Świadomy sukces w 9 wymiarach. Wszystko zależy od Ciebie!

Okładka książki Świadomy sukces w 9 wymiarach. Wszystko zależy od Ciebie! David E. Nielson
Okładka książki Świadomy sukces w 9 wymiarach. Wszystko zależy od Ciebie!
David E. Nielson Wydawnictwo: Studio Emka poradniki
poradniki
Studio Emka
2021-11-04
2021-11-04
Sukces

#803 - Świadomy sukces w 9 wymiarach. Wszystko zależy od Ciebie! - David E. Nielson - Wydawnictwo Studio EMKA
#363/52/2021

Książka ma 224 strony. Swoją premierę miała dnia 04.11.2021 roku. Jest to poradnik składający się z trzech części, gdzie oprócz wiedzy znajdziecie także wiele pytań i zadań do wykonania.

Razem z autorem określicie swój życiowy cel, dzięki czemu łatwiej będzie Wam osiągnąć sukces.

Książkę czyta się łatwo i przyjemnie, gdyż jest oparta na różnych historiach, które pokażą Wam jak np. wyróżnić się na tle innych osób, tak aby odnieść swój sukces świadomie.

Bardzo dziękuję za tą książkę Wydawnictwo Studio EMKA.

#363/52/2021

Razem z autorem określicie swój życiowy cel, dzięki czemu...

• Psychologia, poradniki, reportaże itd.
  • Domowa biblioteka - biznes
  • Development
  • Domowa biblioteka
  • Posiadam, Wydawnictwo Studio Emka

Dodaj cytat z książki Świadomy sukces w 9 wymiarach. Wszystko zależy od Ciebie!