Kosztowne nawyki

Okładka książki Kosztowne nawyki Peter Mayle
Okładka książki Kosztowne nawyki
Peter Mayle Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Biblioteczka Konesera literatura piękna
Biblioteczka Konesera
Expensive habits
Prószyński i S-ka
2000-11-16
2000-11-16
Adam Szymanowski
vademecum mayle poradnik

W zamyśle autora prawdopodobnie miało być zabawnie, ale wyszło niestrawnie.
Nie da się tego czytać, chyba, że nie szkoda Wam czasu na bełkot bogatego, aroganckiego gogusia.
Odradzam.

W zamyśle autora prawdopodobnie miało być zabawnie, ale wyszło niestrawnie.
Odradzam.

Ku pamięci: buty szyte na miarę, limuzyna, kochanka, kapelusz panama, adwokaci, garnitury szyte na miarę, trufle, antyki i aukcje, służba, Boże Narodzenie, kaszmirowe ciuszki, kawior, dom na wsi lub hotel, kubańskie cygara, koszta i uciążliwości gościnności, koszula de luxe, noworoczne postanowienia, Connaught Hotel w Londynie ( hotel rękodzieło),szkocka whisky, dola pisarza, napiwki, odrzutowiec, Manhattan, Chez L'Ami Louis a Paris, 32 rue du Vert - Bois, szampan.Harry's Bar w Wenecji - porządne drinki bez zbędnych rozrywek!

Zbyt chaotyczna jak dla mnie i za cienka hihi

Zbyt chaotyczna jak dla mnie i za cienka hihi

• Bełkot, gramofania.
  • Papierowa tradycyjna
  • Felietony
  • Chciałabym otrzymać/kupić
  • Akademik nr 1

Dodaj cytat z książki Kosztowne nawyki