ROZWIŃ ZWIŃ

Plagi na diabelskim poletku

Okładka książki Plagi na diabelskim poletku
Ransom Riggs Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Pani Peregrine (tom 6) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
2021-02-23
Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz

więcej Więcej

Zaczynając swoją przygodę z tą serią, nie miałam pojęcia, że rozrośnie się ona do sześciu tomów. Ale to sprawiło, że moja podróż z osobliwcami trwała dłużej, niż początkowo zakładałam. I aż szkoda, że właśnie dobiegła końca.

Ostatnia już książka z serii o osobliwych ludziach, trzyma ten sam poziom co poprzednie tomy. Znów przyjdzie nam podróżować w niebezpieczne miejsca,...

Jesienią najbardziej smakują mi historie z dreszczykiem, takie, które lepiej czytać i oglądać pod kocem oraz z wielkim kubkiem kawy lub herbaty na podorędziu (można nim rzucić w samoobronie).

A wśród rzeczy, które wywołują dreszczyk, jest inność. Dziwaczność. Obcość. Taki właśnie ładunek niepokojącej inności przekazuje seria "Osobliwy dom Pani Peregrine". Kojarzycie tę...

Znacie książkę „Osobliwy dom pani Peregrine”? „Plagi na Diabelskim Poletku” to spektakularne zakończenie tej serii o osobliwych dzieciach.

Niech Was nie zwiedzie obszerność tej książki, bo pomimo tak wielu stron, czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie – jak wszystkie poprzednie części tej serii. Niesamowite zakończenie przygód Jacoba i jego przyjaciół bardzo mnie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Chcę w prezencie
  • 2021
  • Fantasy
  • Do kupienia
  • Muszę kupić
  • Plany zakupowe

Dodaj cytat z książki Plagi na diabelskim poletku