Nieznana

Okładka książki Nieznana A. November
Okładka książki Nieznana
A. November Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Nieznana (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Nieznana (tom 1)
Dlaczemu
2022-02-10
2022-02-10
porwanie niewolnictwo wojsko sekta

Sama fabuła nawet interesująca, ale dialogi czasami wprawiały mnie w zażenowanie. No i czy Blue naprawdę musiała na każdym kroku przypominać co studiowała?

no nawet jestem zaskoczona. wkrecilam sie. fajnie sie sluchalo. jesynie co to Blue chwilami mega mnie irytowała. no i zamysl na fabułe cholernie przypomina mi inną serię. Jednka polecam. no chyba, ze wolocie slodko poerdzacą fabułe to do tej książki lepiej nie zagladajcie.

Bardzo słaba. Są momenty naiwnie głupie, a wręcz nierealne. Pomysł ciekawy, lecz wykonanie niedopracowane a sceny erotyczne bohaterów przesadzone. Po książce zostaje niesmak.

Książka bardzo ciekawa i wciągająca. Jest tu pełen wachlarz emocji, poruszone są tu kwestie o których się nie mówi a faktycznie istnieją. Książka na pewno nie jest dla wszystkich ale warta przeczytania.

Zazwyczaj z ciekawości kończę każdą książkę ale tu nie mogę się przemóc. Nie wiem ile lat ma autorka ale po fabule i języku wnoszę, że musi być nastolatką.

Jestem przerażona próba połączenia takich gatunków literackich-erotyk plus kryminał z tematyką handlu ludźmi?!
Książka porusza bardzo trudne tematy-handel ludźmi, w tym dziećmi. Zmuszanie do prostytucji, pedofilia. Gdyby autorka skupiła się jedynie na tej tematyce to byłoby naprawdę godne polecenia.
Niestety najpierw czytamy jak główna bohaterka odnajduje zwłoki dziecka plus kilkoro innych dzieci zamkniętych w klatkach dla zwierząt A dosłownie 2 rozdziały dalej opis seksu głównych bohaterów. Polaczenie tych dwóch tematów wprawilo mnie w niesmak, nie jestem w stanie znaleźć pozytywów tej książki.
Czytając odniosłam wrażenie że autorka sama nie potrafiła się zdecydować jaki gatunek książki chce napisać przez co pozycja naprawdę traci na wartości...

Niestety najpierw czytamy jak główna bohaterka odnajduje zwłoki dziecka...

Słaba, momentami żenująca, bez żadnej charakterystyki postaci.
Nie logiczne zachowania bohaterów,czasami infantylne.
Historia mało oryginalna, przypomina wypracowanie nastolatka.
Sądząc po ocenach niektórych ta książka zafascynowała,
u mnie poziom pisarstwa autorki wzbudził jedynie niesmak i zażenowanie.

Słaba, momentami żenująca, bez żadnej charakterystyki postaci.
Nie logiczne zachowania bohaterów,czasami infantylne.
Historia mało oryginalna, przypomina wypracowanie nastolatka.
Sądząc po ocenach niektórych ta książka zafascynowała,
u mnie poziom pisarstwa autorki wzbudził jedynie niesmak i zażenowanie.

Nie wiem od czego zaczac? Przerazajaca ale zarazem fascynujaca ksiazka...nie, Stop- wszystkie 3 czesci takie sa...odkladalam czytanie i powracalam, plakalam i smialam sie w glos...czulam ten bol,cierpienie,niemoc ale rowniez nadzieje...polecam bardzo ale z wielka ostroznoscia,poniewaz mozna sie zatracic w smutku.

Nietuzinkowa, wciagajaca ksiazka.

Nietuzinkowa, wciagajaca ksiazka.

Abigail już od pierwszych chwil życia nie miała lekko. Skupiła się na nauce, bo wiedza dawała jej szanse na wolność. Obecnie studiuje kryminologie w Chicago, tutaj również pracuje w starbucksie, bo z samego stypendium nie byłaby w stanie przeżyć. Abigail to śliczna dziewczyna o cudownej barwie oczu. Nie ma chłopaka, za to ma jeden cel zdać egzamin i pójść do pracy w wymarzonym zawodzie. Do tej pory nawet nie zwracała szczególnej uwagi na mężczyzn, ale wszystko się zmieniło gdy pewnego popołudnia przy stoliku obok usiadło kilku potężnych mężczyzn, ale tylko jeden zwrócił jej uwagę, był piękny. Kobieta nie miała w zwyczaju podsłuchiwać, ale to co mówili było dziwne i wywoływało obawy. Postanowiła szybko się ewakuować. Podczas niezdarnej ucieczki wpada na NIEGO.

Mężczyzna wywarł na niej ogromne wrażenie i poczuła coś czego jeszcze nie doświadczyła. Pogrążona w fantazjach o NIM stara się wrócić do normalności- prysznic, zakupy, kolacja.
Abigail nie spodziewała się, że późnym popołudniem zostanie porwana, a o tym gdzie trafi nawet nie była sobie w stanie wyobrazić.

Przystojny i potężny mężczyzna to „K”, który wraz ze swoimi braćmi z SEALs szykują się do kolejnego zadania. „K” nie potrafi wyrzucić z głowy „Blue”, ale wie, że musi mieć trzeźwy umysł do akcji. Niestety cała akcja wisi pod znakiem zapytania, bo mężczyzna nie dowierza gdy widzi JĄ.

Zagłębiając się w tą historię przypomniałam sobie o serii „Mężczyzna z honorem” gdzie głównymi bohaterami również byli żołnierze z SEALs, ale tam była całkiem inna fabuła, którą bardzo polubiłam. „Nieznana” to książka nie dla każdego. Autorka nie oszczędza czytelnika podczas opisywania kryminalnego wątku jakim jest handel żywym towarem. Dokładnie również opisuje ten proceder od wewnątrz i nie każdy czytelnik będzie potrafił przez to przejść.
Abigail to młoda kobieta, która po wydarzeniach z dzieciństwa postanowiła, że nigdy nie podda się czyjejś woli i będzie o tym głośno mówić. Tylko czy jej charakter i wola walki pozwoli jej przeżyć?
Mężczyźni z SEALs są zawsze skupienie w 100% na zadaniu. Nie mają kobiet bo wiedzą, że ich praca niesie ryzyko, które mogłoby złamać drugą połówkę. Tylko czy miłość rzeczywiście jest zagrożeniem? A może jest siłą do wyznaczonego celu?
Z czystym sumieniem polecam, ale ostrzegam przed brutalną treścią!