Wędzidełko języka i wargi

Generalnie książka bardzo ok. Olbrzymia ilość praktycznych porad.

Generalnie książka bardzo ok. Olbrzymia ilość praktycznych porad.

Śmiało mogę zarekomendować

Śmiało mogę zarekomendować

Książka wędzidełko języka i wargi to poradnik idealny dla rodziców dzieci ze skróconym wędzidełkiem. Oczywiście nie może zastąpić konsultacji ze specjalistą, ale niewątpliwie jest uzupełnieniem takie wizyty. Bardzo dobrze zostały w niej opisane masaże jakie należy wykonywać po zabiegu frenotomii.

Polecam serdecznie.

Polecam serdecznie.

Bardzo dobra propozycja dla rodziców niemowlaków.

Bardzo dobra propozycja dla rodziców niemowlaków.

świetna pozycja

świetna pozycja

Chciałam podzielić się kilkoma spostrzeżeniami na temat książki Wędzidełko języka i wargi. W mojej ocenie książka zawiera bardzo dużo rzetelnych informacji w temacie wędzidełek - przy czym ogranicza do minimum niezbędną teorię. Autorka położyła nacisk na wiadomości praktyczne, co trzeba przyznać jej się udało. Powyższe sprawa, że książkę czyta się przyjemnie, a zawarta w niej wiedza i wskazówki nie umkną w gąszczu zbędnych teorii. Sama książka wykonana bardzo dobrze, zdjęcia dobrej jakości, przez co mamy możliwość dokładnego zobaczenia jak powinno prawidłowo wykonywać się masaże. Dużym atutem jest też to, że po złożeniu zamówienia książka zostaje wysłana ekspresowo (mój egzemplarz dotarł w mniej niż 24h). Podsumowując duże brawa dla autorki, publikacja zasługuje na najwyższe noty.

wspaniały poradnik, jest w nim wszystko czego oczekiwałam, a nawet więcej :). Jedyna w Polsce publikacja ktra zawiera tyle praktycznych wskazówek jak należy postępować po zabiegu podcięcia wędzidełka. Wiedza przydatna dla wszystkich rodziców. Całościowo książka dobrze wykonana, warta swojej ceny.

Muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się na tym poradniku. Książka napisana w bardzo profesjonalny sposób, wiele praktycznych porad. Strasznie pomocna przy wykonywaniu ćwiczeń z dzieckiem. Mam nadziej, że efekty pracy będą bardzo szybko widoczne.

Genialna pozycja. Jestem zachwycona. Dziękuję za tę książkę

Genialna pozycja. Jestem zachwycona. Dziękuję za tę książkę

Dodaj cytat z książki Wędzidełko języka i wargi