Psychol - Początek

Okładka książki Psychol - Początek Monika Liga
Okładka książki Psychol - Początek
Monika Liga Wydawnictwo: Monika Liga Cykl: Psychol (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Psychol (tom 1)
Psychol - Początek
Monika Liga
2021-12-13
kryminał romans erotyk thriller

Pomimo brutalności jest w tym coś co powoduje napięcie mięśni i bezsenność, bo musisz czytać dalej...

Piotr i Marta wbrew wszelkim pozorom są do siebie bardziej podobni niż im się wydaje. Oboje mają swoją mroczną naturę której pozwalają dojść do słowa. Dwoje ludzi którzy się nie znają a połączyło ich jedno niespodziewane spotkanie. Oboje szukają zemsty. Oboje zostali skrzywdzeni przez bliskich. W rodzącym się uczuciu nie ma nic z delikatności. Polecam.

Thriller erotyczny o zapachu smrodu, strachu, krwi, odoru wymiotów i nieuchwytnej woni szaleństwa. Ohydna, obleśna i pozbawiona jakichkolwiek uczuć kopulacja.
Smacznie to nie wyglądało, a jednak pobudzało moją ciekawość do jakich okropności i tragedii zmierza końcówka powieści.
Tutaj nie ma normalnych ludzi, to ziółka z popapraną psychiką.
Pomyśl czytelniku, że możesz wynająć gościa, który skutecznie ukarze twoją niewierną żonę i będzie czerpał z tej czynności przyjemność.
Bardzo możliwe, że gdzieś w okolicach Katowic mieszka gagatek utrzymujący z przestępczej działalności, która jest również jego hobby. On sam o sobie powie, że nie robi przecież nic złego, że te wszystkie rozwiązłe kobiety lubią przecież seks.
Dla Piotra wszystkie te wyselekcjonowane dziewczyny zasługują na to aby dać im to, co najbardziej lubią. Odpowiednio dobrany narkotyk zapewni im przeżycia, których nigdy nie zapomną.
Autorka ze starannością rozbudowuje fabułę również o postać Marty, która jest przeciwieństwem wyżej opisanych kobiet. Drogi bohaterów skrzyżują się ze sobą tworząc niebezpieczną sytuacją dla nich samych. Ona zobaczy w nim narzędzie, które pomoże jej dokonać długo realizowanego planu zemsty. Tnący się w niej wrzód zemsty sprawił, że stała się dla mężczyzn tym, kim Piotr jest dla żon swoich klientów.
Narracja jednoosobowa pozwala nam dokładnie wczuć się w psychikę i myśli bohaterów. Czułem się tak, jakbym stał z boku i przyglądał się poczynaniom głównych bohaterów. Zaglądał im do umysłów i dusz. Oczami wyobraźni widziałem nadciągający kataklizm, ale jego skutków nie sposób przewidzieć. Mocna pozycja, w której nawet przeszłość napędzana jest spiralą seksualnych wspomnień. W słowie od autora na wstępie książki zostałem ostrzeżony, że to ostry tytuł i kolejne będzie jeszcze ostrzejszy. Przyznam, że jak na pierwszą część serii książka robi wrażenie dynamiczną akcją. Minusem jest to ciągłe wracanie do wcześniejszych wydarzeń, ale przymknąłem oko. Po przeczytaniu odwiedziłem stronę autorki. Przejrzałem zakładkę DEMO, gdzie można pobrać właśnie DEMO każdej z książek. Dowiedziałem się też, że przygoda z pisaniem wzięła się bezsenności. W sumie to ciekawe zajęcie aby oddalić i uspokoić natłok myśli nocą. Książkę oceniam jako zaskakującą odskocznię od czytanych zwykle thrillerów psychologicznych.

Tutaj nie ma normalnych ludzi, to ziółka z popapraną psychiką.
Pomyśl czytelniku, że możesz...

• E-booki

Monika Liga Psychol - Początek Zobacz więcej