Dwie lewe ręce

Okładka książki Dwie lewe ręce
Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Matylda Dominiczak (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Matylda Dominiczak (tom 5)
Prószyński i S-ka
2021-11-23
2021-11-23
litetatura polska

więcej Więcej

Kolejne wydanie tajemniczych przygód Matyldy Dominiczak.

Jest to kolejna opowieść o perypetiach Pani detektyw, która tym razem chce zacząć pracować na własną rękę, ale nie jest to takie proste jakby mogło się wydawać.

,,Dwie lewe ręce” to najnowsza część serii kryminalnej  o prywatnej detektyw, której pierwsze zlecenie w nowo założonej przez nią działalności na pierwszy...

Olga Rudnicka doskonale dowodzi, że kryminał i komedia są bardzo dobrym połączeniem w literaturze. Autorka zna przepis na zespolenie tych dwóch gatunków, i nie zawaha się go użyć. Dzięki temu możemy zasmakować w kryminalnej zagadce z domieszką dobrego humoru, który towarzyszy nam podczas czytania książki „Dwie lewe ręce”.
To już piąte spotkanie z eksbibliotekarką Matyldą...

• 2021
  • Legimi
  • Thriller, kryminał, sensacja, horror
  • Olga Rudnicka
  • Seryjne
  • Nowe serie kontynuacja

Dodaj cytat z książki Dwie lewe ręce