Zobacz ptaka. Opowieści po drodze

Okładka książki Zobacz ptaka. Opowieści po drodze Jacek Karczewski Patronat LC
Okładka książki Zobacz ptaka. Opowieści po drodze
Jacek Karczewski Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Seria reporterska reportaż
reportaż
Seria reporterska
Wydawnictwo Poznańskie
2021-11-24
2021-11-24
literatura polska literatura faktu ptaki

więcej Więcej

Macie ochotę na wyprawę do świata ptaków razem z Jackiem Karczewskim i jego najnowszą książką? To będzie tylko podróż literacka, ale uwierzcie mi poczujecie się, jakbyście stanęli oko w oko z każdym pierzastym bohaterem napotkanym po drodze. Weźmiecie udział w zjawiskowych koncertach i ariach operowych. Będziecie świadkami niesamowitych powietrznych akrobacji, zawiązywania...

Jacek Karczewski wysiadywał aż się wykluła. Książka jest zdecydowanie zagniazdownikiem - może opuścić dziuplę wydawnictwa i rezydować na Waszych półkach w każdym momencie. I zawsze możecie po nią sięgać - poradzi sobie z wieloma Waszymi ptasimi pytaniami. Polecam bardzo !

• Chcę w prezencie
  • Adam