Heaven Official's Blessing #4

Okładka książki Heaven Official's Blessing #4 Mo Xiang Tong Xiu
Okładka książki Heaven Official's Blessing #4
Mo Xiang Tong Xiu Wydawnictwo: Seven Seas Entertainment Cykl: Heaven Official's Blessing (tom 4) Seria: Seven Seas Danmei fantasy, science fiction
Heaven Official's Blessing (tom 4)
Seven Seas Danmei
Tian Guan Ci Fu
Seven Seas Entertainment
2022-08-01
2022-08-01

Chociaż ten tom fabularnie podobał mi się trochę mniej niż poprzednie, nie zabrakło tu akcji i działo się dużo. A o Xie Lianie i Hua-chengzhu mogę czytać i czytać, a mi się nie znudzi.

Jeśli chodzi o fabułę, w tym tomie skupia się ona na bohaterach drugoplanowych, których znamy już z poprzednich tomów. Wszystko skupia się wokół Shi Qinxuana i Shi Wudu, mistrzów wiatru i wody. Z tego powodu, mimo że mamy tu dużo słodkich momentów między Xie Lianem a San Langiem ten tom wypada troszkę gorzej niż poprzednie. Mimo że intryga była ciekawa i dość dużo się działo, ostatecznie czegoś mi zabrakło.

Trzeba jednak przyznać, że jeśli chodzi o tą dwójkę, to oj, ich interakcje są cudowne i widać, że ich relacja nie stoi w miejscu! A okładka nie jest tylko clickbaitem i zdecydowanie możecie spodziewać się w środku kilku sytuacji związanych z przesyłaniem duchowej energii! Cały czas rozczula mnie troska i bezgraniczne zaufanie panujące między bohaterami, rozpływam się jak o nich czytam.

• Po angielsku
  • Danmei