Złe uczynki

Okładka książki Złe uczynki
Lucinda Berry Wydawnictwo: Filia Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
9788381956451
Elżbieta Pawlik

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Temat trudny, poruszający, ale wciągający. Mam jednak wrażenie, że nie został wyczerpany, a szkoda...

Bardzo dobrze napisana książka, podwójna narracja. Wciągająca historia. Polecam

Bardzo dobrze napisana książka, podwójna narracja. Wciągająca historia. Polecam

Wow, co za historia i jak opowiedziana! Thriller psychologiczny, mogę stwierdzić że jeden z lepszych. Budowanie napięcia na duży plus, czyta się z zapartych tchem.

To już moja trzecia czytelnicza przygoda z twórczością Luciny Berry i z niecierpliwością czekam na jej kolejne tytuły.

Nie będę pisać o czy jest książka, bo to można przeczytać na okładce, ale nie znajdziecie tam nic o uczuciach jakie książka wywołuje.

Jest to majstersztyk czystego okrucieństwa, zła i bólu. Bólu fizycznego i psychicznego, bólu niezwykle namacalnego.

Pisarka po raz kolejny pozwoliła mi się wczuć w losy bohaterów. Dosłownie jakbym oglądała wysokobudżetowy film.

Nie polecam osobom wrażliwym.

Bardzo lubię czytać książki autorstwa Lucindy Berry. Biorąc kolejną spodziewam się takiego samego poziomu, wstrząsu i niedowierzania. W "Złych uczynkach" znalazłam to czego szukałam, choć może trochę książka była przegadana 🤔 I jakby to złagodziło przerażenie wywołane poznana historia?
Piwnica, psychopata, nieletnie dziewczyny, uzależnienie...takie zestawienie nie może mieć dobrego zakończenia, jakiekolwiek ono by było.
Korzystając z internetu nie zdajemy sobie sprawy jak informacje które tu zostawiamy mogą być pomocne komuś kto chce nas skrzywdzić. Mając w głowie słowa mamy "nie rozmawiaj z obcymi" nie zdajemy sobie sprawy jak historia o zaginionym psie usypia nasza czujność. Zyjac w chorych relacjach nie zdajemy sobie sprawy jak łatwo uzależniamy się od drugiej osoby. Będąc w niebezpieczeństwie nie zdajemy sobie sprawy do jakich czynów jesteśmy zdolni.
Czasem fikcja literacka powinna być dla nas przestrogą...

98/52/2022

98/52/2022

Niesamowita książka i przerażająca. Okazuje się, że przeżycie koszmaru nie oznacza powrotu do normalności. Dla osób tak skrzywdzonych koszmar nie ma końca.

Świetna! Przeczytałam w 2 dni. Polecam!

Świetna! Przeczytałam w 2 dni. Polecam!

Pochłonęłam ją z prędkością światła.

Pochłonęłam ją z prędkością światła.

Pochłonęłam tę książkę. Ilość wątków, emocji!
Bardzo przyjemnie, szybko i prosto czya się książki tej autorki!
Polecam przeczytać te książkę!

Pochłonęłam tę książkę. Ilość wątków, emocji!
Bardzo przyjemnie, szybko i prosto czya się książki tej autorki!
Polecam przeczytać te książkę!