Feel Alive

Okładka książki Feel Alive Mateusz Cetnarski
Okładka książki Feel Alive
Mateusz Cetnarski Wydawnictwo: self-publishing literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Feel Alive ...and free yourself from the shackless of the average world
self-publishing
2021-10-16
2021-10-16

osobiscie nie wynioslam z ksiazki wiele, ale nie wątpię, ze sa osoby ktorym ona pomoze

To cudowne że, aż tak młody człowiek jak Mateusz Cetnarski, jest w stanie napisać taką motywacyjno-psychologiczną książkę która polepsza nasze życie, dzięki akurat niemu dostałam strasznie mocnej motywacji gdy przeczytałam książkę "Feel Alive", właśnie to jej potrzebowałam aby wszystko "poukładać", za co z całego serca mu dziękuję, ogólnie Mateusz jest bardzo miłym człowiekiem, ma super poczucie humoru, bardzo polecam kupić i przeczytać jego książkę, gdyż nikt z Was tu zgromadzonych nie pożałuje, książka naprawdę pomaga, w każdej sytuacji i daje do zrozumienia strasznie dużo, również zawiera miejsce pod każdym rozdziałem na ćwiczenia dla Ciebie abyś już nawet czytając książkę zmienił/a swe życie na lepsze. Dziękuję, autorowi za uniesienie mnie spod stanu jakiego byłam i życzę mu dalszych sukcesów!<3

"Poczuj, że żyjesz i uwolnij się z kajdan przeciętnego świata"

"Feel Alive" to książka motywacyjno-psychologiczna. Być może część z Was teraz pomyślała: "Super, kolejne nierzeczywiste bzdury, napisane przez kogoś, kto myśli, że mnie zna. I tak mi to nie pomoże". Jesteście w błędzie! W tej dosyć cienkiej książeczce znajdziecie chyba wszystko, co potrzebne, żeby chociaż odrobinę zmienić Wasze nastawienie. Autor, Mateusz, nie owija niczego w bawełnę. Nie mówi, że wystarczy tylko przeczytać tą książkę, żeby Wasze życie się odmieniło. Ale ważne jest to, że daje rady. Wskazuje, co możemy zrobić i zmienić, aby pokonać przeciwności i być po prostu szczęśliwszymi ludźmi.

Dzięki temu, że pisze to osoba tak młoda (Mateusz ma dopiero 16 lat, co jak na wydanie dwóch książek jest ogromnym sukcesem),każdy nastolatek w trakcie czytania będzie mógł odnaleźć siebie i poczuć, że ktoś rozumie jego problemy, a co więcej znaleźć sposób na ich rozwiązanie.
Widać, że autor ma ogromny talent. Podczas czytania płynęłam przez słowa, mając wrażenie, że to wszystko przychodzi mu bardzo naturalnie. Książkę czyta się bardzo przyjemnie, mimo że traktuje o bardzo ważnym temacie. Mimo swojej krótkiej formy zachęca czytelników do refleksji i rozważań.

Warto też wspomnieć o załączonych listach i ćwiczeniach. Jest to bardzo dobry i ciekawy zabieg, dzięki któremu już w trakcie czytania możemy zacząć zmieniać nasze życie!

Podsumowując, "Feel Alive" bardzo Wam polecam! Nawet, jeśli zazwyczaj nie czytacie tego typu książek, warto się zainteresować tym tytułem i zastanowić, czy przypadkiem jej nie potrzebujemy? Pamiętajcie też, że nasze zdrowie psychiczne jest o wiele ważniejsze od ocen, pracy czy wyglądu.

"Poczuj, że żyjesz i uwolnij się z kajdan przeciętnego świata"

Dodaj cytat z książki Feel Alive