Jak się modlić? Instrukcja obsługi relacji z Bogiem

Niezła Fundacja
2021-11-02
2021-11-02
modlitwa relacja z Bogiem Bóg Szustak religia

Jak dla mnie trochę nowy sposób modlitwy przekazał ojciec Adam Szustak. Nie polega on na powtarzaniu formułek tylko na byciu z Bogiem w ciszy i milczeniu. Ważne jest również czytanie Pisma Świętego i jego rozważanie, w ten sposób poznajemy Boga. W modlitwie ważne jest by nie spotykać się na niej z samym sobą i swoimi sprawami tylko z Bogiem. Książka miała za zadanie pomóc...

Kilka odcinków „The Good Doctor”, jakie obejrzałam, uświadomiło mi, że w kilku aspektach osobowości, jestem nieco autystyczna… Nie potrafię prowadzić samochodu, bo na drodze rozprasza mnie nadmiar bodźców, ponadto – i tu przechodzimy do „Jak się modlić?” Szustaka – nie znoszę być zaskakiwana i od razu muszę poznać zakończenie książki, co w praktyce oznacza, że jeśli nie...

Daję dychę bo to o. Szustak. Lektura dotyka duszy. Na razie nie stosowałem praktyki tylko przeczytałem całość. Chociaż jest to poradnik jak się modlić praktyką i planem na wiele dni. Teraz tylko trzeba to zacząć stosować.
Polecam praktykom tę lekturę.

• 2022
  • 📚 Biblioteczka domowa
  • 🐝 Literatura polska
  • E-book
  • » duchowość
  • Książki

Adam Szustak OP Jak się modlić? Instrukcja obsługi relacji z Bogiem Zobacz więcej