Ich obietnice

Okładka książki Ich obietnice
Tessa Dare Wydawnictwo: Amber Cykl: Dziewczyna spotyka księcia (tom 1) Seria: Romans Historyczny [Amber] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Dziewczyna spotyka księcia (tom 1)
Romans Historyczny [Amber]
2017-08-22
Katarzyna Przybyś-Preiskorn
romans historyczny

Na półkach: , , , ,

"Ich obietnice" to moja druga przeczytana książka tej autorki i muszę przyznać, że naprawdę świetnie się bawiłam, jak przy książkach Julie Garwood ❤️ już od pierwszych stron wciąga, bawi, jest tak z pazurem ❤️ Ciekawe co jeszcze mnie czeka :D

Świetna opowieść, bohaterowie z ikrą, nie są cukierkowi, dialogi, docinki między nimi są świetne. Czas spędzony z książką nie był zmarnowany. Polecam 🙂

Kiedyś moj ulubiony gatunek książek. Po wszystkich new adult i współczesnych romansach coś mnie natknęło ze znów wrócić do takich książek. Było miło, było przyjemnie i przypomniałam sobie jaki urok mają takie książki. Czuję że następne kilka to będą same romanse historyczne.

Lekka, przyjemna, na jeden wieczór - myślę, że to idealne podsumowanie.

"Ich obietnice" Tessa Dare
(pierwszy tom cyklu "Dziewczyna spotyka księcia")

Książę Ashbury został raniony przez rakietę pod Waterloo. Przeżył, ale został oszpecony. Nie wszyscy akceptowali jego wygląd, niektórych on wręcz odrzucał, a część się go nawet bała. Przez to sam zaczął się izolować od ludzi i postrzegać siebie jako potwora. Jednak chciał mieć potomka....

Typowy romans. Czyta się lekko i przyjemnie.

Raz na jakiś czas lubię przeczytać coś lekkiego, idealnego na jeden wieczór.
Tym razem wybór padł na książkę Tessy Dare Ich obietnice, która jest pierwszym tomem cyklu Dziewczyna spotyka księcia.
Książę Ashbury wrócił z wojny z ranami nie tylko na duszy, ale również na ciele.
Jednak musi zapewnić ciągłość rodu, a nie jest to łatwe, gdy wszyscy uciekają z krzykiem na twój...

Jeżeli książka pochłania cię tak, że czytasz ją w jeden dzień, to znak, że jest wyśmienita.
I tak właśnie było z tą książką. Nie mogłam się od niej oderwać. Historia Asha i Emmy tak mnie wciągnęła, że niemalże czułam się, jakbym tam była. Jakbym była w skórze Emmy.
Uwielbiam historyczne romanse, jednak dawno po nie nie sięgałam. Teraz wiem, że moja miłość do tego gatunku...

Swego rodzaju bajka dla dorosłych czytelniczek, które w fantazjach o książętach śmiało wychodzą poza ogólnikowe „żyli długo i szczęśliwie” czy wyobrażenia o powłóczystych spojrzeniach tudzież niewinnych pocałunkach. Stąd autorka uraczy odbiorców pakietem ars amandi, miejscami przesadnie polegając na takowych fragmentach i rozbudowując je nawet do pełnowymiarowych...

Tą książką Tessa Dare mnie do siebie przekonała.

Na pewno w najbliższym czasie postaram się przeczytać resztę książek z tej serii.
Tak właściwie to nie za bardzo mam się do czego w niej przyczepić. Wiedziałam, że to romans, wiedziałam jak się skończy, ale ta historia jest tak miło, z humorem, ale też nutką bólu opowiedziana, że spędziłam z nią piękne kilka godzin z dala...

• Romans historyczny
  • 2018