Heaven Official's Blessing #1

Okładka książki Heaven Official's Blessing #1
Mo Xiang Tong Xiu Wydawnictwo: Seven Seas Entertainment Cykl: Heaven Official's Blessing (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Heaven Official's Blessing (tom 1)
Tian Guan Ci Fu
Seven Seas Entertainment
2021-12-07
Data 1. wydania:
2021-12-07
angielski
Suika & Pengie

Hualian to moja ulubiona para od MXTX, dlatego cieszę się, że mogę sobie przypomnieć ich historię w wersji książkowej. W pierwszym tomie poznajemy Xie Liana i Hua Chenga. Ich relacja dopiero się rozwija, ale i tak angażuje czytelnika. Wzbudzający emocje bohaterowie i ekscytująca akcja, to niejedyne plusy tej nowelki. Myślę, że to dobra książka na rozpoczęcie przygody z danmei.

Przeczytałam tłumaczenie przed oficjalną korektą, ale mogę powiedzieć, że autorka wykreowała bardzo ciekawy świat i całkiem zabawnych bohaterów.

Na początku trudno jest zapamiętać wszystkie imiona i nazwy (choć fani chińskiego fantasy pewnie są już przyzwyczajeni :)), ale na szczęście w internecie krąży wiele spisów postaci z podstawowymi informacjami, które są całkiem...

• Chcę w prezencie
  • LGBT+