Ocean krwi

E-bookowo
2021-08-18
2021-08-18
horror druga wojna Pacyfik artefakty

To już druga książka tego autora którą ostatnio przeczytałem. I mamy tutaj podobny temat jak w pierwszej książce tylko tym razem akcja dzieje się w czasie II Wojnie Światowej na Pacyfiku. Mamy tutaj małą wysepkę na której są wojska japońskie i mały oddział amerykańskich marin i kogoś jeszcze. I tutaj zaczyna się oprócz grozy wojny również horror. Trup ścielę się gęsto. Bohaterowie padają jak muchy. Ogólnie pierwsza części książki bardziej mi się podobał druga to już czysty horror. Książka dla ludzi o silnych nerwach.

• Zakładki
  • Nowe serie kontynuacja
  • _Przeczytane w 2023

Dodaj cytat z książki Ocean krwi