ROZWIŃ ZWIŃ

We need YA
2021-10-13
2021-10-13

więcej Więcej

Wisielcza Góra brzmi dość niepokojąco. Nie tyle sama nazwa, ale miejsce o którym mowa, z przerażającą przeszłością, pełne jest tajemnych mocy i tajemnic, które nie chcą ujrzeć światła dziennego. Cóż więc trzeba zrobić, by je zbudzić? Ano zaprosić do miasteczka trójkę rodzeństwa, które już samą swoją obecnością obudzi demony niewidziane tam od wielu lat.

The middle of...

• Chcę w prezencie
  • Fantasy
  • Do kupienia
  • Chcę mieć
  • 2021
  • Chcę przeczytać z Natankiem

Dodaj cytat z książki Wisielcza góra