Jej wysokość wagina

zdrowie, medycyna
Estebelle
2021-10-25
2021-10-25
narządy płciowe wagina genitalia vulva wulwa

„Jej wysokość wagina” to kompendium wiedzy o naszych kobiecych narządach i nie tylko, bo o tych męskich też co nieco przeczytamy. Dr Agnieszka Nalewczyńska jest wspaniałą ginekolożką, która edukuje nas na swoim instagramie „drnalewczynska”. Książka ma formę odpowiedzi na najczęściej zadawane, ginekologiczne pytania.

Lektura z pewnością rozwieje wiele wątpliwości i pozwoli lepiej zrozumieć swoje własne ciało oraz da przepis na to, jak lepiej dbać o swoje zdrowie, nie tylko te związane z narządami płciowymi, ale także ogólne. Na końcu ebooka dostaliśmy spis obowiązkowych badań, które trzeba robić co roku, aby cieszyć się zdrowiem w odpowiedniej grupie wiekowej i uważam, że jest to świetny pomysł, bo wielu z nas niestety o nich zapomina. Wiedza zawarta w tej ginekologicznej biblii jest niezwykle ważna i każda kobieta powinna się z nią zapoznać.

Wadą książki jest mnogość błędów - niepoprawna interpunkcja, składnia itp., które czasem utrudniały zrozumienie czytanej treści. Osobiście uważam też, że cena ebooka jest trochę wygórowana, jak na tego typu produkt. Mam nadzieję, że zostaną wprowadzone poprawki, bo obecnie mam odczucie, że książka została wydana na szybko i bez wnikliwego sprawdzenia, czy wszystko brzmi dobrze.

Podsumowując, „Jej wysokość wagina” to obowiązkowa pozycja książkowa dla każdej kobiety. Ebook napisany jest przez kompetentną ginekolożkę i wierzę, że przedstawiona w niej treść jest naprawdę merytoryczna i ważna.

Lektura z pewnością rozwieje wiele wątpliwości i pozwoli...

• Zdrowie
  • Chcę kupić
  • NwB

Dodaj cytat z książki Jej wysokość wagina