą.
Książka uzmysławia kilka spraw. Moim zdaniem pokazuje ułamek tego przez co przechodzą rodzice. Uzmysławia osobą, które nie przeżyły takiej straty co czują rodzice.

Książka jest mi bliska, bo opowiada historię podobną do naszej.

⭐ 10/10⭐

Sama jestem rodzicem chłopca, ktory okazało się, że...

• Chce kupić

Dodaj cytat z książki Jesteś moim dzieckiem