Gwiazd naszych wina

Okładka książki Gwiazd naszych wina John Green
Okładka książki Gwiazd naszych wina
John Green Wydawnictwo: Audioteka, Bukowy Las Ekranizacje: Gwiazd naszych wina (0201) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
The Fault in Our Stars
Audioteka, Bukowy Las
2017-01-01
2017-01-01
Magda Białoń-Chalecka
Ekranizacje:
Gwiazd naszych wina (0201)
John Green literatura młodzieżowa choroba nowotwrów miłość
Inne

Mądre ,zabawne dialogi i fabuła wyciskająca łzy❤

Mądre ,zabawne dialogi i fabuła wyciskająca łzy❤

Książka jest serio warta uwagi. Jeśli lubicie romanse pomieszane z wątkiem choroby to jest to książka specjalnie dla was. Ja osobiście bardzo bardzo polecam.

Dawno temu dostałem tę książkę od Przyjaciółki.
Odłożyłem na półkę.
Nie chciałem, bałem się po nią sięgnąć.
Ciągle miałem przed oczami film, który niesamowicie mnie poruszył.
Teraz, wykorzystując okres przedświątecznego skupienia sięgnąłem w końcu po dzieło Johna Greena.

Książka jest... piękna.
Po prostu.
Dwójka kochających się młodych ludzi dotkniętych potworną chorobą.
Nie mają szans.
A jednak chwytają się tego, co mogą złapać w dłonie i w serca.
Momentami ocierałem oczy.

Świat jest tak skonstruowany, że czasami nic nie można zrobić, nic poradzić.
Pięknie pokazał autor miłość tej dwójki.
Miłość bez szans na przetrwanie, bez szans na cokolwiek a jednak ta miłość trwa do końca.

Piękna, przepiękna książka.

10/10.

Dziękuję, Iwonka.

Dawno temu dostałem tę książkę od Przyjaciółki.
Odłożyłem na półkę.
Nie chciałem, bałem się po nią sięgnąć.
Ciągle miałem przed oczami film, który niesamowicie mnie poruszył.

Książka jest... piękna.
Po prostu.
Dwójka kochających się młodych ludzi dotkniętych potworną...

Lekka, zrozumiała, dobrze napisana, ksiażka lepsza niż film

Lekka, zrozumiała, dobrze napisana, ksiażka lepsza niż film

To pozycja, którą choć raz powinien przeczytać każdy.

To pozycja, którą choć raz powinien przeczytać każdy.

Wzruszająca opowieść o tym, że jedne nieskończoności są większe od innych. Piękna historia wyciskająca łzy.

Poruszająca książka o miłości i walce z nieustępującą chorobą.
Urzekła mnie od pierwszej strony i darzę ją dużym sentymentem.

Poruszająca książka o miłości i walce z nieustępującą chorobą.
Urzekła mnie od pierwszej strony i darzę ją dużym sentymentem.

Książka "Gwiazd Naszych Wina" autorstwa Johna Greena może przyciągnąć czytelników swoim poruszającym opisem miłości i życiowej mądrości dwójki młodych bohaterów, którzy starają się znaleźć sens życia pomimo trudności związanych z chorobą. Ponadto, subtelna ironia oraz głębokie refleksje na temat życia, śmierci i ludzkiej kondycji sprawiają, że ta powieść dotyka serc czytelników na wielu poziomach.

Przepiękna, wzruszająca historia. Świetnie stworzona fabuła i interesujący bohaterowie.
Powieść poruszyła moje serce.
Tę książkę trzeba przeczytać.

Powieść poruszyła moje serce.
Tę książkę trzeba przeczytać.

Lubię powieści z odwołaniami literackimi. Interesująco prowadzona opowieść, co ważne, historia ta jest coekawa zarówno dla młodzieży, jak i dojrzalszych osób.

• 2015