Konstelacje krytyczne. Tom I: Teorie i praktyki. Tom II: Antologie

Okładka książki Konstelacje krytyczne. Tom I: Teorie i praktyki. Tom II: Antologie
Dorota KozickaKatarzyna Trzeciak Wydawnictwo: Universitas Seria: Krytyka XX i XXI wieku językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Krytyka XX i XXI wieku
Universitas
2021-03-18
2021-03-18

Okładka książki Nowe dwudziestolecie. Szkice o wartościach i poetykach prozy i poezji lat 1989-2009 Joanna Armatowska, Agnieszka Czyżak, Bernadetta Darska, Andrzej Franaszek, Arleta Galant, Jacek Gutorow, Krzysztof Hoffmann, Grzegorz Jankowicz, Marcin Jaworski, Bogumiła Kaniewska, Anna Kałuża, Zbigniew Kopeć, Dorota Kozicka, Marta Krzyśków, Tomasz Kunz, Karol Maliszewski, Tomasz Mizerkiewicz, Jakub Momro, Joanna Orska, Paweł Próchniak, Magdalena Rabizo-Birek, Krzysztof Uniłowski, Ewa Wiegandt, Andrzej Wójtowicz, Marek Zaleski, Piotr Śliwiński
Ocena 7,0
Nowe dwudziest... Joanna Armatowska, ...
Okładka książki Historia literatury i kultury polskiej, tom 4. Literatura współczesna Monika Brzóstowicz-Klajn, Sławomir Buryła, Patrycja Cembrzyńska, Anna Czabanowska-Wróbel, Danuta Dąbrowska, Radosław Grześkowiak, Stanisław Gębala, Joanna Hobot, Andrzej Kaliszewski, Bogumiła Kaniewska, Marek Karwala, Dorota Kozicka, Krystyna Kralkowska-Gątkowska, Dariusz Kulesza, Piotr Michałowski, Zdzisława Mokranowska, A. Morawiec, Michał Nawrocki, Józef Olejniczak, Paweł Próchniak, Izabella Sariusz-Skąpska, Anna Skoczek, Andrzej Skrendo, Stanisław Stabro, Bożena Szałasta-Rogowska, Jolanta Sztachelska, Beata Tarnowska, Jerzy Wiśniewski, Joanna Zając, Agata Zawiszewska
Ocena 8,0
Historia liter... Monika Brzóstowicz-...