ROZWIŃ ZWIŃ

Wiecznomrok

Okładka książki Wiecznomrok Ross MacKenzie Patronat LC
Okładka książki Wiecznomrok
Ross MacKenzie Wydawnictwo: Iuvi Cykl: Wiecznomrok (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Wiecznomrok (tom 1)
Iuvi
2021-10-13
2021-10-13
Andrzej Goździkowski

więcej Więcej

Moje pierwsze spotkanie z tym autorem było trafieniem w dziesiątkę! Ta książka jest pełna przygód, suspensu, magii, dynamiki i ogroma niebezpieczeństwa! To świetna pozycja pełna żywiołowych momentów, unikalnych postaci i niesztampowej fabuły! ❤️

Autor stworzył genialnych bohaterów - pani Hester, która odrzucała czytelnika swoim złym charakterem, Lisica, która uderza w...

• Kolejka
  • Pod naszym patronatem