Po Prostu Twórz

Piotr Białasiewicz
2021-12-13
2021-12-13
muzyka poradnik kreatywność twórczość

Książka bardzo pomocna, przedstawia w jaki sposób zarządzać mechanizmami które odciągają nas od pracy twórczej. W prosty sposób ukazuje przeszkody i rozwiązania, naucza jak z nimi funkcjonować i co najważniejsze zrozumieć, aby w końcu zacząć tworzyć. Jako osoba która ma styczność z muzyką nie zmieniła mojego świata, ale pozwoliła spojrzeć na moją twórczość z innej perspektywy dzięki której zacząłem działać częściej.

Świetnie napisana książka, bardziej kojarzę autora z jego kanały na YT, zapoznając się z technicznymi ciekawostkami odnośnie produkcji muzycznej. Dużym plusem jest podawanie źródeł i powoływanie się na badania. Czego nie można powiedzieć o wielu pseudonaukowych książkach motywujących. To książka, do której jeszcze nie raz wrócę na moim tablecie. Cieszę się też, że wpadła mi do rąk w czasie kiedy uczyłem się Abletona. Wielki szacung dla autora.

Świetna i wartościowa książka

Świetna i wartościowa książka

świetna książka zawierająca mnóstwo porad i ciekawych porównań drogi artysty do codziennego życia

Naprawdę niezła książka!
Wydaję się być grubsza niż w rzeczywistości jest. Jej największym atutem jest treściwość. Nie chodzi na około, nie wali nas oczywistościami, a zwraca uwagę na pewnie mechanizmy, które nas odciągają od pracy twórczej. Warta przeczytania dla każdego "artysty" a obowiązkowa dla każdego muzyka amatora.

Naprawdę niezła książka!

Bardzo wartościowa książka dla osób poszukujących swojej artystycznej drogi. Jeśli jesteś osobą którą ciągle coś powstrzymuje od robienia muzyki to jest właśnie książka, która pomoże Ci przede wszystkim zrozumieć samego siebie i zainspiruje do konkretnych zmian. W trakcie lektury zweryfikujesz swoje potrzeby i ukryte hamulce, poznasz sposoby na zmiany w sposobie tworzenia i wzmocnisz swoje poczucie tożsamości. Polecam i dziękuję autorowi za solidną pracę.

Naprawdę przydatna książka w tej niełatwej drodze kariery muzyka. Autor jest przepełniony inteligencją oraz pozytywną energią, widać, że ma pojęcie o czym pisze. Książka posiada również ćwiczenia, które potrafią rozjaśnić umysł i dokładniej spojrzeć dlaczego właściwie nie tworzymy.

• Psychologia, poradniki, reportaże itd.
  • Coaching

Piotr Białasiewicz Po Prostu Twórz Zobacz więcej