ROZWIŃ ZWIŃ

Ty kochasz mnie

Okładka książki Ty kochasz mnie Caroline Kepnes Patronat LC
Okładka książki Ty kochasz mnie
Caroline Kepnes Wydawnictwo: W.A.B. Cykl: Joe Goldberg (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Joe Goldberg (tom 3)
You Love Me
W.A.B.
2021-10-13
2021-10-13
Jacek Żuławnik

więcej Więcej

Autorka jak i Joe nie przestaja zaskakiwac. Kiedy myslisz ze juz wiesz jak to sie skonczy, co sie zaraz wydarzy to Joe szykuje juz niespodzianke i zaskoczenie. Troche dziwnie jakie to eksytujace jest czytac a pozniej ogladac z zaciekawieniem ksiazke, serial o najwiekszych psychopatach i wyczekiwac tylko zawrotow akcji.

Znacie serial "You" na Netflix? Kiedyś trafiłam na niego przypadkiem przez znanego aktora i całkowicie mnie pochłoną. Tutaj mamy trzecia część książkowej serii z piękną, fillmową okładką.

Mamy tu dalsze przygody Joe, naszego głównego bohatera o dość skomplikowanym, dziwnym, a nawet szalonym umyśle i sposobie działania. To mężczyzna, który nie cofnie się przed niczym i...

• Kryminał
  • 2021
  • Pod naszym patronatem
  • Kupię w pierwszej kolejności
  • Chcę w prezencie
  • Lista I.90. październik 2021
  • Do kupienia

Dodaj cytat z książki Ty kochasz mnie