Nie będę aniołem

Izabela Grabda Wydawnictwo: Lucky literatura obyczajowa, romans
Lucky
2021-11-15
2021-11-15
literatura obyczajowa romans literatura polska literatura kobieca

Okładka książki Na zawsze, do jutra, już nigdy Michał Antosiewicz, Adam Barcikowski, Aleksandra Bednarska, Agata Garbowska, Izabela Grabda, Piotr Jedliński, Grzegorz Kałużny, Mateusz Kimak, Anna Olejnik, Magdalena Anna Sakowska, Marian Siwiak, Marlena Siwiak, Katarzyna Wierzbicka
Na zawsze, do ... Michał Antosiewicz,...
Okładka książki Tarnowskie Góry niesamowite Dagmara Adwentowska, Agnieszka Biskup, Sylwester Gdela, Izabela Grabda, Wojciech Gunia, Łukasz Krukowski, Łukasz Kucharczyk, Szymon Majcherowicz, Marcin Majchrzak, Paweł Mateja, Anna Musiałowicz, Paulina Rezanowicz, Magdalena Świerczek-Gryboś, Istvan Vizvary, Mariusz Wojteczek, Anna Maria Wybraniec
Tarnowskie Gór... Dagmara Adwentowska...

Książka opowiada historię Małgosi, pracownicy branży hotelarskiej, która prowadzi ustabilizowane, zwyczajne życie żony i matki dwóch nastolatek. Nuda...? Może tak, ale jeden dzień wszystko zmienia. Zdrada męża, spotkanie z tajemniczym mężczyzną, problemy zawodowe...a będzie tylko gorzej....
Czy Małgorzata znajdzie siłę, żeby zawalczyć o siebie? Oj tak! I to jak!!! Nie zawaha się przed niczym.Uwikłana w romans, niebezpieczny świat ciemnych interesów, walczy o swoje córki i własną przyszłość. Każdego dnia widzi coraz wyraźniej, że jej dotychczasowe życie było tylko iluzją i kłamstwem.
W powieści pojawia się wątek kryminalny, który trzyma w napięciu do ostatnich stron. Zwroty akcji naprawdę zaskakują i nie pozwalają się nudzić, a zakończenia....nikt się nie spodziewa....

"Nie będe aniołem" to świetna książka ktorą czytało mi się bardzo szybko i przyjemnie. Książka zawiera wątki kryminalne i to bardzo mocne, co bardzo mi się spodobało.
Akcja dzieje się non stoo i ani na chwilę nie odpuszcza.
Z jednej strony Małgosia ma swojego męże który chce żeby wszystko było po jego myśli a z drugiej poznaje kogoś innego.
Małgosia to świetna bohaterka!

Akcja dzieje się non stoo i ani na chwilę nie odpuszcza.
Małgosia to świetna bohaterka!

👉“Nie będę aniołem “ to moje pierwsze spotkanie z autorką. I powiem Wam, że dawno nie czytałam książki, w której się tyle dzieje.☺️😍 Autorka umieściła wiele wątków w swojej powieści, gdzie czytelnik znajdzie coś dla siebie. Bardzo mi się spodobała ta różnorodność. Miłość, zdrada, władza, chęć zemsty, morderstwa to wszystko łączy ta historia.♥️😊

👉Już po przeczytaniu kilku strona książki stwierdziłam, że główna bohaterka Małgorzata to kobieta, która ma wszystko, zna swoją wartość i nie daje sobą pomiatać. Ma dobrą pracę, rodzinę i kochającego męża, czego chcieć więcej. Pewnego dnia przyłapuje męża na zdradzie. I od tych wydarzeń jej życie wywraca się do góry nogami.💔

👉Fabuła zaczyna nabierać zawrotne tempo. Małgorzata w przeciągu kilku dni dowiaduje się o mrocznej stronie swojego męża. Wdała się w romans z gangsterem i jej życie to walka o przetrwanie. Kobieta zrobi wszystko, aby ochronić swoje córki, wie, że konsekwencje jej działań mogą być bardzo wysokie.👀
👉Nie mogłam odłożyć tej książki dopóki jej nie skończyłam. To świetna historia trzymająca w napięciu do samego końca. W tej książce nie brak zwrotów akcji i nowych wątków. Autorka zafundowała mi w tej książce tyle emocji. 💔❤️
Styl pisania autorki jest bardzo lekki i przyjemny, dzięki czemu książkę czyta się bardzo szybko. Fabuła nie opiera się nie tylko na jednym wątku jest ich kilka i dzięki czemu nie ma w tej książce miejsca na nudę.♥️

Dziękuję jednemu z moich ulubionych wydawnictw za egzemplarz do recenzji ♥ @luckywydawnictwo
Gratulacje dla @izabela_grabda_autor 👏

👉Już po przeczytaniu kilku...

,,Nie będę aniołem'' autorstwa Izabeli Grabdy to historia Małgorzaty, której życie zostało zniszczone.

Jeden dzień wystarczył, by życie Małgorzaty legło w gruzach. Wszystko, co do tej pory było poukładane, przestało mieć jakikolwiek sens. Kolejne wydarzenia zamieniły ten gruz w kupkę popiołu, która ciążyła na jej sercu i duszy.

Nieznana Małgosi mroczna strona życia jej męża wyszła na jaw i wszystko to pociągnęło ją na dno. Dodatkowo zaczyna ją ktoś śledzić, próbuje ją zdobyć.
Czy jednak lawina koszmarnych zdarzeń da jej siłę do walki z przeciwnościami losu?

To pytanie jest kluczowe w książce
"Nie będę aniołem". To opowieść o przekroczeniu granic, o sile. O tym co daje strach i o skutkach pochopnie podjętych decyzji.
Wielu z nas musi się stać z życiowymi trudnościami, a czasami wydaje się, że nie ma wyjścia. Małgorzata też tak widzi. Jednak z każdym dniem, kiedy musi stawić czoła przeciwnościom losu, nabiera sił i odwagi.

"Nie będę aniołem" to opowieść o determinacji, która pozwala na wyjątkowosze chwile. Małgorzata, choć pogrążona w ciemnościach, szuka światełka w tunelu. Ta książka pokazuje, że każdy z nas ma w sobie tę siłę, trzeba tylko w nią uwierzyć.

Książka jest napisana prostymi lekkim językiem, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko. Poza tym jest wciągająca dzięki swojej wyjątkowej fabule, w której nie brakuje akcji.
Jest to poruszająca i motywująca historia, która przemówi do wielu czytelników. Pokazuje, że nie ważne, jak trudna jest droga, zawsze warto trafić i nie tracić nadziei. Polecam tę książkę każdemu, kto potrzebuje wsparcia w trudnych momentach i szuka inspiracji do walki z przeciwnościami losu.

Nieznana Małgosi mroczna strona życia jej...

ℕ𝕚𝕖 𝕓ę𝕕ę 𝕒𝕟𝕚𝕠ł𝕖𝕞

𝕽𝖊𝖈𝖊𝖓𝖟𝖏𝖆

Chociaż książkę przeczytałam już jakiś czas temu, nadal mam ją dobrze w pamięci - a to oznacza, że była dobra 💪

Dzięki uprzejmości autorki @izabela_grabda_autor
Miałam przyjemność sięgnąć po tę lekturę.

Jest to historia kobiety po czterdziestce, Małgorzaty.
Pozornie ma wszystko, dobrą pracę, dom i rodzinę.
Jednak pewnego dnia, gdy ledwo unika wypadku jej idylla się sypie jak domek z kart.

Kobieta musi uporać się z manipulującymi mężczyznami, wpada w sam środek międzynarodowej przestępczości a do tego rozwija się zawodowo w błyskawicznym tempie.

W książce nie ma zbędnych opisów i niepotrzebnych dialogów, co mnie cieszy.

Kilka rzeczy mnie denerwowało odnośnie samej bohaterki, czy ona naprawę aż taka uległa i ślepa była a jednocześnie jest myśl - co ja bym zrobiła, będąc na jej miejscu.

Ostatecznie nasza Małgorzata okazała się przebiegłą, sprytną i bardzo silną kobietą.
Wyszła z sytuacji zwycięsko a nawet lepiej.

Ciekawa jestem jej dalszych losów, bo zakończenie było lekko intrygujące, jak otwarta furtka do jeszcze jednego tomu a jednocześnie można tę historię zostawić tak jak jest ☺️

Czytało się szybko, nie nudziłam się i z pewnością sięgnę po inne książki autorki 💚

#bookszonki #bookstagram #bookstagrampl #niebędęaniołem #izabelagrabda #wydawnictwolucky #booklover #czytampolskichautorów #czytambolubie #kobietapotrzydziestce #polishgirl #instaphoto #sunday #spring #readingissexy #recenzja #recenzjaczytelnicza #ksiazki #czytanienafotelu #strongwomen

ℕ𝕚𝕖 𝕓ę𝕕ę 𝕒𝕟𝕚𝕠ł𝕖𝕞

𝕽𝖊𝖈𝖊𝖓𝖟𝖏𝖆

Dzięki uprzejmości autorki @izabela_grabda_autor
Miałam przyjemność sięgnąć po tę lekturę.

Jest to historia kobiety po czterdziestce, Małgorzaty.
Pozornie ma wszystko, dobrą pracę, dom i rodzinę.
Jednak pewnego dnia, gdy ledwo unika...

Hejka! Lubicie książki, w których jest dużo plot twistów, czy wolicie raczej coś spokojniejszego? 💖

RECENZJA💘 we współpracy z autorką książki @izabelagrabda, której bardzo dziękuje za możliwość współpracy i za każde ciepło słowo, które usłyszałam. Doceniam bardzo! 💞

💘 "Nie będę aniołem" Izabela Grabda;
Wydawnictwo Lucky 💘

Małgorzata prowadzi spokojne, poukładane życie. Ma męża, dwie córki i jest szczęśliwa. Jednak...życie nigdy nie może być zbyt piękne na długo. Spokój i szczęście poległy w jednym momencie. Małgosia przypadkowo poznaje mroczną stronę życia swojego męża i nie może wytrzymać. Wiele lat żyła w kłamstwach i nie może tego pojąć, dlaczego tak się działo, to dla niej za wiele. Dodatkowo, któregoś dnia przypadkiem na ulicy wpada na nieznajomego mężczyznę...ten, po kilku dniach daje o sobie znać i wymusza na Małgosi miłość. Jak się okazuje, on też nie jest aniołem, bo jego przestępcza działalność przeraża kobietę. W tym samym czasie Gosię posądzają o romans z młodym mężczyzną, z którym razem chodzi o na kurs hiszpańskiego. Jak Gosia poradzi sobie z tym natłokiem informacji? Co zrobi, żeby przekroczyć własne granice i żyć w normalności?

😇10/10😇

Ta książka była naprawdę świetna. Totalnie się tego po niej nie spodziewałam, ale bardzo mi się podobała. Ilość zwrotów akcji, to, jak świetnie byli wykreowani bohaterowie, genialny pomysł na fabułę. Dawno nie czytałam tak ciekawej książki, w której wątki tak mega się przeplatają. Byłam niesamowicie wciągnięta w historie Małgosi i jej adoratorów. Ta kobieta miała naprawdę ciekawe życie i jakże mocno pokręcone! 😂 zaczyna się od odkrycia sekretu męża, a później pojawiają się tu liczne wątki kryminalne, co jest mega opisane. Nasza silna, inteligenta i dobra Małgosia zostaje zmanipulowana i osaczona z każdej strony mężczyznami. A co na koniec zrobi Małgosia wryje Was w fotel 🤣 ja tak miałam! 😃 Styl pisania bardzo autorki jest bardzo przyjemny, wiec cieszę się, że mogłam poznać tą historie ❤️

⭐️5/5
💘16+
🌶2,75/5

Stron: 336
Wielkość liter: przyjemne do czytania, dość duże
Gatunek: romans

Dziękuje za przeczytanie i do następnego! 🥰❤️

💘 "Nie będę aniołem" Izabela Grabda;
Wydawnictwo Lucky 💘

Małgorzata prowadzi spokojne, poukładane życie....

Q-Lubicie jak w książce jest dużo zwrotów akcji, czy raczej wolicie coś spokojniejszego?
🥀 Współpraca recenzencka. 🥀
Historia o czterdziestotrzyletniej Małgosi, która jest szczęśliwą mężatką. Ma rodzinę, dom i świetną posadę co chcieć więcej. Jednak pewnego dnia Gosia przyłapuje swojego męża na zdradzie i od tego momentu jej sielankowe życie dobiega końca. Jej dotąd uporządkowany świat okazuje się pełen tajemnic i mroku. Okazuje się, że tak naprawdę kobieta nie znała swojego męża. Ale na tym nie koniec akcji w życiu kobiety pojawia się przyjaciel jej męża ze studiów, który okazuje się być niebezpiecznym gangsterem. Mężczyzna dostaje zawsze to czego chce nauczył się, że wszystko można kupić, a teraz chce Gosię. Jak potoczą się dalsze losy Gosi? Czy uda jej się zaponować nad chaosem, który powstał w jej życiu? Czy kobieta znajdzie tyle siły, aby nadal walczyć? Kogo wybierze Gosia? Kim okaże się być mąż kobiety? Książkę czyta się lekko i przyjemnie jest napisana ciekawym stylem. Dodatkowo jest bardzo dużo zwrotów akcji. Czasami zachowania głównej bohaterki nie były dla mnie zrozumiałe. Wręcz momentami mnie irytowała. Ale jedno jej trzeba przyznać jest to naprawdę silny charakter i zawziętość. Dialogi prowadzone są w rewelacyjny sposób. Historia jest wciągająca, a fabuła ciekawa. Mimo że początek jest dość przewidywalny to końcówka zdecydowanie do takich nie należy. Miłość, zdradę, wątek kryminalny, władza i zemsta to wszystko znajdziecie w książce. Chciałabym jeszcze podziękować autorce za książkę do recenzji i piękną dedykację. @izabela_grabda_autor
@luckywydawnictwo

🥀 Współpraca recenzencka. 🥀

Bohaterką powieści jest 43-letnia z pozoru szczęśliwa, spełniona żona, matka i właścicielka sieci ekskluzywnych hoteli. Dorosłe już córki rozpoczynają własne życie, i jak się okazuje mąż takie życie prowadzi już od dawna. Uporządkowany i idealny świat Gosi staje się ruiną na zgliszczach którego bohaterka próbuje stworzyć zupełnie nowy lepszy świat.
Książkę czytałam z przyjemnością, mimo, że zachowanie głównej bohaterki momentami mnie irytowało. Przyjaźń vel.flirty z młodszym od siebie chłopakiem, romantyczna kolacja i seks z mężem mimo jego wcześniejszej zdrady, romans z nowo poznanym bogatym mężczyzną – jak dla mnie istne szaleństwo. Miałam ochotę złapać Małgośkę za ramiona i zapytać - co ty kobieto wyprawiasz, ogarnij się, przestań być marionetką w rękach mężczyzn i zawalcz w końcu o własne szczęście. Bohaterka chyba w końcu usłyszała moje błagania bo kolejne rozdziały pokazały już inną Gośkę która bez zbędnych emocji eliminowała kolejne przeszkody w swoim życiu.
Z początku miałam cichą nadzieję, że Krystian – niebezpieczny przestępca okaże się po prostu takim dobrym gangsterem i będą żyć z Gosią długo i szczęśliwie. Mąż Gosi to drań, seksoholik i w pewnym sensie również gangster. Jego śmierć wydawała się niejako rozwiązaniem problemów Gośki, co jednak ciekawe ostatecznie okazało się ich początkiem.
Zakończenie książki wynagrodziło mi pozornie lekkomyślne wybory Małgosi i początkową irytację jej osobą. Ale nie zdradzę wam szczegółów, aby nie odbierać wam przyjemności z lektury. Książka naprawdę wciągająca, z pozoru powieść obyczajowa ale Autorka zgrabnie wplotła tu wątki kryminalne. Chętnie sięgnę w przyszłości po inne propozycje Autorki.

Książkę czytałam z...

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością pani Izabeli i bardzo żałuję, że nastąpiło ono dopiero teraz. Z ręką na sercu piszę, że "Nie będę aniołem" to największe zaskoczenie, jakie spotkało mnie w ostatnim czasie. Spodziewałam się kolejnej powieści o utartym schemacie, książki, o której niestety szybko zapomnę, a dostałam emocjonującą mieszankę, w której przepadłam od pierwszej strony, a dodatkowo olbrzymim plusem jest fakt, że część fabuły dzieje się w "moim" mieście i miejscach, które doskonale znam.

Małgosia to 43-latka, menadżerka jednego z najlepszych hoteli w Katowicach, spełniona żona i matka dwóch córek. Jej poukładane życie zaczyna sypać się w momencie nakrycia męża na zdradzie. W tym miejscu można by napisać klasyk, ale wierzcie mi na słowo, że to, co zaczyna się dziać od tego momentu to istna petarda... I nie jest to klasyczna obyczajówka, z biegiem fabuły, historia ta zmienia się w rasowy kryminał, w którym akcja nie zwalnia nawet na moment. Pojawiają się niebezpieczni mężczyźni, mordercy, wielkie pieniądze, podejrzane interesy, na jaw wychodzą skrzętnie skrywane tajemnice a wszystko to, co wydawało się poukładane i pewne, okazuje się jednym wielkim oszustwem, a życie trzech kobiet zaczyna wisieć na włosku...
Bohaterowie są genialnie wykreowani i poprowadzeni. Autorka obdarzyła ich masą tajemnic i sprzeczności. Zakładając na ich twarze różne maski, doskonale steruje czytelnikiem, lawiruje między prawdą a kłamstwem, pokazując, jak bardzo można zwodzić drugiego człowieka, pokazuje i udowadnia, jak bardzo możemy nie znać człowieka, z którym żyjemy połowę albo i więcej życia, jak ktoś, kto jest naszym przyjacielem, potrafi nas krzywdzić w imię swoich chorych urojeń i fantazji.
Nie będę zdradzać za wiele z fabuły, by nie odebrać Wam przyjemności z odkrywania tej historii, ale obiecuję, że niejednokrotnie zostaniecie, zaskoczeni i wyprowadzani w pole.
Autorka niczego nie zostawiła przypadkowi, fabuła jest przemyślana w najdrobniejszym szczególe, napięcie rośnie adekwatnie do akcji, dialogi są napisane naturalnie i błyskotliwie.

Książkę czyta się fenomenalnie. Naprawdę jestem nią zachwycona. Pani Izabela stworzyła emocjonalny rollercoaster, w którym emocje szarpią czytelnikiem we wszystkie możliwe strony, a ja po przygodzie z "Nie będę aniołem" chcę jeszcze więcej...

Czy polecam?
Zdecydowanie tak. Tak jak wspomniałam to największe zaskoczenie, jakie ostatnio przeżyłam. Niezwykle ciekawa, wciągająca i intrygująca historia o sile determinacji i o tym, do czego jesteśmy zdolni, by ochronić najbliższych.

Lubię takie książki w którym widać bardzo dokładnie przemianę głównego bohatera niekoniecznie w dobrą stronę. Taką książką według mojej opinii jest „Nie będę aniołem”.
Małgorzata to dojrzała ustatkowana kobieta. Tworzy ze Zbigniewem wydawać by się mogło szczęśliwe małżeństwo. Mają dwie dorosłe córki, piękny dom, i dobrą pracę. Małgorzata uczęszcza z nowym dobrym kolegą na kurs hiszpańskiego i pewnego pechowego dnia zauważył ją ktoś nietypowy. Spostrzegła również, że ktoś ją śledzi, a gdy pragnie poinformować o tym męża to… No właśnie to jej świat nagle się zmienia. Niespodziewanie musi stawić czoła koszmarom na które nie była gotowa. Do czego doprowadzą ją nowe znajomosci? Czego się dowie o swoim mężu? Nie zabrakło w tej książce tajemnic, intryg i podstępów. Okazuje się główna bohaterka, która początkowo miała ułożone i poukładane życie wcale nie jest aniołem, podobnie jak brzmi tytuł.
Sprawy kryminalne i śledztwa to drugie imię tej książki!
Lektura bardzo mocno mnie wciągnęła, jestem wręcz nią zachwycona

• 2o21
  • Ebook do kupienia
  • PRZECZYTANE 2022
  • Do zdobycia

Dodaj cytat z książki Nie będę aniołem