Cztery koma zając

Okładka książki Cztery koma zając
Joanna Guzik Wydawnictwo: Papierowy Motyl poezja

Cytując autorkę "gdybym miała opisać poezję, czym jest i jak wygląda..." tego się nie da opisać, to trzeba przeczytać! Gorąco polecam!

Piękna dojrzała opowieść o sercach i bezsercach ludzkich. Tłum nowych znaczeń wpleciony w zwykłá rzeczywistość. Wiersze o zmianie na lepsze i gorsze czasem też. O ludziach i wilkach nawet. Coś wspaniałego. Polecam najbardziej!!!! Łapie za serducho. Otwiera głowę. Daje przestrzeń. 11 na 10.

Rewelacyjna zabawa słowem i nauka nowych słów. Wnikliwe dotykanie wnętrza człowieka opuszkami palców. Książka dająca do myślenia.

• 2021

Dodaj cytat z książki Cztery koma zając